НОЕМВРИйче вече тропа на вратата на ЕВРОПА!!!

  • 11 198
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 182
Цвети идеята ти е страхотна  HugРадвам се , че има такива талантливи мами като теб , та да се видят хубавите ни деца Simple Smile
Бубалина аз съм втрещена от това , което писа за д-р Иванова ... Вярно , че малко гледа в страни като говори , но да ти докара такава бела до главата не съм вярвала  #2gunfire Не знам какво да кажа . Аз малко се консултирам и с друг лекар относно Мишо , защото не възприемам на 100 процента методите и специално за захранването ... Съжалявам , че ти се е случила такава неприятност , важното е , че сега всичко е наред   bouquet Момичета , замая ми се главата с този Пентаксим Sad Не мога да открия и това е Sad Намерих връзка в аптечно , но ми казаха ,че по - рано от 20 - ти нямам никакъв шанс , така , че чакам ...
За среща пак няма да мога да се вредя , че ще пътувам до Шумен , да си прибирам Микелино Sad
Иначе с Мишо сме здраво по разходки по цял ден Simple Smile))) Карил аз съм близо до парка Заимов , ако искаш свиркай да се видим Simple Smile
Това е за сега поздрави и усмивки на всички сладурки и малките и съкровища !!!!! Heart Eyes

# 271
  • Мнения: X
Аз да се похваля с мерките на моето малко слонче - днес го теглихме.
На 2 месеца без 1 ден Ники тежи 6870 и е 61 см. Хапва си детето и му личи, определено. На лекар сме в края на месеца, дано да е здрав за да му сложат ваксината - пентавак.

# 272
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен!
Най-после и аз да се разпиша.Тези дни програмата беше много натоварена и имах време само да ви чета  Embarassed

Цвети, направо си гениална   bouquet Страхотна ти е идеята, а още по-страхотна е реализацята!Благодаря ти!
Ивиче, и ти не отстъпваш по отношение на свежите идеи  Peace Би било много хубаво да съберем дечицата.
Бубалина, съжалявам за преживяното и се радвам, че малкият се е възстановил.

При нас интересното е, че Теа изведнъж спря да пие АМ(нали се дохранваме) и пак иска само цицата, което е добре, но се опасявам, че кърмата ми е рядка, защото като хапне и после връща бистра водичка  Sad Не зная какво да правя, другата седмица сме на консултация и ще питам педито.Момичета, ние и да се оригнем и да не се оригнем, все си повръщаме после.
Другият проблем при нас е с бибата.Е, не иска и не иска.Купих една нова, която първия ден така хубаво я смучеше, че аз се успокоих.Ами то да посмуче малко нея, аман от тези пръсти в устата и  Rolling Eyes Да, ама не.Всяко чудо за три дни, а при нас за един.Още на следващия ден вече я плюеше.Само цицаа иска.Мъжът ми се смее, че Теа си имала мото "Аман от този силикон, искам нещо естествено"  Laughing
А сега и да се похваля.Нашата принцеса от вчера се обръща сама от корем по гръб.Направо онемях като го направи и то съвсем съзнателно, защото доста се напъваше и извиваше.И нали се сещате, че после искахме и повторение на номера  Wink та така 3 пъти.

Софийски мами , да ви информирам, че в Премама има 50 % намаление на дрешките и сега са на много добри цени.Аз понакупих доста нещица на Теа, но вече за пролетта.

Лека вечер ви желая и спокойни и спящи бебоци през нощта   bouquet

# 273
  • Мнения: 679
Честити месечинки на бебе Даниел на мама raqtime , бебе Гергана на мама Роси74 и бебе Гергана на мама pepipetia

Мами, моля ви помагайте  Praynig - пак се запече малчугана  newsm45, нищо не помага - нито това че ям овесени ядки, нито масажите по коремчето, нищоооо, така че съм отворена за съвети !

Лека и спокойна вечер !  Hug

# 274
  • Мнения: 216

Момичета, възможно ли е да започнат избиват зъбките по това време? newsm78 Теди се плюмчи все повече, а и този рев и товз мрънкане през целия ден ме нававят на тази мисъл! Thinking

Възможно е -бебето на моя съучиничка е по-голямо от Андреа с 6 дена и вече има едно зъбче,лелеееееееее много ми е интересно  newsm12 толкова малко бебе със зъб newsm47

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 21:32 от myrena

# 275
  • Мнения: 3 034
Бубалина, много е кофти това, което сте преживели. Добре, че сте се консултирали и с други лекари. Не се притеснявай, и ние капахме Тобрекс на Ваяна - по-добре тези капки и оправени очички, отколкото възпаления....
/между другото и Ваяна има същото заешко гащеризонче, обаче розово  Laughing/

На мен ми дойде още една идея - може вместо торта с колажа, която ще изядем и забравим, да си направим календар или плакат за спомен от първият им РД. И, Рени, разбира се, ще изберем някоя неутрална дата /може и да не е през ноември, за да си изкарат децата отделно РД-та си с приятелчета и роднини/

# 276
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Аз да се похваля с мерките на моето малко слонче - днес го теглихме.
На 2 месеца без 1 ден Ники тежи 6870 и е 61 см. Хапва си детето и му личи, определено.
Лелее Мише, аз си мислех, че само ние сме гиганти, а то имало и други  Grinning И ние бяхме с подобни мерки.
Бобо през 4-тия месец му се показаха долните два зъба, но следващите изкараха чак след 3-4 месеца.

Цвети супер е колажа, само дето аз ще имам цифров апарат чак през март, баща ми като се прибере. Сега действам с лентов.

# 277
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Ани и тя се плюнчи като за световно! Даже като почне да си тика юмруците в устата се дави. А как няма, като единият юмрук се опитва да го налапа целия, а с другата ръка тъпче та тъпче! Най-редовно се задавя със слюнка. Педито каза, че било нормално да се плюнчат повече, защото сега се активизирали и тези жлези.
Напоследък нашето моме насън се смее с глас та се залива от смях. Какво сънува това дете незнам, но явно пада голям купон  Laughing.

Рени, не те плаша, душата, просто споделям. На третия или четвъртия ден след като почнахме с Дайперс-а и хоп - зачерви се... Аз викам "От памперса/дайперса е", а свеки - "Не е!"(щото зълвата ги купи и за туй... нали наше лошо нема...) Whistling Ма нейсе, аз пак се оказах права  Mr. Green
Хайде лека и спокойна нощ от мен! Целувки на бебоците  Hug

# 278
  • Мнения: 2 673
Рени,едно време близначките понасяха само Дайперс, а Памперс ги зачервяваше и избиваха пъпки. Възможно е да има деца с непоносимост към Дайперн. Мами, що не пробвате с Либеро. Аз съм много доволна, понеже заместват 2-йката на Памперс, която чат .пат пропускаше пико нощес...и Дани беше мокър. Е, не беше често, но други мами се оплакаха и аз ги смених, иначе съм чула, че ЗА ПО-ГОЛЕМИ КИЛОГРАМИ ПАМПЕРС пак са си добри, само единицата и двойката са "фалшиви".
Оф, досега четох страхотии за ваксините.....Айде лека нощ на всички мамунки !!!!

# 279
Моята бебка е вече на 10 месеца и още няма зъбчета.Педиатарката каза че не било страшно обаче моята племенница  след като й паднаха млечните зъби отпред повече въобще не й пораснаха постоянни зъби а вече е на 14 години  8-ми клас.
Зъбаря й направил снимка и се оказало че въобще няма "зародиши" на тези зъби.Трябва да й сложат изкуствени.
И за имунизациите се притеснявам.Педито каза че нямало нищо страшно, но след 4 месеца трябва да и дадат капки срещу детски паралич,а аз четох на едно място за страничните действия на тази ваксина - http://www.pramed.com/ipb/index.php?showtopic=25 и вече почти спрях да й вярвам

# 280
  • Мнения: 183
Офффф, що неща изчетох и взех да се притеснявам вече за тази ваксина. Бебчо не е мрънкал тази вечер и температура не ми е вдигал.
Дано да нямаме проблеми. Всички ли сте си купили от тази убитата ваксина? Има ли бебета ваксинирани с ваксините от ЗК? Как ви се отразиха?
Лека нощ!!!

# 281
  • Мнения: 2 249
добро утро мамчета Hug
май ми се видя ,че някой има рожден ден днес
ФЪСТЪЧКА,ЧЕСТИТ ДА ТИ Е ДЕНЯТ РОЖДЕН-ДА СИ ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА  bouquet  bouquet  bouquet
приеми това мое любимо стихче като поздрав-пожелание и прекарай един чуден ден с най-любимите хора Hug

КОПНЕЖ
Блага Димитрова

Не закриляна да съм, а окрилена.
Не загърната, а с дух разгърнат цял.
Не зад нечий гръб, на завет приютена,
а до рамо срещу вятър завилнял.

 


и на всички вас,които днес се ровите тук-желая усмихнат,слънчев и прекрасен ден-айде зарязвайте къщната работа и марш навън с малките муцунки Wink

# 282
  • Мнения: 815
ето я и новата тема- като имам време ще оправя колажа и ще го сложа в началото

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156919.new#new

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ФЪСТЪЧКА- САМО ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И ЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕ ЗА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО

# 283
  • Мнения: 553
Здравейте!
Вчера с goris и jenni се разхождахме в ЗОО. Беше хубаво и ветровито Simple Smile
Искам пак!!!!
Днес ще ходим на ортопед следобяда.
Карил, оставям бебчо на свеки за фитнес. Страшно ми е неудобно да я моля за това, ама все пак и аз съм "хора". Аз мисля /съдейки по теб/, че твойте момичета са достатъчно отговорни и можеш да си позволиш да оставяш за по малко Дани под тяхната грижа. Не се бори всичко да правиш ти самичка, включвай да ти помагат активно всички около теб.
Вчера много се изкефих на фитнеса - беше страхотно. Мисля, че повече се погрижих за настроението и психо състоянието си, отколкото за тялото.
И Вики се лигавчи постоянно.
ФЪСТЪЧКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Хайдееее Вики ме викаааа....
п.п. bedstwieto, може ли да ми кажеш какво е казала Иванова за захранването???

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 10:19 от TALI1

Общи условия

Активация на акаунт