Мебел за съхранение на домашни дрехи

  • 3 286
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
В градовете обикновено има голям проблем с праха в жилищата, така че отворения гардероб обикновено не е особено подходящ за хора при които се налага да се бърше прах през 2 дни. А изглеждат добре само ако всичките ти дрехи са бели и еднакви като на картинката Wink

Нашиятбе отворен и е в спалнята. Да, отнема малко повече време бърсането на прах, но изглежда добре, не яде от пространството в стаята, а прибирането на дрехите е изключително лесно.

# 31
  • Мнения: 3 565
Като чета, изглежда най- удобно стол ще се окаже накрая. Особено ако го направиш от същия материал и цвят, какъвто е гардеробът и леглото.

# 32
  • Мнения: 782
Като казахте стол,  сетих се за една идея, която обмислях

# 33
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 293
Като казахте стол,  сетих се за една идея, която обмислях
Скрит текст:
Изключително непрактична комбинация от загубено пространство и липса на място където да оставиш нещо. Това са просто две закачалки заемащи една цяла стена и създаващи доста трудност в почистването на хоризонталните пространства около "столовете". Иначе е "дизайнерско", но то пък не е много удобно да си водиш гостите в спалнята че да го видят, та пак е загуба ¯\_(ツ)_/¯

# 34
  • Мнения: 68 969
На закачалки и на вратата на гардероба окачвам част от дрехите, които ще се облекат поне още веднъж.
Домашните мятам на пейката, тях обличам вечер като се прибера вкъщи. Сутрин там мятам и пижамата.
В спалнята денем влизаме рядко, само за да се обрлечем/съблечем/спим Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 077

Офф топик, но...

Нссч, издържа ли на по-тежки дрехи?

Вече две години не мога да се намеря хубава лепяща се закачалка за халата в банята.

# 36
  • Мнения: 68 969
Вземи си закачалки, които се слагат отгоре на самата врата. Някъде назад някой показа единични такива, има и по-дълги с няколко куки. В икея например пасват на новите врати..по-широки са просто.

ПС...халат в баня не било ок да се държи, че влага и т.н. Нашите са на такава закачалка на вратата в спалнята. Не че е по-добре, ама...

# 37
  • Мнения: 2 077
След като се изкъпя в стаята си го държа на такава закачалка докато изсъхне и после го слагам отново в банята, но там такава не ми е удобна.

# 38
# 39
  • Мнения: 3 565
Аз нямам проблем с лепяща закачалка, ако е на вратата. Отлепват ми се от плочките.

# 40
  • Мнения: 1 026
Но си имам едно наум да не прибирам топли дрехи. За мен е хубаво да се проветрят, а не от 35-6 градуса върху тялото да се приберат на 20-24 в шкаф. Но аз и не прибирам и топли дрехи от сушилнята и не си оправям леглото
Защо.? За първи път чувам 🙂

# 41
  • Мнения: 5 176
Конденз Simple Smile По-добре нещо топло да изстине на въздух, от колкото на затворено, където влагата се задържа. Не че една тениска ще кондензира чаааак толкова много, но си ми е навик да не затварям дори далечна опция за влага Simple Smile

# 42
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ако плочките в банята са гладки закачалните с вакуум от Икея вършат наистина добра работа. Вакуума е много силен и нищо не пада.

# 43
  • Мнения: 723
Аз нямам проблем с лепяща закачалка, ако е на вратата. Отлепват ми се от плочките.

Преди да залепя закачалка избърсвам плочката с препарат за прозорци - за премахна евентуално останал прах, който не се забелязва. Използвам лепящи закачалки от Jusk. Залепват здраво, но е хубаво след залепването поне 2 часа да не се натоварват. Случвало ми се е да се счупи някоя, но след махане на основата почиствам мястото от остатъчното лепило със спирт и залепвам друга закачалка.

Много харесвам металните закачалки на Капитан, обаче хич не искам да дупча плочките, а нямам доверие на лепилото. Имам чувството, че ако падне такава закачалка, би наранила плочките

# 44
  • Мнения: 142
Използвам тази закачалка във ваканционното “жилище” - поставяне на сак/куфар, както и на дрехи за преобличане.

https://www.ikea.bg/products/bathroom/bathroom-accessories/towel … l-bambuk/90253074

Общи условия

Активация на акаунт