Фотошоп XII

  • 32 080
  • 334
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 406
http://good-times.webshots.com/photo/2896550230099772635FsVYao
я и аз нещо бързо лятно да вмъкна

# 286
  • Мнения: 623
Рамките са ви приказни Heart Eyes

аз днес за сефте снимах тази година, така че довечера мога да поработя /да не се заричам много!/

има хора, които не харесват Малена на снимка????
страшно фотогенична е!не съм видяла една лоша нейна снимка....

# 287
  • Мнения: 1 084
boomerang, идеята ти със слънцата много ми харесва Simple Smile)
Малена, и аз съм от тези, които харесват снимката Simple Smile)
SheDevil, браво, сканира ли плетивото? Аз отдавна се каня да си правя разни нетрадиционни текстури Simple Smile), но все не ми остава време Sad(
Отчет за деня - семпла картичка за дядото на А-М Simple Smile), който утре е рожденик Simple Smile) Опитах се да не прекалявам с "щуротиите" Simple Smile), защото е малко консервативен Simple Smile)))

# 288
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А ето какво творих аз днес за около час, което беше изненада за една малка, вече пораснала рожденичка.
Поствам го тук с разрешение на родителското тяло  Wink. Малко се притеснявам, пред вид на това колко сте продуктивни и добри, но аз тепърва се уча  Embarassed


# 289
  • Мнения: 1 884
sage разкошна е, а четките от къди ги тегли? Не съм сканирала претивото бях ги теглила от някъде...  newsm78
vanda скри ми шапката направооооооо! Тоз` синеокия модел и красивата ти рамка, направо ми кръстоса погледа  #Crazy

# 290
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
повтарям се но не можах да намеря каде пише, как да направя снимката малка като линк към по голяма

# 291
  • Мнения: 1 084
SheDevil, бях ги сваляла от тук: http://www.deviantart.com/deviation/32304216/

# 292
  • Мнения: 1 884
sage, много ти благодаря, ето моя опит за нещо по-семпло

# 293
  • София
  • Мнения: 2 377
Sage,Иренка, моят фотоапарат също е HP 635.Наистина прави много хубави снимки,въпреки скромните му 2.1 мегапиксела.Преди 2 г. и половина,когато ни го подариха, сравнявахме снимките му със снимки,направени с фотоапарати на наши приятели,които бяха от 3 до 5 мегапиксела.На HP-то бяха много по-качествени  Grinning . Обаче се развали точно преди Коледа на около 8800 снимки,матрицата ... (Та затова дядо Коледа ни донесе нов  Grinning) До колко то разбрах,слабо място им са матриците. Щяхме пак да купим HP , но един техен представител без да иска ни разколеба като каза,че чак на 3-я уцелил,щото на предишните 2 им се разваляли матриците,но понеже били в гаранция му ги сменили направо с нови фотоапарати.
Sage, ако не е тайна твоят на колко снимки е?

как да направя снимката малка като линк към по голяма
Този въпрос няколко пъти е задаван и му е отговаряно,предлагам на следващата тема да се сложи в началото при другите линкове  и линк за това.Какво ще кажете?

На всички рамките са прекрасни.А моята муза е заспала някъде ...  Sleeping

SheDevil,как направи краищата?

Vanda, и теб да попитам как изряза снимката като на вълнички?

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 23:33 от Vesika

# 294
  • Мнения: 6 039
момичета - прекрасни сте!!!

все по- красиви и все по- съвършени неща показвате

# 295
  • Мнения: 1 884
SheDevil,как направи краищата?

Vesika, използвам Polygonal Lasso Tool изрязвам покраищата, и после от blending options избирам Stroke.   bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 2 377
Много благодаря  Flowers Bouquet,ще го изпробвам най-скоро,получава се интересно thumbsup

# 297
  • Мнения: 6 039
аз изкарах архива,,,, Laughing малко стари снимки, ама да не ме забравите докато ме няма Embarassed

даже сега се чудя, какво се случи с това пате? newsm78


# 298
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, а как постигате този ефект, като снимките на sage , да се вижда детето ясно, а отзад всичко да е замъглено? Това опция от апарата ли е или го обработвате с фотошопа? Много ми харесва.
Само разпитвам, но искам да сменявам и апарата и затова питам , кой с какво снима. Embarassed

# 299
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Оххх Малена, вече се изтърках да казвам, колко си свежа, различна и неповторима!!!  Hug

Моето творение май не се хареса на никой, ама нищо... Embarassed так сме начинаещите!!

Общи условия

Активация на акаунт