Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 086
  • 898
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 55
За белия списък: салони Флеш. Намират се в Стрелбище, на Руски паметник и Люлин. Аз специално ходих в този в Стрелбище. Стефан се казва фризьора. Изключително професионално отношение. И да отбележа, че за първи път ми се случва - исуши ми косата и без лак, и без стилизиращи продуктии прическата си остана оформена до сутринта .

# 196
  • София
  • Мнения: 1 220
А на мен вчера ми взеха 40лв за сешоар… Просто не съм си представяла, че има такива цифри, вие как мислите дали е нормално ?  newsm78 #Crazy

# 197
  • София
  • Мнения: 351

[/quote]          Здравейте форумци! Simple Smile Дано някой да може да ми отговори на въпроса къде мога да открия някаква прочута фризьорка на име Малина.Мама ми каза,че е ходила при нея много много отдавна и е изгубила координатите и.Моята коса е къдрава и никоя фризьорка не може да ме направи така както аз искам Wink Моля Ви помогнете ми!Ако не знаете нищо за въпросната Малина, тогава ми дайте някакви координати на други фризьори от които сте доволни.Предварително Благодаря! Grinning  bouquet Joy
[/quote]

Здравей!Незнам дали става въпрос са същата Малина, но има един салон в Стрелбище, на ул.Нишава(края на Нишава, почти до Южния парк),има голям червен надпис Malina. Simple Smile

# 198
  • Мнения: 4 202
А на мен вчера ми взеха 40лв за сешоар… Просто не съм си представяла, че има такива цифри, вие как мислите дали е нормално ?  newsm78 #Crazy

40 само за сешоар ли?
Казвай де го поддържат тоз стандарт  Whistling

# 199
  • Мнения: 226
И на мен веднъж във Вени стил ми взеха 42 лв. за един сешоар, който дори не ми издържа и до следващия ден

За черния списък имам много лица, на които не помня имената...една във Visage в CityCenter-a. Nail Bar  на ул. Якубица #2gunfire и разни други квартални "специалисти".
От доста време ходя при една фризьорка, но тя след нова година прекратява да се занимава с това, а и последните пъти изобщо не съм доволна от нея. Смело мога да кажа ,че имам коса, на която всеки фризьор се възхищава, но последния път тя ми прецака и цвета (русо) и ме подстрига ужасно Sad
Виждам, че много хвалите Чочо от салон Фетиш. Бихте ли дали кординати, какви са цените и т.н.

# 200
  • Мнения: 55
Бях ходила при чочо веднъж преди 2 години и наистина успя да поправи това което един некадърен фризьор ми беше причинил. Преди 2 дена реших пак да го посетя в новия салон, запазих си час ужким при него..Е по-голяма лудница не бях виждала. Салона беше пълен със клиенти,изглежда че взимаха много повече от колкото могат да обслужат...чочо дойде видя ми цвета, попита ме какво искам и ми предложи един цвят от book-а,всичко отне не повече от 5 мин. После каза на една от у4еничките my да забърка боята и тя ме викна да ме боядисва...Другите клиенти около мен бяха на същото дередже..боядисваха ги някви деца по на 17-18 год.,Престоях повече отколкото трябваше,понеже момичето което ме боядиса хукна да прави сешоар на друг клиент...После чочо дойде само да ме постриже...пак не му отне повече от 5-6 мин и ме остави на съвсем друга у4еничка да ми прави сешоара!!! Цвета ми стана неравномерен(тоест ще трябва да се правя наново),хареса ми само прическата,но той ми взе само връхчетата така,че никаква съществена промяна в прическата...Цялото това "удоволствие" ми струваше 85 лв. Една боя + postrijka и сешоар.
Повече никога не бих повторила!!! #Cussing out

# 201
  • Мнения: 2 414
Бях ходила при чочо веднъж преди 2 години и наистина успя да поправи това което един некадърен фризьор ми беше причинил. Преди 2 дена реших пак да го посетя в новия салон, запазих си час ужким при него..Е по-голяма лудница не бях виждала. Салона беше пълен със клиенти,изглежда че взимаха много повече от колкото могат да обслужат...чочо дойде видя ми цвета, попита ме какво искам и ми предложи един цвят от book-а,всичко отне не повече от 5 мин. После каза на една от у4еничките my да забърка боята и тя ме викна да ме боядисва...Другите клиенти около мен бяха на същото дередже..боядисваха ги някви деца по на 17-18 год.,Престоях повече отколкото трябваше,понеже момичето което ме боядиса хукна да прави сешоар на друг клиент...После чочо дойде само да ме постриже...пак не му отне повече от 5-6 мин и ме остави на съвсем друга у4еничка да ми прави сешоара!!! Цвета ми стана неравномерен(тоест ще трябва да се правя наново),хареса ми само прическата,но той ми взе само връхчетата така,че никаква съществена промяна в прическата...Цялото това "удоволствие" ми струваше 85 лв. Една боя + postrijka и сешоар.
Повече никога не бих повторила!!! #Cussing out


А каква е зената само на подстригване(връхчетата) и сешоар?

# 202
черен списък - не си ангажирам съзнанието с хора и неща, които биха ме ядосвали!
бял списък - Жоро от Арлет-а в Лозонец 

# 203
До скоро в белия от сега нататък в черния ми списък са салоните Венера и по конкретно този на Шипченски проход.2ве години ползвах услугите им без забележки докато савсем наскоро не бях краино разочарована,мн са снижили нивото обслужване и подбора на персонал.Не се лъжете да ходите там ще си загубите времето и ще останете разочаровани.

# 204
  • Мнения: 2 414
черен списък - не си ангажирам съзнанието с хора и неща, които биха ме ядосвали!
бял списък - Жоро от Арлет-а в Лозонец 
Може ли да кажеш цените за подстригване,боядисване и сешоар. Embarassed

# 205
  • Мнения: 55
Бях ходила при чочо веднъж преди 2 години и наистина успя да поправи това което един некадърен фризьор ми беше причинил. Преди 2 дена реших пак да го посетя в новия салон, запазих си час ужким при него..Е по-голяма лудница не бях виждала. Салона беше пълен със клиенти,изглежда че взимаха много повече от колкото могат да обслужат...чочо дойде видя ми цвета, попита ме какво искам и ми предложи един цвят от book-а,всичко отне не повече от 5 мин. После каза на една от у4еничките my да забърка боята и тя ме викна да ме боядисва...Другите клиенти около мен бяха на същото дередже..боядисваха ги някви деца по на 17-18 год.,Престоях повече отколкото трябваше,понеже момичето което ме боядиса хукна да прави сешоар на друг клиент...После чочо дойде само да ме постриже...пак не му отне повече от 5-6 мин и ме остави на съвсем друга у4еничка да ми прави сешоара!!! Цвета ми стана неравномерен(тоест ще трябва да се правя наново),хареса ми само прическата,но той ми взе само връхчетата така,че никаква съществена промяна в прическата...Цялото това "удоволствие" ми струваше 85 лв. Една боя + postrijka и сешоар.
Повече никога не бих повторила!!! #Cussing out


А каква е зената само на подстригване(връхчетата) и сешоар?
честно казано не знам...платих накуп.Нещо ми се върти 35 лв в главата,но не съм сигурна Thinking

# 206
  • Мнения: 97
Искам да се похваля от моята фризьорка. Казва се Деси и работи във фризьорския салон на х-л "Golden Tulip" във Варна.  Ходя само при нея. Работи с продукти на "EUGENE PERMA". Салонът е хубав, а цените са поносими - 15лв. сешоар. Косата ми е дълга, мека и лъскава.Кадърно си е момичето. Мн. съм доволна. На 31.12съм при нея.

# 207
  • Мнения: 19
бял списък
Аз съм от Тракия и там има две убийствено добри фризьорки-в Детски свят"NATALY" и Светлето,в салона на испанските къщи.
За черния списък добавям Васка,също от Тракия,и тези от "Наоми"

# 208
  • Варна
  • Мнения: 54
Аз за черния списък - студио АРЛЕТ -във Варна гръцката махала (до римски терми)!!!  Weary Weary

# 209
  • София
  • Мнения: 1 220
И на мен веднъж във Вени стил ми взеха 42 лв. за един сешоар, който дори не ми издържа и до следващия ден

За черния списък имам много лица, на които не помня имената...една във Visage в CityCenter-a. Nail Bar  на ул. Якубица #2gunfire и разни други квартални "специалисти".
От доста време ходя при една фризьорка, но тя след нова година прекратява да се занимава с това, а и последните пъти изобщо не съм доволна от нея. Смело мога да кажа ,че имам коса, на която всеки фризьор се възхищава, но последния път тя ми прецака и цвета (русо) и ме подстрига ужасно Sad
Виждам, че много хвалите Чочо от салон Фетиш. Бихте ли дали кординати, какви са цените и т.н.

red shoe
Цитат
40 само за сешоар ли?
Казвай де го поддържат тоз стандарт   


Хихихиии и на мен точно там във Вени стил ме друснаха … Не ме направи зле жената, но аз съм с коса до раменете и ми е почти права и исках да ми я изправи идеално, моята фризьорка ме прави супер, но нямах време до хода при нея .. още ме е яд    Mr. Green


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт