Августинчета 2🍂2🍂 тема 16

  • 5 176
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 577
Антонио е 16кг.
Количката ми е до 25кг, но Антонио не се вози в нея. Вози се малкият и въпреки това преди няколко дни ги водих на лекар и Антонио поиска да се вози в количката.а бебето, което вече не е чак толкова малко бебе, а си е мъж на 1г Heart Eyes, си го носих на ръце.
Добре че кабинетът на лекарката ни е на две преки от вкъщи...

# 46
  • Мнения: 1 560
Ние количка не ползваме от почти година. Оттогава ползваме триколка, но напоследък и тя е на заден план.
Борис е към 14кг, обаче страшно много ми тежи и избягвам да го вдигам, макар че много ми се иска.
С тези болести е ужасно Sad Дано изкараме зимния сезон леко!
Лайка, кога стана на 1г, все едно вчера написа, че ще раждаш скоро😵
Ellocin, с теб какво става, всичко наред ли е? Имам спомен, че по това време трябваше да раждаш.

# 47
  • Мнения: 1 577
Минт, стана, стана...
Антонио беше 14, когато аз бях бременна 🤫
И на мен всичко ми мина като миг...
Че днес Антонио в рамките на 5 мин изреди - мамо, В. ме дразни - аз се крия, той пълзи и ме търси 🤣, после - мамо, ние с В. сме най-добри приятели, виж ни как си играем ❤️ и накрая - Ввввв. излез от банята, мама ще ти се караааа, хайде излиииизай, че мама сега ще дойде 🤣
У нас са си от две седмици и вече ни е забавно 😂
Сополите минаха и се отдаваме на игри и забавления. Те повече де, аз вече едва гълтам въздух от умора 😁

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Героини сте вие с още едно мъниче! Браво!
Аз не бързах с второ, за да ми е малко по-лесно и наистина е по-лесно. Та се възхищавам на тези майки, които с две подрастващи трябва да се справят!
Григор е 13кг, но количката лятото я скрих и караше баланс колело, а от есента е на колело с педали без помощни. Голям мерак като батко си да бъде. Сега понякога искам да сме без колело, но е мн мързелив. Все да го нося, но отскоро го нося така че бързо да му стане неудобно и му казвам “ето, тежиш и виж как не мога да те нося и теб почва да те боли всичко” Simple Smile и бързо слиза от ръцете ми хаха
Види ли количката пак ще иска да се вози, сигурна съм.
Има ли още кърмещи мами? Какво ли не опитвам, ама рев та рев…

# 49
  • Мнения: 1 577
Мале, моите какви са бе - малкият на годинка е 11 кг. Батко му даже беше повече, та малкият ми е лекичък Joy
Племенникът го разнасях оная вечер - ами той като перце!
Антонио днес направо ме разби Joy
Ще яде пълнени чушки за вечеря и първо му ги показвам. Нашият вика - да сервирай ми.
Яде той и ми вика - мамо, малко са сухи тия чушки. Викам-ами искаш ли сос с кисело мляко да ти направя?
И той - ами ще ми направиш бе, как няма да ми направиш 🤣🤣🤣
Направо ми идваше да го тупна с нещо 🤣
Накрая му викам - ще си отсервираш ли?
И той - даааа, аз всичко съм си изял.
Ще помогнеш ли да отсервираш и на брат си? И той - ами ще помогна, как така няма да помогна 🤣

# 50
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Хаха, голям шегаджия ще е Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 51
  • Мнения: 743
Christmas Tree Весели празници, момичета! Christmas Tree
Christmas Tree Живи, здрави и много щастливи!  Christmas Tree

# 52
  • Мнения: 2 379
Цял ден се каня и аз да честитя празниците и да пожелая много любов и здрави нерви Simple Smile

# 53
  • Мнения: 472

Целувки и от нас 😘

# 54
  • Мнения: 743
За много години! Живи и здрави!

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Честита Нова Година!!! Здрава здрава и сполучлива

# 56
  • Мнения: 743
Здравейте! Как сте?!? Как са децата?

# 57
  • Мнения: 259
Здравейте. Детето получи фебрилен гърч, бяхме и в болницата.
Оттам се заразихме с вирус, вече мина, да чукна на дърво.

# 58
  • Мнения: 1 577
Оле, направо не знам как бих реагирала в такава ситуция, да не дава Господ!
Прегръдки и да не се повратя повече Hug
Но тази година е някакъв ад с тези вируси!
Антонио го спрях от ясла засега. Той два дни ходи и после се лекуваме у нас по две седмици...
Сега си ги гледам вкъщи и двамата, трудно е, но поне са здрави.
Стоим на прозореца, когато времето е лошо и гледаме колите. Прозорците ни са високи, та и сами си кибичат на тях по цял ден.
Антонио познава почти всички марки коли.
Научил азбуката от една играчка на брат му и един ден просто ми я каза цялата Open Mouth
Мие чинии, чисти с прахосмукачка, мие прозорци... Постоянно му давам различни подправки и зеленчуци да си реже, че прави супи Joy
Това спокойните занимания. Другото няма смисъл да ви го казвам Joy
Иначе вече манипулира, бъзика се яко, праща ме да си почивам, че той си имал малко работа (обикновено прави някоя беля) 😁

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 921
При нас бива, след бронхит, който малката изкара декември , беше здрава и цял януари си беше на ясла. Но от снощи се разкашля и днес ще ходим на преглед, та да видим …

Това с колите и нашата ще се забавлява, ама при нас няма гледка към път та това занимание не ни е достъпно 😀  тя обича да ги гледа и да им казва цветовете.
Иначе много говори, не спира. С цели изречения , изобщо даже ми вика “ сега кафе пием и мама говорим” 😂

Общи условия

Активация на акаунт