Моля за идеи за цвета на тази спалня?

  • 6 066
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 132
нашата спалня е венге и бял дъб-комбинацията е невероятна.Поръ4ала съм си такива цветове не защото са модерни а защото ми харесват и немисля 4е като излезе венгето от мода 6те искам да си сменям спалнята.
п.п и венегето си е то4но кафяво.6те покажа и снимки но утре 4е сега бебата ме тормози  Mr. Green

 Благодаря  Reni4ka     Чакам снимките с нетърпение  Hug

# 16
  • Мнения: 3 835
И на мен венгето ми е тежък и много тъмен цвят, особено за спалня. В спалните обикновено  предпочитаме да е по-тъмно, и като сложиш такъв тъмен цвят, ще стане съвсем мрачно. Аз си реших спалнята в много светли и топли цветове, за да може, дори и затъмнена с щори и пердета, пак като влезеш вътре, да имаш илюзията за светлина. Тъмните и мрачни помещения ме подтискат.

# 17
  • Мнения: 8 917
аз си го представям в 2 цвята - по-тъмни и в същото време контрастиращи Peace

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И на мен варианта във венге повече ми харесва. Но съм и пристрастна - нашата спалня също е във венге, и не мосля, че ще ми омръзне. Зависи и от типа венге - има по-кафяво, тъмно кафяво и почти черно. Гардероба и нощните шкафчета също са ми във венге в комбинация с червено стъкло. А ламината е светъл, също като при теб. Самата стая не е тъмна, т.е. венгето не потъмнява оптически спалнята. Ако искаш, ще дам линк към снимка Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 132
И на мен варианта във венге повече ми харесва. Но съм и пристрастна - нашата спалня също е във венге, и не мосля, че ще ми омръзне. Зависи и от типа венге - има по-кафяво, тъмно кафяво и почти черно. Гардероба и нощните шкафчета също са ми във венге в комбинация с червено стъкло. А ламината е светъл, също като при теб. Самата стая не е тъмна, т.е. венгето не потъмнява оптически спалнята. Ако искаш, ще дам линк към снимка Peace

Да , разбира се , че искам линкче.Благодаря предварително  Hug

# 20
  • Мнения: 798
Според мен комбинацията венге и избелен дъб/дъб-пастел/ на фона на естествен паркет няма да стои добре. Напата спалня също е с естествен паркет и затова я направихме цялата в избелен дъб. Стените са бледо жълти. През деня слагам за цвят ярко оранжево шалте. Стана много свежо и успокояващо.
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/73
  Успех в избора!  bouquet

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eто линк и за нашата спалня. Вижда се повече самото легло, че бях снимала по друг повод, но се вижда цвета де  Peace

# 22
  • Мнения: 5 475
 При мен целия апартамент е с паркет,с изключние на баните. Wink

Ето ти като идея как сме го направили ние. Wink

Спалнята е от избелен дъб ,стените са в цвят пепел от рози



кухнята и хола са с цвят венге..и е общо пространство...
кухнята е убито оранжево,а хола е в цвят панна с оранжев диван



ефекта между двата цвята ,отделящи хола и кухнята



дивана



Успех в избора ! Hug

# 23
  • Мнения: 125
Спалнята е страхотна преди две седмици тръгнахме да я купуваме, но в магазина ни разубедиха защото ще ни остане твърде малко пространство за минаване, но аз се бях спряла на същата комбинация, много ми хареса, а пък това че спалнята идва тъмна да не те притеснява, защото гардероба, раклата и чекмеджетата я отварят, но както и да е отказахме се от нея и сега си взехме спалня цвят череша с гардероб комбинация от череша и много светло жълто. Успех при избора Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 132
 Страхотни са ви къщите! Дано и нашата стане такава Praynig
Утре ще поръчаме спалнята и май ще решаваме цвета в последния момент Simple Smile  Едно е сигурно - ще има дъб-пастел.Мого ми харесва.
  Jeni_Madj  Аз от теб откраднах идеята за цветовете на кухнята(надявам се , че не се сърдиш  Laughing )  Аз исках да е синя , но като видях твоята и се влюбих. Сега и спалнята ми харесва  ooooh!
        Много благодаря на всички  Hug   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 798
Страхотни са ви къщите! Дано и нашата стане такава Praynig
Утре ще поръчаме спалнята и май ще решаваме цвета в последния момент Simple Smile  Едно е сигурно - ще има дъб-пастел.Мого ми харесва.
  Jeni_Madj  Аз от теб откраднах идеята за цветовете на кухнята(надявам се , че не се сърдиш  Laughing )  Аз исках да е синя , но като видях твоята и се влюбих. Сега и спалнята ми харесва  ooooh!
        Много благодаря на всички  Hug   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet
Радвам се че ти харесва...Толкова я мислих тази кухня, толкова сме спорили...А и за спалнята доста обикаляхме и обсъждахме. Хубаво , и друг да ти оцени идеите... Laughing
   Успех в обзавеждането   bouquet

# 26
  • Мнения: 127
аз бих я поръчала в светъл тон, а стените бих направила в жълто и оранжево(пастелни цветове, а не ярки) и бих сложила красиви икебани  Peace

Общи условия

Активация на акаунт