Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 11

  • 25 708
  • 425
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
При мен 9мм е около 20ти ден от МЦ лигавицата обикновено…
Момичета последните дни започнаха странични ефекти при мен предполагам от естрофема,като гадне,нервност(емоционална съм по-вече от нормалното)Убедих се отново в това,че с хормоните шега не бива 😀
Другото,което наблюдавам е доста воднист вагинален секрет…Моля споделете дали всичко това е нормално 😁Нямам търпение в сряда да видим,какво ще се случи,след хориомона кога ще е ЗЕТ…(отговора,който получавам винаги е има още време)😄
А времето летиии,минаха вече 6месеца след последния неуспешен трансфер.

# 61
  • Мнения: 1 430
Воднистият секрет е от естрадиола. Не съм имала други странични ефекти от Естрофем. Прогестеронът ме прави нервна. Единствено негативно е от лекарствата е, че дебелия Joy

# 62
  • Мнения: 6 343
И аз пак съм качила. Направо не знам как ги слагам тези килограми така скорострелно.
Също и съм направо лабилна от тези хормони. Едно ревливо ми е....
Отделно че кожата на лицето ми се омазнява от естрофена и цялата е в комедони.
Утре пак ще съм на преглед и се надявам да почваме вече с прогестерона.
     Явно ще се радваме на 8мм лигавица.

ПП : Док ми намекна да намеря от някой познат виагра, ако имам такъв. Че помагала за лигавицата, а той нямал право да я изписва. Някой има ли опит и информация по въпроса?
Днеска ще въртя телефоните ама не знам дали ще намеря.

# 63
  • Мнения: 511
И аз пак съм качила. Направо не знам как ги слагам тези килограми така скорострелно.
Също и съм направо лабилна от тези хормони. Едно ревливо ми е....
Отделно че кожата на лицето ми се омазнява от естрофена и цялата е в комедони.
Утре пак ще съм на преглед и се надявам да почваме вече с прогестерона.
     Явно ще се радваме на 8мм лигавица.

ПП : Док ми намекна да намеря от някой познат виагра, ако имам такъв. Че помагала за лигавицата, а той нямал право да я изписва. Някой има ли опит и информация по въпроса?
Днеска ще въртя телефоните ама не знам дали ще намеря.
Виаграта на мен не ми помогна, но супер зле ми се отразяваше, главоболие, гадене, световъртеж  и в комбинация с Естрофем направо беше непоносимо.
Иначе в аптеката като обясните за какво ви е, ще ви дадат и без рецепта.
Успех и хубава лигавица да постигнете 😊

# 64
  • Мнения: 6 343
Благодаря за мнението.
Аз не съм в Бг и тука без рецепта от аптека е абсурд.
А и се отказах да търся чрез познати на познати, за нещо, което не е сигурно дали и колко ще помогне.
Стига ми всичката химия, само виаграта ми липсва. Confused

Здравейте отново момичета,
Моят пореден преглед мина.
Лигавицата е станала 9мм и чак не мога да повярвам. Blush
От днес започнах да бия Пролутекс и в понеделник съм на трансфер.
В тази връзка да попитам... Нормално ли е да боли така от този Пролутекс? Сложих го подкожно в корема, както е и в листовката, но мястото е доста болезнено. От утре трябва да започна да бия и хепарин и не знам къде ще ги побирам тези инжекции по 2 на ден.
Някой с някакви идеи къде на друго място да ги бия?

Последна редакция: ср, 28 юни 2023, 17:48 от geizer

# 65
  • Мнения: 76
Минавам,да се отчета след днешния преглед,незнам вече какъв ден го водят 😀
Беше ден за хориомон лигавицата бешв 9,4мм д-р а,не е доволен от резултата естроф₺м@  го увеличи 3х1 и ми изписа лепенки клим@ар@,които търся но ги няма в БГ.Ще се радвам,ако някой има да ми пише ❤
Викат ме в петък отново бил важен ден.защото щяли да изследват прогестерон  и ако всичко е ок трансфер на 05.07.2023☺😇
Стискайте палци🤗

Последна редакция: чт, 29 юни 2023, 13:45 от edelv@ys

# 66
  • Мнения: 6 343
Стискам много палчета. Лигавицата е супер и ще порасне и още.
Питай и по другите теми за лепенките.
    В аптеката на клиниката нямат ли?
Много е тъпо да знаят че се изписва нещо, а да не вземат мерки да го има в наличност.
Сякаш ни е малко всичкия стрес... Confused

# 67
  • Мнения: 151
Когато аз търсих климара миналата есен, ми казаха, че няма внос от много време насам. Тогава и естрофемът се намираше много трудно. Добре, че приятелка ми беше дала изостанала от нея почти цяла опаковка, та имах, докато се ориентирам в ситуацията. В крайна сметка успях да се снабдя с климара от Турция, така че търсете по разни групи за внос на лекарства от там.

# 68
  • Мнения: 76
Привеет от мен,обратното броене продължава днес ми включиха прогестерон(утрог&ст@н 2х3)
В сряда ми е трансфера,а в вторник ще изследваме прогестерона.
Колко е хубаво да е той?Не ми е ясно…При свежия трансфеер,беше 40mngl…(без успех)
Иначе лигавицата станала заветните 10мм от които доки е доволен(лепенката удари рамо на естроф₺м@😀)
Много съм развълнувана,приемам съвети за храни и всичко,което сте изпробвали преди ЗЕТ.
(Ядене на ананас-done✅)😁

# 69
  • Мнения: 6 343
Еделвайсче, спокойствие му е майката. Че луди калинки станахме покрай тези процедури.
ПП : Хубаво е да хапваш повече плодове и зеленчуци и да ограничиш въглехидратите.

# 70
  • Мнения: 51
Здравейте, предстои ми замразен трансфер другия месец. Казаха ми да отида на преглед на 7-8-ми ден от цикъла. Това ЗЕТ на естествен цикъл ли е? Извинявайте за въпроса, но досега винаги съм била на СЕТ.

# 71
  • Мнения: 300
Здравейте ,момичета.
Днес бях на преглед 11 ден от цикъла и да ви се оплача лигавицата ми е 6,5мм ,направо вече не знам какво да я правя.
Нищо не помага с естрофем 4х1 съм и витамин Е и какво ли не и пак......ПОМОЩ някакви съвети?

# 72
  • Мнения: 511
Здравейте ,момичета.
Днес бях на преглед 11 ден от цикъла и да ви се оплача лигавицата ми е 6,5мм ,направо вече не знам какво да я правя.
Нищо не помага с естрофем 4х1 съм и витамин Е и какво ли не и пак......ПОМОЩ някакви съвети?
Здравейте,
В същото положение съм и последно ни препоръчаха прп, като не дават гаранция дали ще сработи, но не пречи да се пробва.

# 73
  • Мнения: 1 430
Здравейте, предстои ми замразен трансфер другия месец. Казаха ми да отида на преглед на 7-8-ми ден от цикъла. Това ЗЕТ на естествен цикъл ли е? Извинявайте за въпроса, но досега винаги съм била на СЕТ.

Не съм имала ЗЕТ, но мисля, че така се процедира при естествен цикъл. При другото се започва Естрофем от втори/трети ден.

# 74
  • Мнения: 143
Здравейте, предстои ми замразен трансфер другия месец. Казаха ми да отида на преглед на 7-8-ми ден от цикъла. Това ЗЕТ на естествен цикъл ли е? Извинявайте за въпроса, но досега винаги съм била на СЕТ.

Не съм имала ЗЕТ, но мисля, че така се процедира при естествен цикъл. При другото се започва Естрофем от втори/трети ден.

И аз мисля, че това не е за ЗЕТ. Аз съм на подготовка за ЗЕТ този месец и бях на преглед на ден 2 от МЦ, почнах Естрофем още същият ден и ми предстои втори преглед на 11-ти ден.

Общи условия

Активация на акаунт