климатик или печка на дърва

  • 24 505
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Когато се роди малката решихме в спалнята да сложим акумулираща печка, работеща само на нощна енергия. В хола бяхме с печка на дърва тип "Чудо".  Платихме 130 лв. ток само за един месец. Затова инсталирахме парно с което отопляваме целия апартамент и бойлер. Ползата е,  че навсякъде има равномерна температура и нонстоп топла вода. За чистене, хамалогия с дървата  и опушване останалите са го коментирали - така е. С 10 кубика дърва изкарваме цяла зима. Както и да го смятахме, най - евтино ни излиза отоплението на дърва. На работата ми има климатик, ами непрекъснато ми тече носа или съм схваната , а в най- големите студове не включим ли и нещо допълнително, няма стопляне. Ако искаш топло - печка на дърва, ако искаш чисто и лесно - климатик.

# 91
  • Мнения: 281
Ние сме на камина,с дърва. Mr. Green
Много сме доволни,затопля се бързо и качествено Naughty,да живеят камините Hug.

# 92
По-добре климатик!

# 93
  • Мнения: 70
нямам нито печка на дърва нито климатик ,но сум за климатика а относно това педиатърката ми каза че климатика изсушавал мн въздуха,което не било мн хубаво за децата

# 94
  • София
  • Мнения: 830
Категорично за климатик. Да не говорим, че дървата са толкова малко по-икономични, че не си изплащат хамалогията.

# 95
  • Мнения: 220
климатика е за мързелани...

нека мъжовете ви да имат дископатия и да сте на климатик и чакайте редовен полов живот в къщи....

# 96
  • sofia
  • Мнения: 8 939
климатика е за мързелани...

нека мъжовете ви да имат дископатия и да сте на климатик и чакайте редовен полов живот в къщи....
Явно и мъжа ми е мързел, щото чудеса от храброст направи да се отърве от котела на твърдо  Mr. Green
Не сме с климатик, но ако това ми е дилемата, щях климатика да избера.

# 97
  • Мнения: 686
Климатик ползваме. Чисто и икономично.

# 98
  • Мнения: 1 120
В нас и в четирите стаи сме с климатик. Чисто е и нямаш никакви грижи.

# 99
  • Мнения: 1 058
Климатик разбира се. Ние сме с камина и вече ми писна. Всяка година ремонт, защото се опушва, носиш дърва като луд абе не си е работа .

# 100
  • Мнения: 3 376
Климатик,другото си е направо  ooooh!

# 101
# 102
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Е да с климатик е много по-удобно  Peace

но ако има някой да пали печката - това бих предпочела  Mr. Green

топлината от печката е нещо много специално  Flutter

# 103
  • Мнения: 196
Лесно е да кажеш климатик ама когато навън е -15 newsm78май е по добре печицата да бумти...

# 104
  • Мнения: 35
Определено КЛИМАТИК  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт