Частна детска ясла в София

  • 193 014
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 627
Сърдечно благодаря, daniela75   bouquet А имаш ли представа какви са таксите там ?

Не съм питала, защото още сме малки. Докато станем за градина таксите ще са различни Simple Smile

# 526
  • Мнения: 168
/quote]

Съжалявам, ако има вече инфо по темата, нямам време да чета всичко...
"Стрелбище" - ЧДЯ "Фъстъче" - 13 лв. / ден. Записване - от днес за утре. 8 - 9 деца целодневно и няколко почасово. Инфо-то е от преди 8-9 месеца обаче...
Нинка я посещаваше от 1г. 7 м. до 2 г., когато ни "излезна реда" за държавната ясла. Много доволни бяхме.  Grinning
[/quote]
някакъв точен адрес на тази ясла или телефон може ли ?

# 527
  • София
  • Мнения: 2 671
Дали някой има скорошни впечатления от Пипи?

# 528
  • Мнения: 4 877
Мили мами, тъй като цитирах и вашата тема, ви каним да се присъедините към на нашия свежарски виртуален клуб за частното образование  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278827.0

а и ние можем нещо да помогнем, нали сме минали по този път

# 529
  • Мнения: 7 947
Следя темата и искам да споделя - звъннах на "Ново поколение" - което ни е много удобно като местоположение, но таксата там вече е 350 лв за деца до 3 год! Назад в темата беше спомената такса от около 200 лв, но явно вече е увеличена.

# 530
  • Мнения: 1 849
Дали някой има скорошни впечатления от Пипи?

Конкретни въпроси за конкретни отговори... Wink
Таксата е 350 в момента, учат английски според моите разбирания обучението е добро..

# 531
  • Мнения: 4 877
Мили мами, подкрепете ни в инициативата "Парите следват детето" - за отпускане на издръжка и за децата в ЧУ и ЧДГ - тяхно конституционно право
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279590.0

Заповядайте и в нашия клуб http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278827.new#new

# 532
Privet,
njakoj ima li informazija za detska gradina Lapiny v Dragalevzi i za Dgani Rodari v Slatina? Mersi predvaritelno!!

# 533
  • София
  • Мнения: 115
Мили мами, дали можете да кажете нещо за Джани Родари,  newsm78 newsm78 newsm78която се намира в Слатина - ще съм много благодарна  bouquet  bouquet  bouquet ако някоя от вас сподели..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 534
  • Мнения: 4 465
Мили мами, дали можете да кажете нещо за Джани Родари,  newsm78 newsm78 newsm78която се намира в Слатина - ще съм много благодарна  bouquet  bouquet  bouquet ако някоя от вас сподели..... #Crazy #Crazy #Crazy
С уговорката че не са мои впечатленията, а на две мами от квартала. Много добра база и вътре и като дворно място вън. Но много малък порцион - мисля 200 грама за обяд. И задължително детето да спи два-три часа следобяд.
Това ми направи впечатление, защото мамите се притесняваха, че храната е малко, а едното детенце категорично не спи следобяд, а в градината не са дали алтернатива на майката. До колкото разбрах идеята е че времето следобяд е за почивка и на персонала и няма кой да се занимава с будни деца. Малко странно ми се видя.

# 535
  • Мнения: 132
Мили мами, дали можете да кажете нещо за Джани Родари,  newsm78 newsm78 newsm78която се намира в Слатина - ще съм много благодарна  bouquet  bouquet  bouquet ако някоя от вас сподели..... #Crazy #Crazy #Crazy
Aз вече съм писала моето мнение,но пак ще споделя.Ходих преди 4 месеца.намира се в бивше военно у-ще.Наистина дворът е голям,но не е отделен.Имат приемно и стаи за всяка група.и тоалетни.И това е.Всичко е ново ,но според мен е тясно.И цял ден в едно помещение.Там ядат,спят всичко.На мен не ми хареса.

# 536
  • София
  • Мнения: 115
Ох newsm78.....Благодаря, момичета.  bouquet...ще се побъркаме май с тия ясли и градини ...н ooooh!атам вървят нещата.....поне при мен!!! Mr. Green
Меко казано странно  newsm78ми се вижда в частна детска градина да няма кой да се занимава с дете, което не спи...а дали събират таксите предварително newsm78, в сайта им прочетох 10 лв до обяд и 15 за цял ден,  но не зная дали е актуален. newsm78 newsm78 newsm78
Ако не ни приемат в държавна, май пак на помощ ще е нашата баба.... baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 537
  • Мнения: 4 465
Ако е за Джани Родари - мисля че е 450 лв. на месец за ДГ, а за занималнята за по-големи деца се плаща на ден или на час - не помня. За ДГ май и депозит имаше, но може и да бъркам. Занималнята и ДГ са или поне бяха на различно място в квартала.

# 538
  • Мнения: 68
Може ли някой да ми даде сайт за ЧДГ Ново поколение. Търсих, но не мога да намеря такъв. Разбрах, че таксата там е 350лв. на месец, но какво влиза в тази такса- храна, транспорт?

# 539
  • София
  • Мнения: 1 936
Мисля, че нямат сайт. Таксата е 350 лв ако детето е под 3г., над 3г. е 250 лв. В цената влиза храна, но транспорт не предлагат. Работното им време е до 18ч. вечер.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт