Прахосмукачка - каква?

  • 13 146
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Рейнбоу! Това е истината!

Да бе,ама за какви суми става вече дума,а?
Да, вярно, че е скъпичка, ама ти "облизва" всичко.... Много е чисто с нея! Пожелавам я на всеки!  Peace
Съгласна съм, ама я дайте предложения за по-достъпни играчки! На мен в ръцете са ми горяли двигателите на 2.

# 16
  • Мнения: 3 640
Моята е също Samsung с Cyclon-филтър (пластмасовото контейнерче на дръжката) и без торбичка - страшно е удобно. При редовно почистване, трябва да изхвърляш само събраното в Cyclon-филтъра - отвиваш го, изсипваш в кофата за боклук и го завиваш обратно. Освен това се мие с вода. Филтрите също се мият, както и основния контейнер, до койте обаче почти нищо не достига, ако се почиства по-често. А и прахосмукачката е доста мощна - 350 или 400 W (вече не си спомням точно) смукателна мощност - обира абсолютно всичко дори и от най-малките фуги.

# 17
  • Мнения: 3 091
Аз препоръчвам прахосмукачка с воден филтър - без значение каква марка. Обикновено такива прахосмукачки са и перящи. Единственото неудобство е почистването на частите, след като съм изпрала килимите.

# 18
  • Мнения: 1 485
Моята е също Samsung с Cyclon-филтър 1500W,наистина съм много доволна.

# 19
  • Мнения: 1 193
И аз съм ЗА "RAINBOW"  Peace
Има варианти за изплащане и си заслужава всяка стотинка.

# 20
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Още един глас за Самсунг циклон филтър,имам я от 3 години,много съм доволна,моята е 1500W а вече има и по-мощни.Торбичка не съм сменяла досега,защото всичкия боклук отива в пластмасовия контейнер.Ние я взехме за 180лв.,явно сега доста са поевтинели.

Общи условия

Активация на акаунт