Отговори
# 15
  • Мнения: 815
Роси, има я герганка, но е малко нацупена- щом искаш- ще сложа тази, но напоследък все не ми остава време...

Дени, а да не би Теди да го мързи да суче - Неда вечер е така (с Ран такива проблеми не съм имала)- като беше по- малка и й трябваше по- малко кърма се нахранваше докато още кажи - речи само й тече в устата- сега има нужда от повече и й се налага да дръпне повечко за да го получи  и не ще! Маха се от гърдата и реве- сигурна съм, че ако изцедя и й дам от шише и ще го изпие за секунди, но умишлено не го правя, защото това е най- лестия начин да се отбие- със шишето не полага толкова усилия и съвсем няма да иска после да суче. По едно време реших да видя какво ще стане, ако увелича млякото- цедих се два пъти и сега не мога да си пипна гърдата- така е напращяла- ужас!!! за това ако не иска да цока й давам малко вода, която пие като откачена- сега пък тати се е наумил, че "държа детето жадно"- ама не му давам много обяснения- кутия с АМ нямам, защото и през ум не ми минава да дохранвам- нейните капризи хич не ми минават-. като не иска да цока и поседи гладна- на следващото хранене суче здраво- понякога пропуска, но пък тя няма никакви проблеми със съня- спи здраво и по много- даже на ден ако й се съберат 2-3 часа бодърстване ще е чудо- наддала е за 2 седмици около 300 гр, но това никак не ме притеснява- даже напълно ме задоволява ако кара със същото темпо- аз не искам да качва по кило на месец

# 16
  • Мнения: 258
Честит рожден ден на Фъстъчка!Бъди жива и здрава,усмихната,обичана и обичаща!  bouquet
 Няма да пиша повече,използвам всяка възможна минута да сме навън,хапнахме и слизаме отново.Тук времето е прекрасно.Със София прекарвам повече време навън,отколкото с Влади/майско бебе/.
Спокойни бебчовци ви пожелавам тази вечер!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 022
Фъстъчка, честито и от мен! Желая ти много топлина у дома, здраве и радост за теб и близките ти!

И колажа е прекрасен и идеята за общ РД е супер!

Аз пак да кажа, че подкрепям идеята за съботно-неделна среща. Тогава ще имам помощник  Laughing

Поздрави  Hug

# 18
  • Мнения: 158
честит рожден ден,фъстъчка!да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet
ние след малко отиваме на разходка,че времето не е за изпускане.и ние като бебе Мартин,може да изкараме зимата на плажа Hug.
за памперсите-ние сме на Памперс,но когато беба ака много винаги блузката и е омазана с ако.май ще ги сменям.сигурно ще минем на Либеро,че те нали имат ластик отзад.
ние вече отказахме нощното хранене,и ако замрънка през нощта давам чай на Хип и тя пак си заспива.спи до 06:00ч и тогава яде.храним се на 3 часа.вчера по-едно време се претесних.събужда се за ядене,като я преобуя и нахраня автоматично заспиваше и така до следващото хранене.викам си да не е болно това дете,а то сигурно я отпусна коремчето от коликите и си навакса за дните,за които не е спала Laughing.но днес пък си бодърства като всеки ден.е,поне не плаче.смее се мамината прицеска .айде приятна разходка,мами и бебоци! Hug

сега чак си пращам постинга,че компа не беше в ред.мъжа ми го рестартирва.

# 19
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Здравейте най-накрая    bouquet Азз сутринта писах, но точно когато си побликувах поста, ми даде грешка, че темата е затворена и целия ми пост се изтри, а нямах време да пиша, че имах среща с Рени и закъснявах. Чак сега се прибрахме с Ема, два пъти хапнахме навън, а Боил на Рени не се събуди въобще - Рени го взима да яде, обаче той спи и не иска.
 А ето и снимки от предишните срещи, после ще кача и от днес

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=84943&photo=21

Честит Рожден Ден на Фъстъчка !!!!  bouquet   bouquet   bouquet

Ема от една седмица, като заспи в 20.30 става чак в 4.30 и аз съм много доволна. Днес й купих Памперс 3 да ги пробваме, че 2-ката нещо й изпуска като се наака, ама тя вярно че много добре се представя в това отношение.  Mr. Green Днес отново се обърна от корем по гръб - цели два пъти, но аз реших да издевателствам над нея и я сложих за трети път, обаче тя показа скорпионски нрав, забоде глава и изпадна в истеричен рев, та я успокоявах после  Embarassed А ето и нейни снимки на 2 месеца

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88194&photo=47
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88194&photo=48

Момичета, а какво става със съботната среща ? Като гледам прогнозите май времето ще е хубаво и може да разходим бебоците в някой парк???

Цвети колажът е страхотен, наистина, браво!!!!

Сега ще си копна поста, че да няма пак като сутрешната случка  ooooh!

