Здравейте. Връщам тази тема, за да не пускам нова. Преди почти 2месеца след сериозно боледуване  и спад на имунитета ( покрай гриповете), получих нещо като обрив в интимната област ( стартира в ингеиналните гънки и се разпространи леко и по срамните устни). Ходих на гинеколог, взеха ми секрет имах уреапласма, пих антибиотик и я изчистих, но обрива си стои. Мислих, че са гъбички, третирах като за такива - без подобрение. С разни други нещс мазах като дермазин, клотримазол, фусидин - нищо. Може би затихва леко, но не напълно.


Взеха ми проба от самия обрив, показа Ешерихия коли. Сега трябва да си пусна и стериалнс утина. Нямам проблеми като цистит, освен, че относително често ми се пишка, но това не е от сега. Според мен ще е положителен и резултата от утината   и трябва да пия антибиотик, но се чудя някой имал ли е ппдобрн казус с обрив, който нито боли или сърби, просто си стои и да е свързан с този проблем.

Другият вариант е заради завишения ми инсулин ( с инсулинова резистентност съм). Но просто вече не знам на какво може да се дължи …