Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 24 231
  • 354
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 17
Тук объркахте коментиращия- аз не съм споменавала дума за печалбарство. Мерси за съветите, ще си позволя и аз да ви посъветвам първо да четете внимателно кой какво пише и да не вадите думи от контекст, второ да уважавате чуждото мнение, защото всяка от нас има история и опит, които има правото да сподели тук и трето- не забравяйте,че всяко боготворене на доктор или клиника може да доведе до грешно интерпретиране и нереалистични очаквания у хората.
Ако някоя от вас иска да получи повече информация от МОЯ опит,нека ми пише лично съобщение.
Simple Smile

# 316
  • Мнения: 413
За печалбарството не е било насочено към вас, видяла съм кой какво е написал! Не вадя думи от контекст и уважавам чуждото мнение. За това сме се събрали тук - да обменяме опит,който вие препочитате да споделите на лично съобщение само на който ви пише, а публично да се оплачете как не са ви дали касови бележки.Аз имам богата история и опит споделена в различни теми и съм писала с не малко жени на които да вдъхна кураж,както мен са ме нахъсвали в едни от най-тежките ми моменти. Разбира се, че всяка една където и при който успее ще е благодарна до живот. Моят случай не беше лек, и това,което направи доктора за мен е цяло чудо. Ще го боготворя,разбира се! Да не забравяме, че аз не съм единичен случай с успешно ин витро при него. Той държи едни от най-високите % успеваемост, но не борави с магическа пръчка.
Тук объркахте коментиращия- аз не съм споменавала дума за печалбарство. Мерси за съветите, ще си позволя и аз да ви посъветвам първо да четете внимателно кой какво пише и да не вадите думи от контекст, второ да уважавате чуждото мнение, защото всяка от нас има история и опит, които има правото да сподели тук и трето- не забравяйте,че всяко боготворене на доктор или клиника може да доведе до грешно интерпретиране и нереалистични очаквания у хората.
Ако някоя от вас иска да получи повече информация от МОЯ опит,нека ми пише лично съобщение.
Simple Smile

# 317
  • Мнения: 57
Здравейте, вчера бях на преглед, но забравих да попитам какво препоръчва др Тургут за подобряване качеството на яйцеклетките до стимулацията? Изобщо в Турция как гледат на добавките? Като споменах, че предишната бременност съм била с Интралипид и много добавки, коментарът беше “вие всички в Б-я сте с високи НК и много добавки”.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 13:36 от Sunny+

# 318
  • Мнения: 17
Нищо конкретно не ми е препоръчвал и на мен. Но знам, че със спорт и добри хранителни навици можете да си помогнете, както и  витамините Pregnacare Max. Тургут е скептичен към повечето неща,с които в България ни тъпчат, доверете му се и бъдете спокойна-в добри ръце сте.

# 319
  • Мнения: 10
Здравейте, вчера бях на преглед, но забравих да попитам какво препоръчва др Тургут за подобряване качеството на яйцеклетките до стимулацията? Изобщо в Турция как гледат на добавките? Като споменах, че предишната бременност съм била с Интралипид и много добавки, коментарът беше “вие всички в Б-я сте с високи НК и много добавки”.

Здравейте, на мен Омега 3 и Убиквинол.

# 320
  • Мнения: 13
Момичета, тези които са купували инжекционни хормони от кои аптеки в София купувате и дават ли без рецепта, когато д-р Емре ви е изписвал да си вземете?

# 321
  • Мнения: 124
Момичета , какво мисли др Тургут за тези НК клетки в кръвта , от други момичета знам че в турция въобще не ги признават тези нк клетки и не правят вливания , тъй като моите са завишени но аз не искам да вливам интралипид.

# 322
  • Мнения: 127
Той не мислеше да правим нищо, но аз настоях и имах вливка с интралипид
Момичета , какво мисли др Тургут за тези НК клетки в кръвта , от други момичета знам че в турция въобще не ги признават тези нк клетки и не правят вливания , тъй като моите са завишени но аз не искам да вливам интралипид.

# 323
  • Мнения: 23
Здравейте някой знае ли дали ще работи доктора тези дни ще имат празник на мен тогава трябва да ми дойде цикъла и да пътувам малко ми е притеснено Благодаря ви

# 324
  • Мнения: 508
Здравейте някой знае ли дали ще работи доктора тези дни ще имат празник на мен тогава трябва да ми дойде цикъла и да пътувам малко ми е притеснено Благодаря ви

Пишете на координаторката, тя ще ви даде най-точна информация.

# 325
  • Мнения: 952
Момичета, вярна ли е информацията, че д-р Тургут се е преместил? Не е ли вече във Fulya Terrace ?

# 326
  • Мнения: 413
Да, в съседна на Fulya сграда е вече. Писах си наскоро с Хафизе. Прати ми и снимка къде е новият кабинет. Simple Smile
Момичета, вярна ли е информацията, че д-р Тургут се е преместил? Не е ли вече във Fulya Terrace ?

# 327
  • Мнения: 21
Здравейте,
Знаете ли случайно да има някакви празнични или почивни дни. Писах във вторник на Хафизе С, а още не ми е върнала. Гледах в един календар и единствено разбрах, че 9,10,11април е Байрям.
Моля ако някоя от вас е запозната да драсне.
Не е нещо належащо, просто да не настоявам излишно Simple Smile а те да са почивка.
Благодаря

# 328
  • Мнения: 23
Здравейте,
Знаете ли случайно да има някакви празнични или почивни дни. Писах във вторник на Хафизе С, а още не ми е върнала. Гледах в един календар и единствено разбрах, че 9,10,11април е Байрям.
Моля ако някоя от вас е запозната да драсне.
Не е нещо належащо, просто да не настоявам излишно Simple Smile а те да са почивка.
Благодаря
Здравейте днес говорих със Хафизе каза че ще почиват вън сряда и петък 🍀

# 329
  • Мнения: 23
Здравейте може ли да споделите къде отсядате във понеделник съм на преглед и трябва да останем там искам да е близо да ходим пеш да оставим колата че е доста движение благодаря ви и успех

Общи условия

Активация на акаунт