В какво си държите лекарствата ?

  • 10 910
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 322
В картонена кутия, която стои в най-горния кухненски шкаф.

# 91
  • Мнения: 4 965
В картонена кутия, която стои в най-горния кухненски шкаф.

Абсолютно по същия начин.  Peace

# 92
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
В пластмасово куфарче, предназначено за дребни инструменти - има и допълнителен ред за по-дребните неща.
Естествено вдигнато нависоко.
Лекарствата, които ползвам в момента стоят в хладилника, а щом приключа с тях, изхвърлям останалото количество сиропи и таблетки.
Когато се наложи, ще купя нови.

# 93
  • Мнения: 2 926
Държа лекарствата в голяма метална кутия от бисквити.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 397
Във висок шкаф в кухнята. Просто са си наредени на рафта, не използвам никакви кутии.

И аз така само, че при нас са 3 рафта  ooooh!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 388
На рафта в кухненския шкаф са сиропи, капки и т.н. в шишенца и две чекмеджета -едно за нас и едно за детето. Тези лекарства, които изискват по-ниска температура са в хладилника.

# 96
  • Мнения: 1 187
До скоро бяха в кутия от обувки, но при преместването тя се разпадна и сега съм ги сложила в чантичката на чичо Доктор на дъщеря ми  Grinning която е пластмасова и доста удобна за целта, а сиропи и други по-едри медикаменти в кутията от тостера, и двете са на недостъпно място от детските ръчички.  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 125
и моите са в кутия от бисквити - имаше едни холандси в голяма кръгла кутияь а нея държа в един от шкафовете на секцията в хола

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 498
В голяма картонена кутия и обикновено като търся нещо се налага да я изсипя цялата за да го намеря.

# 99
  • Мнения: 984
купих си тази кутия и я държа високо в шкафа, хубавото е, че капака е издаден нагоре и мога да слагам и по-високи шишета

# 100
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз имам 4 рафтчета... Embarassed Така ми е по- прегледно и лесно откривам нещата.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 12:00 от sea woman

# 101
  • София
  • Мнения: 3 816
В кръгла метална кутия от бонбони, много ми е удобна, някои от лекарствата държа в хладилника.

# 102
  • Мнения: 544
Всичките ми лекарства са в картонена кутия, прибрани в шкаф в хола

# 103
  • Мнения: 533
Съхранявам ги в чекмеджето на  порт мантото в коридора.

# 104
  • Мнения: 3 447
В един от високите кухненски шкафове. Достатъчно високо, че да ми се налага да се качвам на стол, за да ги взема.

Общи условия

Активация на акаунт