# 20
  • Мнения: 498
Дени, според мен има и друг възможен отговор

когато Лина се разреве малко след като съм я нахранила и на мен винаги ми минавал мисълта, че сигурно нямам достатъчно кърма и т.н. Обаче са си колики и това си.е Когато много реве, гледам след минимум 1 час да я сложа на гърда и ДА - тя засуква, но не защото е гладна, а за да се успокои. Въпреки, че от още ядене няма да и минат коликите, я оставям да суче, защото така само в най-тежките случаи се приспива и не я боли. Реве, и суче бясно, миличката, само да и минат болките. Та си мисля, че и при вас може да е така. Няма логика да нямаш достатъчно кърма. Бебето нали регулира предлагането  newsm78

Софи, защо не пробвате да къпите бебка по-късно? Лина след банята и яденето прави дългата пауза обикновено

Цвети, много е хубав колажа!! Поздравления за идеята и нервите Simple Smile

ЧРД на фъстъчка!   bouquet

# 21
  • Мнения: 216
mamaminion и ние сме с ваксината от ЗК ,сложиха ни е на 10 януари и не сме имали никакви странични реакции Grinning Grinning Grinning ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН фъстъчка!Много здраве и семейно щастие! smile3525 newsm59 smile3525

# 22
  • Мнения: 334
Честит рожден ден на Фъстъчка!  nbirthday
Честито на всички сладурчета навършили един, два и три  месеца тези дни! Да са здравички и добрички!  smile3525
 Идеята за колажа е newsm74  Браво! Живот и здраве може и ние да се присъединим към купона за рожденните дни...
Тези дни ми е много трудно да се включа - или сме по разходки, или съм ангаже с батковците, или темата не е достъпна....
Сега пък Георги писна - пак се е одрало това дете - постоянно се хваща за нослето когато му се спи и в резултат е все одран - абе бебешка му работа...
Отива да успокоявам.
Желая ви тиха и спокойна нощ!

# 23
  • Мнения: 76
 Най-после и аз да се включа! То от разходки време не остава! А и на Еми ваканцията свърши, после пък татето ни беше в отпуск и графика ни беше претоварен!
  Честит Рожден Ден на Фъстъчка! Много здраве и любов!    bouquet  bouquet  bouquet
   Цвети, колажа е страхотен! Бебчовците-също! newsm10
  Спокойна нощ и усмихнати бебчовци на всички! smile3524

# 24
 baby_neutralЗдравейте на всички бъдещи и настоящи мами. Моля да ни включите и нас в списъка. Нашият мъж се роди на 14.11.2006 в 11:55ч. при д-р Константин Петров и Д-р Валентина Григорова от ПСАГБАЛ "Св.София" .Тежеше 3.300кг. и е 49 см. Казва се Владислав-Методи!
Извинявам се ако пиша не там където трябва,но се надявам да ни включите във вашия списък и да бъдем и ние част от голямото семейство ноемврийчета.
 Joy

# 25
  • Мнения: 3 034

Извинявам се ако пиша не там където трябва,но се надявам да ни включите във вашия списък и да бъдем и ние част от голямото семейство ноемврийчета.
 Joy

Точно където трябва си пишеш. Добре дошла и честит син ! И приятно прекарване в нашата компания ! bouquet

# 26
  • Мнения: 679
Честит рожден ден на Фъстъчка !   bouquet Много здраве и късмет на теб и цялото семейство!

Честити месечинки на празнуващите днес бебоци !  Hug

Добре дошла на новата мама !  welcome

Да се похваля - ние вече сме здрави  newsm44 и се надявам вече само за обичайните консултации да посещаваме педиатърката  Mr. Green

Днес етърва ми ми каза, че другия месец го дават хубаво времето - ей каква зима ще изкараме ако е вярно  Mr. Green Ние не се спираме в къщи - само на вън и това е!

Хайде оставям ви. Лека и спокойна нощ на всички мами и бебоците !  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте момичета! Аз нещо се загубих напоследък ...  Blush Все не намирах време да пиша, че се бях опела в едно гледане, дундуркане, разходки и ... така до вчера. След като злязох на разходка та едвам се прибрах - от снощи съм с 39 градуса температура и се чувствам буквално като парцал. Но това което ме побърква е, че вчера свекърва ми беше у нас и като започна - ама дайте та дайте детето у нас и накрая изпратих мъжа ми детето у тях със свито сърце и като му започнах един рев, как не стигнах до 40 градуса не знам. Имах (имам все още) чувството че са ми откъснали сърцето, ох, пак се разревах ... А като се обадя по телефона и свеки като започне да ми говори с ентусиазъм как го гушка, как се смеят и т.н. ми става ужасно тъжно и пак си поревавам ... Знам, че това решение беше правилното и се моля Филип да не се разболее, но така ми липсва. Ох, извинявайте, че ви натоварвам с това, но знам, че вие най-добре ще ме разберете!
Фъстъчка, честит рожден ден!
Добре дошла на eeyoree – още повече, че сме родили в един и същи ден с 55 мин. разлика!
Момичета, много се пазете от тоя гаден вирус!
Защо не спретнете една разходка в Борисовата градина (ама като се оправя де!)?
Целувм ви и ви прегръщам   bouquet

# 28
  • Мнения: 325
Здравейте мамкиииии!!!
  Аз на Фъстъчка и честитих по-тела ама с малко закъснение Embarassed
  Мами с това хубаво време не мога да се наместя тук ей сега чак успях да се добера!МЕРИЛИН айде бе жена кога ще доидеш на една люлинска срещичка?  Браво ,че си харесала нещица за нашето гадже-той и Ивайло е с ново яке и три блузки от там ,а има и кецове:)А за срещата мамиии хайде да говорим конкретно за неделя newsm17,че в събота съм доста заета,а миналата седмица бяхме в ДОН ДОМАТ-супер е в нашата заличка за непушачи!!!!
  Риси 74-мила аз се реших най-после за кърмата и в петък ще ми илязат изследванията та ако имаш ?-чета пиши!
   За памперсите Памперс2 ми пропускаха мнооооого всяка нощ Ивчо сменяше тоалета по два пъти и вече сме на ЛИБЕРО-НИТО ЕДНО НАПИКАВАНЕ,АМА АКАНЕТООООО КАТО ГО ПУСНЕ ОТ РАЗ И ПАМПАТА НЕ МОЙЕ ДА НАСМОГНЕ ДА ПОПИЕ smile3532И Ивко е с мацано дупеееее!
   Цветииии искам да чуя твоето мнение за ваксините newsm53-аз направо се побърквам покрай тая тема ,та ти имаш опит и се надявам да го споделиш,а и хиляди целувки за колажа ,трябва и аз да пусна нови снимки на Ивко -Пивко-само кажи кога ще правиш новия!
    И моя бебо все се плюнчи и даже плюе бибата и пъха малките си пръсчета в устенцата-много сладки тия пръсти беее какще го отучваме от това незнам,ама Драганов каза,че си имаме здраво дупе само за шамарчета(хихихих)-аз не разбрах колко време можем да държим бебоците в кенгуро?
    ДОБРЕ ДОшЛА и на новата мама newsm51 newsm51

# 29
  • Мнения: 2 249
 а  добрутру Mr. Green Hug
чета тука,чета-някакви срещи се искат за почивните дни и понеже не виждам конкретни оферти а то времето си тече ето от мен:
ПРЕДПОЛАГАМ,ЧЕ ИДЕЯТА Е ПРИ ХУБАВО ВРЕМЕ ДА СМЕ НАВЪН-ТОЕСТ НЯКОЙ ПАРК ИЛИ ГРАДИНКА-АМА МИ СЕ ЩЕ ДА ИМА И ЗАВЕДЕНИЕ ДА ПОСЕДНЕМ(В ЮЖНИЯ ПАРК НЯМАШЕ ОНЯ ДЕН Sad)-ЗАТОВА ИМАМ 2 ПРЕДЛОЖЕНИЯ

1.ГРАДИНКАТА ПРЕД ТЕАТЪРА"ИВАН ВАЗОВ"-13.00-13.30-НЕДЕЛЯ-СЛЪНЧЕВО Е,ИМА ПЕЙКИ И ИМА И ГОЛЯМО КАФЕ НА ОТКРИТО-ЗИМНА ПЪРЗАЛКА9ЗА ТЕЗИ КОИТО СА С ГОЛЕМИТЕ ДЕЦАИ ОБИКНОВЕННИ ПАРЗАЛКИ-ИМА И МЕСТА ЗА ПАРКИРАНЕ НА ПАВЕТАТА

2.ПАРКА "ЗАИМОВ"-ПИЦАРИЯ 'ДОБО"-НЕДЕЛЯ -13.00-13.30-ПАК ИМА МАСИ НА ОТКРИТО,ИМА И ПЪРЗАЛКИ ЗА ПО-ГОЛЕМИТЕ ПЪК ИМА И КУКЛЕН ТЕАТЪР(МОЖЕ ТАТКОВЦИТЕ ДА ЗАВЕДЪТ ПО-ГОЛЕМИТЕ ДЕЦА ПРИМЕРНО)

АКО НЯКОЕ ОТ ТЯХ ВИ УСТРОЙВА-КАЗВАЙТВ-АКО НЕ-ДАВАЙТЕ ОФЕРТИ,ЧЕ ВРЕМЕ НЕ ОСТАНА Hug

п.с часа го правим 13.00-13.30по желание на Мариянка-ако някой не го устройва да си казва

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 09:57 от МЕРЕЛИН

Общи условия

Активация на акаунт