Пациенти на Д-р Александър Калчев

  • 21 864
  • 459
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета, тъй като и аз обмислям за д-р Калчев и чета комантарите ви, има ли успешно забременели след негова намеса. Благодаря

# 181
  • София
  • Мнения: 97
Аз имах лапароскопия и хистероскопия при него през месец юли. Изпрати ме с думите “Обещавам ти октомври да си бременна!”. Бременна съм ☺

[/b]
Здравейте, момичета, тъй като и аз обмислям за д-р Калчев и чета комантарите ви, има ли успешно забременели след негова намеса. Благодаря

# 182
  • Мнения: 931
Интересува ме дали отменяте часа си, ако сте с менструация на датата на прегледа? Досега само за инвитро процедура са ме преглеждали по време на менструация и тъй като записаният ми час е напред във времето, не съм сигурна кога ще се падне и как да процедирам. Предполагам, че няма да е проблем за лекаря, но все пак.

# 183
  • Мнения: 3 159
Не го отменяй. Аз на първия преглед при него бях на 4 ден от МЦ. Още по-добре ще види нещата

# 184
  • Мнения: 2 631
Аз съм бременна благодарение на др Калчев и доц. Михайлова. Вече в 17та..😇🥰

# 185
  • София
  • Мнения: 35
Виждам, че много жени се възмущават, че препраща към имунолог и хематолог. Ама то, ако причината е толкова видна, то ще я забележи и обикновено АГ. Бях на две консултации при него по препоръка на двама репродуктивни лекари, след 4 неуспешниопита инвитро. Човекът беше безумно честен и ми каза, че някъде има бъг,  който не е видим, но трябва да му хванем логиката. Честно казано съм съгласна да мина по два пъти през всички специалисти, пред алтернативата за нов аборт. Може за едни имунологията да е глупост, но когато си изчерпал другите варианти, се явява като шанс. Дразни ме единствено ценовата разлика. Успех на всички чакащи!

# 186
  • Мнения: 2 631
При мен точно имунологията беше проблем. 2 години след аборта не се получаваха нещата, с първата бременност нещата приключиха още в 7с просто пулса спря. И благодаря на доц.Михайлова ако не беше тя сигурно щях да правя инвитро а с нейната терапия забременях естествено. Със сигурност не е за подценяване имунологията.

# 187
  • Мнения: 97
Тези от вас, които са минали през хистероскопия или хистероскопия с биопсия после промени ли ви се цикъла? Ставал ли е по-обилен?

# 188
  • Мнения: 109
Тези от вас, които са минали през хистероскопия или хистероскопия с биопсия после промени ли ви се цикъла? Ставал ли е по-обилен?

Цикълът непосредствено след офис хистеро ми беше по-обилен от обикновено. Самият д-р Калчев ме предупреди за това. Ако те притеснява нещо или не се чувстваш добре, може би е най-добре да се свържеш с лекаря, провел хистероскопията, за мнение.

# 189
  • Мнения: 97
Момичета, след преглед по какъв начин комуникирате с д-р Тончев. Уговорката беше да пратя изследванията по имейл, но вече 20 дена никакъв отговор. Имейл адресът е верен със сигурност, тъй като той пръв писа, за да ми обясни какви изследвания да пусна. По вайбър общува ли с пациентите?

# 190
  • Мнения: 15
Вели, знам го мила но аз вече 2 години се боря от както загубих бебето и просто вече сили не ми остават. Правена ми е проверка на тръбите и биопсия в клиниката. Спермограмата при мъжа ми е много добре, просто ми е трудно да го приема, че правим всичко по силите си и не става... 😓🥺
Препоръчвам акупунктура при ДР Бужов. След третата забременях от 9мес опити

# 191
  • Мнения: 118
Kalinami може ли да дадеш малко повече информация за акупунктурата, колко време е един сеанс и въобще как протича, много ли иглички слагат Blush

quote author=Kalinami link=topic=1546341.msg47251963#msg47251963 date=1700841865]
Вели, знам го мила но аз вече 2 години се боря от както загубих бебето и просто вече сили не ми остават. Правена ми е проверка на тръбите и биопсия в клиниката. Спермограмата при мъжа ми е много добре, просто ми е трудно да го приема, че правим всичко по силите си и не става... 😓🥺
Препоръчвам акупунктура при ДР Бужов. След третата забременях от 9мес опити
[/quote]

# 192
  • Мнения: 15
Това вече доктора го преценява колко и къде да слага. При мен оонякога беше 20мин, понякога 40… След всяка процедура усещах матката си като мн кръвоснабдена,жива (нз как да го опиша)
Kalinami може ли да дадеш малко повече информация за акупунктурата, колко време е един сеанс и въобще как протича, много ли иглички слагат Blush

quote author=Kalinami link=topic=1546341.msg47251963#msg47251963 date=1700841865]
Вели, знам го мила но аз вече 2 години се боря от както загубих бебето и просто вече сили не ми остават. Правена ми е проверка на тръбите и биопсия в клиниката. Спермограмата при мъжа ми е много добре, просто ми е трудно да го приема, че правим всичко по силите си и не става... 😓🥺
Препоръчвам акупунктура при ДР Бужов. След третата забременях от 9мес опити
[/quote]

# 193
  • Мнения: 846
Вели, знам го мила но аз вече 2 години се боря от както загубих бебето и просто вече сили не ми остават. Правена ми е проверка на тръбите и биопсия в клиниката. Спермограмата при мъжа ми е много добре, просто ми е трудно да го приема, че правим всичко по силите си и не става... 😓🥺
Препоръчвам акупунктура при ДР Бужов. След третата забременях от 9мес опити


Къде се намира този доктор? Какви са цените на сеанс и колко сеанса трябва да се направят?

# 194
  • Мнения: 14
Мили момичета, цопвам в темата само за да дам кураж на всички по пътя към сбъдване на мечтата за бебче!
Д-р Калчев е невероятен професионалист с прекрасно човечно отношение! А д-р Чучумишев е най-спокойният и вдъхващ доверие професионалист за проследяване на бременност!
След 2 приключили в първи триместър бременности, те двамата и доц.Михайлова сбъднаха мечтата ни за бебче, което спи в момента до мен!
Бъдете смели и борбени, знаете притчата за "няма да е все така"! В прекрасни ръце сте! Пожелавам ви съвсем скоро това, което ви е на сърце, да ви е в ръце!
Дими

Последна редакция: нд, 03 дек 2023, 00:29 от BookLove

Общи условия

Активация на акаунт