Помощ!Мухъл!

  • 4 253
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 220
1. Редовно проветряване....
2. ако сте с външна изолация с фибран е нормално,  защото стената не "диша".
3. няма смисъл да давате толкова пари за САВО, защото с най-обикновенна белина ефекта е същия / и миризмата  Mr. Green /
4. за да се избавите напълно от мухъла, решението е боядисване на ново с едни скъпи бои - около 20 лв. литъра са, казват се Термошийлд и Термомакс - потърсете в нета с чичко гугъл. те са на основата на микрокерамични сферички и вдигат температурата на стената - а мухъла се развива при влага, непроветряване и разлика в температурите на въздуха в стаята и на стената...

ето ви 1 линк... http://www.napravisam.bg/index.php?id=visuals&sid=166

# 17
  • Мнения: 460
аз бях писала някъде във форума по този ? и с риск да се поторя ще обесня на ново!
в къщи когато моя мъж боядиса преди да положи летекса ,като основа-грунд на стените намаза с "доместос",след което вече боядиса с латекс.
остави преди това стените да попият и честно да ви кажа към момента нямаме такъв проблем! Hug т.е не се е появил мухъла,но чедтото проветряване е от значение.
моя мъж казва че откъм проветряване нямаме проблем,защото на вън и -20С да е аз си проветрявам!
това е!дано съм била полезна!! Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
САВО е наистина добро решение, но за съжаление само временно.
Докато не се премахнат причините за мухъла - отървия няма.

Да, така е-временно решение  Peace

# 19
  • Мнения: 1 305
В апартамента в който живеем в момента постоянно избива мухъл в северната ни спалня smile3511 И то точно зад гардероба! Вече два пъти съм го изпразвала за да го преместим и да напръскаме зад него със Саво. След това поне две нощи се спи в хола защото мирише! И след няколко месеца - пак мухъл.  #2gunfire Дори и в момента е тръгнал, ама нали скоро се местим и хич не ми се занимава.  Tired Само дано да не влезе в гардероба и да ни мухлясат дрехите както първия път. В новия ни апартамент спалнята отново ще е северна  Sad За това решихме да сложим депрон от вътрешната страна на външните стени. Също мислим да намажем с антифунгицитен латекс. Дано да свърши работа   Rolling Eyes Хич не ми се ще да минавам през този ад с местенето на гардероба  #Cussing out Като изпробваме системата ще пиша да кажа как е  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 734
.........Дори и в момента е тръгнал, ама нали скоро се местим и хич не ми се занимава.  Tired Само дано да не влезе в гардероба и да ни мухлясат дрехите както първия път....

много е възможно точно това да се случи  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт