Мами с термин март 2023 тема номер 9 и вече бебчета валят, валят!

  • 25 713
  • 605
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 380
Нашите бебчета! 💙 💓

04.02 - Lucie_  с бебе Peter
17.02 - М. К. 638929 с бебе Карла
17.02 - marta_r с бебе Теодора
21.02 - Алисе Османлиева с бебе Мерйем
21.02 - Irnata_87 с бебе Стилиян
23.02 - VSSh с бебе Андрей
25.02 - Xrisi.i с бебе Симона
28.02 - Tiare с бебе Катерина
28.02 - MonikaD с бебе Матео
28.02 - Smiley88 с бебе Теодора
01.03 - Mrvv с бебе момченце
01.03 - Ev_ с бебе Калина
01.03 - Лора Монова с бебе Димитър
03.03 - Nikolе16 с бебе момченце
04.03 - So close с бебе Самуил
06.03 - milenahot с бебе Нева
06.03 - snejinka с бебе Румен
07.03 - Nicolee.smoletsova с бебе Атия
07.03 - Nikol15 с бебе Никола
09.03 - lady25 с бебе Александър
09.03 - Захарно петле с бебе Максимилиан
09.03 - Danniella с бебе Йордан
11.03 - Snickers4e с бебе момиченце
11.03 - Midna с бебе Вихрен
16.03 - Asalea с бебе Мая
17.03 - Танюша с бебе Симеон
17.03 - Mer_M с бебе Мария
17.03 - kukli4ka456 ❤️ с бебе момиченце
23.03 - Mimsd с бебе момиченце
23.03 - Varnagirl8  с бебе момченце
24.03 - Elizabeth Bell с бебе Никола
27.03 - Funn с бебе Божидар
28.03 - March23 с бебе Виктор

Последна редакция: ср, 29 мар 2023, 13:33 от Irnata_87

# 1
  • Мнения: 334
Живи и здрави да са всички бебета и мами ❤️🌷🌷

# 2
  • Мнения: 612
Честита да ни е новата темичка и да я напълним с хубави новини 😊

Милена, честита радост и бързо възстановяване!

Моят термин е утре. Докторът ми не е фен на преносването. Дано да тръгне бебо сам, че иначе ще трябва да планираме секцио до няколко дни. А така не искааааам 😥

# 3
  • Мнения: 671
Irnata_87, благодарим за новата тема! Ти как си?
 Живи и здрави да са всички бебчета! На чакащите мами леко раждане и всичко да е по план! Kissing Heart

# 4
  • Мнения: 224
Честита да ни е новата темичка и благодаря на Ирната за нея и усилията, които полага винаги ☺️

Честито да са всички бебоци и леко раждане на всички, които останахме, пожелавам на всяка от нас да се похвали със здраво бебче, леко раждане и бързо възстановяване 🤗

Дано тази тема е пълна само с хубави новини и усмихнати мами 🙂

# 5
  • Мнения: 247
Честити бебета,на останалите,които чакаме,кураж момичета ,ще издържим още малко 😀

# 6
  • Мнения: 115
Запис! 😃
Късмет и леко раждане на очакващите като мен. 🤰🍀🍀🍀

# 7
  • Мнения: 1 380
Lady25, благодаря,че питаш за мен. 😚 Тези дни ми се засилиха атаките и не съм особено добре,не мога да излизам,а имам неща за вършене. Стилиян наддава вече е 2700 и малко,яде първо от гърди,после с шише ам,така храненето му се проточва много,но пък не искам да се цедя ,за да не взема да направя хипер лактация,малък е, заспива след сукане,но после си търси да яде. Според везната изяжда само 20-30 кърма,но той и не суче по много,а иначе имам аз постоянно мокря дрехи. Ще видим как ще продължим с храненето. ☺️

# 8
  • София
  • Мнения: 471
Здравейте, от известно време само чета, сега се престрашавам и да пиша 😃. Очаквам бебчето ба 13.03, макар да ни е трето не се чувствам нито подготвена, нито знаеща, даже напротив- знам колко е трудно всичко и ме е страх. Тази нощ имах контракции през 5 мин. в продължение на час и половина и тъкмо се стъкмих да тръгвам за болницата и хоп- спряха. 🤪
Честито бебче @milenahot.
За болките в лонното съчленение може да са от разтежение- нали се отделят хормони, благоприятстващи еластичността на хрущялите с цел по-леко раждане в последния месец. С първото дете имах такива болки и месец след раждането- сигурно се събирах 😆 ( беше едро бебче).

