Частна детска ясла в София

  • 192 925
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е, и тук можем да поспорим.  Laughing
Това, че излизат през деня навън, съвсем не ме отменя в ученето да пресичаме, разходките, пазарите и играта след градина. За мен е едно да си играе няколко часа с децата по пързалки, люлки и пясъчник, друго да вървим 20 мин. пеша, което обикновено даже е досадно за детето, защото няма интересни неща по пътя.
За останалите неща - същото е и при нас, единствено повечко болести я преследват, но изобщо не го отдавам на яслата, а на самото дете.

В крайна сметка, важното е детето да е щастливо, а родителите доволни, ако ще и на полето да спи.  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 1 920
Emmeto много ти е сладка племенницата. 
На мен за излизането навън тогава ми казаха че родителите настоявали за това.
А сега имам инфо от една мама с детенце там, че децата излизат само за час сутрин

# 242
  • Мнения: 23
Здравейте, темата е страхотна!! Искам да попитам дали сте чували за частна ясла в Дружба? Благодаря

# 243
  • Мнения: 567
здравейте, много се зарадвах на тази тема, защото съм точно на тази вълна. Аз искам да запиша малката някъде в Драгалевци, Симеоново или Бояна и засега съм обиколила Ежко Бежко, Немо, Лапину и Лиди. Най ми допадна Лапину и ако някоя от вас има впечатления от там ще се радвам да ги сподели  Hug
Между другото на мен в Лиди вчера ми казаха 400лв такса и 150лв транспорт, а по телефона не искаха да ми кажат таксата. И казаха, че не ми обещават, че след нова година ще я задържат на 400лв.

# 244
  • Мнения: 912
Само да кажа, че Мечо Пух е в бл. 519- Люлин.

# 245
  • Мнения: 858
на тази вълна съм,ще ви чета сега!

# 246
  • Мнения: 173
Интересувам се от частната ясла Питър пан в Гео Милев. Някой да знае нещо. Цените им видях на сайта, но за буса незнам колко е на км? Ако някой има впечатления от тази ясла да ги сподели.

# 247
 :roll Здравейте!Искам да кажа,че ЧДГ "Марита" няма нищо общо с ЧДГ " Мария Магдалена".  Не е редно да се прави паралел с двете имена,защото е некоректно. Намират се в непосредствена близост и това е единственото общо между двете, както и че се грижат за децата. Най- малкото може да се прави асоциация с евангелистката църква или нещо подобно.Gogomaria искам да кажа,че Вие не сте идвали при нас в ЧДГ" Мария Магдалена"-ние наистина имаме ламинат навсякъде,не сме в приземен етаж,плочките са ни единствено в санитарните възли. Ако някой Ви е заблудил, много съжалявам- ето нашия сайт, посетете го и се убедете сами.http://detstvo-bg.com/

# 248
  • Мнения: 102
bamzeto,съжалявам за объркването ми,но рекламата на вашата детска градина на Т.Каблешков е на същото място,където беше тази на "Марита" Rolling Eyes
Надявам се вече да няма объркване  bouquet
Между другото вече проверих при вас дали приемат дечица на 2г.- разочарована съм,че няма яслена група,защото сте ни много близо,но като станем по-големи.....

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 15:02 от gogomaria

# 249
  • Мнения: 102
Току що прочетох в инфо гайд за детето за ЧДГ "Пролет" в Манастирски ливади.Интересно ми е,някой чул ли е досега за нея и евентуално отзиви?Според мен е нова, лиценз не пише,че има...
Обадих се,но ще работят от 03.09 newsm78

# 250
  • Мнения: 588
Аз пак да се учудя...
Ама наистина ли няма пукната частна ясла/ градина в района на Надежда; Толстой, тук някъде?
Или пък в района на Централна гара...... тц тц тц тц

Да вземем да спретнем една, то като се е видяло че няма....

# 251
  • Мнения: 94
Еееех мечтии!!
И аз търся в района на Надежда, но уви..Мисля, че най-близката е Ново поколение, която е обсъждана по-горе.Егати пазарната ниша и няма кой да я запълни  Laughing
Алабаланица, Моля те би ли споделила впечатления от Съни до ИСУЛ?

# 252
  • Мнения: 588
Единственото лошо им е че извеждат децата по един път на ден, аз лично предпочитам само навън да го държат син ми Simple Smile, но иначе там е супер
Манджата, децата, занимавките им, лелките дето ги гледат, правят им партита за рожденни дни, клоуни им викат за празниците
Всеки ден детето е щастливо там
Има и транспорт до и от дома, което е супер

# 253
  • Мнения: 2 663
Ох и мен ме вълнува темата, но съвсем се обърках.....
Все пак да попитам, може да има някой по на ясно от мен:
Има ли частна ясла, която да е извън града( Бояна, Драгалевци, Симеоново, Бистрица , Княжево или може някой по-спокоен квартал с по-чист въздух) , да има транспорт, базата да е нова, персонала да е квалифициран, за дейността на яслата, а не от кол и въже, групите да са малки и въобще да отговаря на всички стандарти, защото повечето неща в Б-я се претупват.Ако има басейн или водят децата на плуване още по-добре.
Май много иска...........

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
konstans, разгледай тази: http://www.ezhko-bezhko.com/pages/nursery.html
Аз лично много харесвам и детската градина Дрита в Симеоново. Лошото там е, че само по изключение приемат деца по-малки от 2 години и половина, но може да пробваш и там.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт