Петно от восък

  • 22 742
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
аз когато искам да си изстържа по- лесно восъка от свещниците ги слагам за 5мин в камерата и после само го бутам и си пада, ама когато е на дреха и аз вземам ютията и вестника и гладя, гладя, гладя... ooooh!

# 16
  • Мнения: 9 095
Има едно сапунче на Д-р Бекман за петна. С него изчистих едни доста досадни петна по килима. Натърква се, оставя се 10-15 минути и изплакваш с мокра гъба. Много съм доволна от резултата.

откъде това сапунче, че съм една пакостница Joy, а става ли за колата, че на няколко пъти изливам айрян, кафе и тн, благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 922
Има едно сапунче на Д-р Бекман за петна. С него изчистих едни доста досадни петна по килима. Натърква се, оставя се 10-15 минути и изплакваш с мокра гъба. Много съм доволна от резултата.

откъде това сапунче, че съм една пакостница Joy, а става ли за колата, че на няколко пъти изливам айрян, кафе и тн, благодаря  bouquet

От Пикадили  Peace Става за всякакви петна навсякъде  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 095
много благодаря, ще заведа милото да обиколим, че само петна правя Joyи търкам после, ама това щом казваш че е толкова ефикасно още довечера ще го вземем Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Във фризера се чисти дъвка, а восък се чисти с ютия, като сложиш хартия от двете страни на покривката гладиш и местиш хартията докато спре да излиза мокро на хартията.
Изпитано е лично.

И аз съсипах един чужд шал и изпробвах този метод-петната от восък изчезнаха

# 20
  • Мнения: 8 917
С хартия и ютия. След това - с вениш Peace

# 21
  • Мнения: 620
С хартия и ютия. След това - с вениш Peace

Определено това е варианта Peace,защото след като се освободиш от досадното петно от восъка остава мазно петно.
Така ми стана с едни дънки,още ме е яд,ама тогава нямаше "Вениш" Sad

# 22
  • Мнения: 9 095
да взема и аз накрая да пробвам този Вениш, че все се каня, ама ми се струва че само рекламата е добра newsm78

# 23
  • на път
  • Мнения: 2 804
Първо восъкът трябва да се отстрани механично, после с ютия и накрая мазното се маха със спирт. Накрая перете.

Общи условия

Активация на акаунт