# 9
  • Мнения: 49
Благодарим за новата тема. На чакащите успех и малко остана. Аз да споделя, че ви чета, но нямам много време за писане. Lady успех и на теб.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 239
За мен вече любовта има име.
Бебе Атия се роди днес в 00:15, естествено раждане, 10 дена преди термин и 3 дена преди планирано секцио Grin 2740гр и 50 см
Животът определено си знае работата Heart Exl
Подробности като сме си вкъщииии
Целувки и честито на всички, на другите кураж !

# 11
  • Мнения: 224
За мен вече любовта има име.
Бебе Атия се роди днес в 00:15, естествено раждане, 10 дена преди термин и 3 дена преди планирано секцио Grin 2740гр и 50 см
Животът определено си знае работата Heart Exl
Подробности като сме си вкъщииии
Целувки и честито на всички, на другите кураж !

Честита радост!
Пожелавам на бебенцето да в много здраво, щастливо и игриво, а на теб бързо възстановяване и скорошно прибиране у дома 🤗

Много хубава новина ❤️

# 12
  • Мнения: 247
Честити да сте!Като чуя,че някой раждат преди термин,ми вдъхвате надежда,аз имам още 9дни до моя и просто откачам.Разкажи като имаш време как се започна и как премина ❤️


За мен вече любовта има име.
Бебе Атия се роди днес в 00:15, естествено раждане, 10 дена преди термин и 3 дена преди планирано секцио Grin 2740гр и 50 см
Животът определено си знае работата Heart Exl
Подробности като сме си вкъщииии
Целувки и честито на всички, на другите кураж !

# 13
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета. Почти не съм се включвала, но ви чета с интерес. Честито на всички нови мами! Моля за съвет, ако някоя е била в подобна ситуация. Термина ми е днес, но вчера бях на преглед и бебка стои суупер високо, нямам болезнени контракции, само втвърдяване на корема и то предимно вечер. Тоновете са супер, ще ги следим до петък всеки ден, и ако няма развитие ще ме приемат за индуциране. Като според док, ако не е слязло надолу и окситоцина няма да помогне и ще се наложи секцио, а такааа не ми се искааа…Давайте идеи как да задействам процеса, ходя по 10-12 000 крачки на ден, ям ананас и фурми и чай от малинови листа и нищоо Sweat Smile Имам ли шанс до събота? Вашите бебчета кога слязоха надолу?

# 14
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета. Почти не съм се включвала, но ви чета с интерес. Честито на всички нови мами! Моля за съвет, ако някоя е била в подобна ситуация. Термина ми е днес, но вчера бях на преглед и бебка стои суупер високо, нямам болезнени контракции, само втвърдяване на корема и то предимно вечер. Тоновете са супер, ще ги следим до петък всеки ден, и ако няма развитие ще ме приемат за индуциране. Като според док, ако не е слязло надолу и окситоцина няма да помогне и ще се наложи секцио, а такааа не ми се искааа…Давайте идеи как да задействам процеса, ходя по 10-12 000 крачки на ден, ям ананас и фурми и чай от малинови листа и нищоо Sweat Smile Имам ли шанс до събота? Вашите бебчета кога слязоха надолу?
Хапни нещо люто, прави прекрасен секс и дано се получат нещата 🙏🏼
Аз не бързам за никъде, термина ми е 30.03 и ще е надявам се планувано секцио , чиято дата ще определим в понеделник.
Доста зле съм с кашлицата и се наливам.щ с чай, мед, сиропи… дано утре вече съм по-добре.
На всички нови бебчета, добре дошли ❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт