Препоръчайте изкуствени мигли

  • 436
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 513
Здравейте момичета. Много искам да си купя изкуствени мигли, но търся най-естествено изглеждащите . Просто с по-обемни няма да се възприема,работата доскоро не ми позволяваше експерименти и сега искам да опитам Simple Smile Ще съм благодарна да препоръчате марки,видове и приемам всякакви съвети. Целта е да се слагат за вечерни излизания и поводи,а не ежедневно. За протокола да кажа,че съм си слагала косъм по косъм при козметик,нооо не е моето. Благодаря

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Има доста видове, но трябва да си напаснеш сама, кои ще ти са удобни на теб. И гледай в основата да са меки и гъвкави , за да прилепват към клепача лесно. На аура не са лоши и има различни дължини и гъстота

# 2
  • Мнения: 21
Привет!
И аз ще си изкажа докъдето ми стига акъла и опита.
Използвах до скоро мигли като най-доволна бях от тези на кис и още една марка, не мога да се сетя, но си ги бях взела от елитис. Спомням си че не се огъваха грозно като се събуждах. Понеже аз ги държах два-три дни на моите. И съм за да са мекички с плътна лента, за да предотвратят деформирането.
Като човек с две леви ръце, си ги слагах на сектори, под моите естествени.
Ако искаш сърчни в тик ток има бая видеа за поставянето им.
Ами весело забавление с миглите
и най-важното - лепило на кис с две ръце, тъй като другите хич не ми вършеха работа

# 3
# 4
  • Мнения: 29
Надявам се да не е твърде късно за отговорът ми.

Пробвала съм KISS, a дори и много харесвам тези на Catrice. Избирам по-рехав вид с "лъчи" и ги режа на две. След това се залепят много лесно, леко ги смесвам със спирала и крайният резултат е много приятен, придава елегантен вид на окото.
Честно казано ефекта ми харесва много повече от миглите косъм по косъм.

Общи условия

Активация на акаунт