пяна за почистване на диван

  • 23 112
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз почиствам с пяната на Апта.От години я ползвам и съм доволна,чисти и освежава цветовете.

# 16
на Апта са страхотни продуктите.Аз си ги купувам от Дианабат не помня името на магазина,но е доста голям,ако сте от този район ще се сетите.

Да не е един голям супермаркет, казва се ВМВ?!?!? Че и аз издирвам къде се продават продуктите на АПТА?!?!

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пробвах такъв спрей на АПТА и немога да кажа че съм доволна ,а напротив.....

# 18
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз търся един спрей със честка на капачката, забравих му името а и от доста време не съм го срещала  Thinking

# 19
  • Мнения: 3 251
И аз използвам спрея на "Апта" и съм доволна-като за бързо и повърхностно почистване е идеален. Освежава цветовете.
За бургазлийки-  "Апта" могат да си купят на ул "Кирил и Методи", като отиваш към църквата, имаше едно малко магазинче само за битова химия и там предлагат много от продуктите на"Апта". Не съм ходила сигурно от година там, но се надявам да не са го преместили.

# 20
  • Мнения: 7 640
в Кауфланд видях три вида такива флакони за почистване тапицерията на коли.
Цената беше около 7-8 лв, но такива с четка на капачката нямаше.

Не знам за каква площ стигат, обаче.

# 21
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз използвам спрея на "Апта" и съм доволна-като за бързо и повърхностно почистване е идеален. Освежава цветовете.
За бургазлийки-  "Апта" могат да си купят на ул "Кирил и Методи", като отиваш към църквата, имаше едно малко магазинче само за битова химия и там предлагат много от продуктите на"Апта". Не съм ходила сигурно от година там, но се надявам да не са го преместили.
Редовно посещавам този магазин, малко е, но е много заредено и "чичкото"  Laughing винаги ми препоръчва много добри неща.

# 22
  • Мнения: 4 516
И аз използвам спрея на "Апта" и съм доволна-като за бързо и повърхностно почистване е идеален. Освежава цветовете.
За бургазлийки-  "Апта" могат да си купят на ул "Кирил и Методи", като отиваш към църквата, имаше едно малко магазинче само за битова химия и там предлагат много от продуктите на"Апта". Не съм ходила сигурно от година там, но се надявам да не са го преместили.
Редовно посещавам този магазин, малко е, но е много заредено и "чичкото"  Laughing винаги ми препоръчва много добри неща.
Мерси за идеята!  bouquet А има ли значение каква е дамаската? Моята забравих как се казваше (те са два вида всъщност), едната е малко релефна, другата е много популярна, изглежда като плетка на кутийки, като панама или нещо подобно. Та има ли значение за тези продукти каква е дамаската и с какво се почиства - с кърпа или четка, защото моята дамаска не понася четка - завалва се. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт