Съсипах иноксовото покритие на новия хладилник

  • 16 268
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Чудя се дали въобще да пробвам с тоя спрей, или ще взема да оклепам цялата система Twisted Evil
Според мен ,не си прави експерименти StopПо добре замаскирай с магнитчета за хладилник или нещо веселко.Ще стане по зле.Мисля де...... newsm78

# 16
  • Мнения: 4 187
Вярно е че инокс няма , всичко е пластмаса която е боядисана със спрей металик.

Има инокс, как да няма. Отделен е въпроса , че  фирмите  произвеждат електроуреди с цвят "Инокс" , а не от материал инокс. Разликата обаче е огромна и очеизвадна , няма как да се сбърка...
В този случай, явно само цветът е инокс, добре е да поиска съвет от представителите на производителя.

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Естествено, че има инокс, но мисля, че дори и дете може да направи разликата. Личат си от пръв поглед, а и ценовия диапазон е друг. Peace Май най-добре е да се обадиш в сервиза за съвет- още от първото миене ако е така, егати хладилника. ooooh!

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Питай в сервиза на производителя!  Hug

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Виж като какъв са ти го продали - дали като от метал инокс или имитация инокс, би трябвало да пише някъде. Ако е пластмаса, а са ти го продали като метал инокс, можеш да го върнеш. Thinking
Де факто си е измама това, ако е така.  Peace
Можеш да се оплачеш и в ..как се казваше newsm78 федерация ли беше...  на потребителите... Embarassed изскочи ми думата, ако се сетя, ще си поправя поста Mr. Green

# 20
# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Toчно това имах предвид, star!   bouquet. И аз си го записвам, за всеки случай Thinking

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Едва ли ще свърши работа. Не мисля, че са и го продали за иноксов. Просто е трябвало да и дадът инструкции за почистване, ако не са упоменати в книжката.Това си е механична повреда от неправилна експлоатация, едва ли някой ще се хване.  Но пробвай , знаеш ли, може пък да извадиш късмет. Все пак прекаляват с тези лепенки и аз съм се сблъсквала- лепят ги, като че ли никой никога няма да ги отлепя.

# 23
  • Мнения: 476
Би трябвало да е гаранционен. Пробвайте да го замените! Това е отвратително да се продават подобни боклуци, на които им пада боята от едно измиване! #2gunfire
Гаранцията едва ли важи за повреда причинена от потребителя! Обикновено гаранция се дава, ако излязат някакви скрити дефекти и то не в боята, а в машинарийките. Така си мисля аз поне! А и най-вероятно хладилникът е просто цвят инокс, а не направен от инокс, разликата е огромна! Предполагам, че никой в магазина не е настоявал, че материалът е инокс!  Thinking

# 24
  • Мнения: 476
Първо е редно, ако смята, че има проблем в продукта, който е купила да се обърне към търговеца от когото е купен и ако той откаже съдействие, чак тогава се ходи при "потребителите"! (Но ако повредата е причинена от неправилна експлоатация, тогава няма смисъл да прави разни скандали на хората, които нямат вина). Peace

# 25
  • Мнения: 4 187
Първо е редно, ако смята, че има проблем в продукта, който е купила да се обърне към търговеца от когото е купен и ако той откаже съдействие, чак тогава се ходи при "потребителите"! (Но ако повредата е причинена от неправилна експлоатация, тогава няма смисъл да прави разни скандали на хората, които нямат вина). Peace

Да , така е редно, първо това я посъветвахме да направи !

Общи условия

Активация на акаунт