частна детска градина или занималня през лятото в Бургас?

  • 10 090
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Някой вече записал  ли си е мъника  за това лято е къде. На Палавници като звънях казаха че крайния срок за записване през лятото е до края на април.  newsm78

# 16
Здравейте . мили мами ! Моля ви за съвет. Предстои ни преместване в комплекс Лазур.
Най- близката детска градина е Пламъче.Някоя от вас знае ли нещо за нея.Интересува ме най-вече
персонала , как се държат с децата . добре ли ги гледат там ? Hug

# 17
  • Мнения: 2 577
Здравейте . мили мами ! Моля ви за съвет. Предстои ни преместване в комплекс Лазур.
Най- близката детска градина е Пламъче.Някоя от вас знае ли нещо за нея.Интересува ме най-вече
персонала , как се държат с децата . добре ли ги гледат там ? Hug

включи се в тази тема  тук  и питай
сигурна съм, че получиш отговор

# 18
  • Мнения: 649
Базата е лоша, но разпитай как са учителките - все пак това е най-важното. Нямам преки впечатления върху персонала, групата на сина ми се помещава в сградата на Пламъче временно, докато трае ремонта на градината ни.

# 19
  • Мнения: 100
Знае ли някой нещо за тази детска градина която е на Вардар. от Миналата година и правят ремонт да ли ще я пуснат скоро и къде се подават документите за нея. Благодаря  предварително за информацията

# 20
Синът ми беше там в І група, но вече го преместих в друга група. Ако имаш възможност не го записвай там – няма добри педагози, групите са големи и има проблеми с дисциплината. Разбрах, че ремонта ще приключи към октомври и може би ще спазят срока – все пак идват избори  Twisted Evil Mr. Green
Но по-добре си намери друга градина – напр. “Слънце” на Оборище, “Раковина” на Хр. Ботев и още идна има на Цар Симеон – всички са в един  район.

# 21
  • Мнения: 100
Много ти благодаря. Пожелавам ти лека седмица. Ивелина

Общи условия

Активация на акаунт