Звездни компромати - Май'22

  • 243 744
  • 2 297
  •   1
Отговори
# 45
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Благодаря за новата тема, Кактусче!!! Hug

Имаше едно гадже от училище, който също беше ужасно харизматичен и приковаващ погледите- бяха невероятна двойка, където и да се появяваха заедно- всички се обръщаха след тях. Брат и Анджелина пасти да ядат.
Да не се казва Асен? 😅
Какви неща си спомням.

# 46
  • Мнения: 7 847
Благодаря за новата тема, Кактусче!!! Hug

Имаше едно гадже от училище, който също беше ужасно харизматичен и приковаващ погледите- бяха невероятна двойка, където и да се появяваха заедно- всички се обръщаха след тях. Брат и Анджелина пасти да ядат.
Да не се казва Асен? 😅
Какви неща си спомням.

Антон беше, ако не ме лъже паметта. Ама сега, като каза Асен... се замислих... една година по- голям от нея, в горния клас.
Скрит текст:
Остава пък да е Андрей. Grinning Беше в класа/ компанията на Недялко и сие.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 15:31 от TuЛи

# 47
  • Мнения: 4 069
Асен на кого е бил гадже? Какво изпуснах?

# 48
  • Мнения: 5 300
Някой гледа ли интервюто на Десислава при Мондьо? Каза ли нещо интересно и заслужава ли си да го търся да го изгледам?

# 49
  • Мнения: 2 228
Андреа също е на почивка в Египет.
Скрит текст:

Качила е клипче, което е без обработка. Има хубаво тяло и е женствена. Въпреки че ми изглежда инфантилно, явно професията й подтиква да изглежда по този начин. Стана ми смешно, че клипчето цели да демонстрира сексапила й, а някакъв  мъж се вижда в кадър как лежи и хич не я отразява. Сигурно си рови в телефона. 😀
https://www.instagram.com/tv/CcUnwvEAlx-/?utm_source=ig_web_copy_link

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Абсурдно е клипчето на Андреа.

# 51
  • Мнения: 4 069
Клипчето е гнусно и отчаяно

# 52
  • Мнения: 2 228
Някои жени явно демонстрират един вулгарен сексапил, който е много отблъскващ (в този случай може би думата "сексапил" трябваше да я сложа в кавички.) Но аз съм жена... на други хора им допадат такива визии.

Не смятам Андреа за кофти човек, може би затова ми е по някакъв начин симпатична.

# 53
  • Down south
  • Мнения: 7 721
Както обикновено, темата е с чудесно начало.

# 54
  • Мнения: 4 717
Аз хванах откъс от интервюто на Даси Слава. Уж не искала да говори кой кого напуснал при официалните й връзки, но после се отпусна и обясни, че с първия й мъж преминавала през много тежък катарзис, а с втория - тя го изоставила, защото бил много активен, изискващ, с големи очаквания. Тя го давала леко, лежерно, нямало да й избяга нищо в тоя живот, а той постоянно й правил забележки за хигиена, това-онова. Спомена също, че след завръщането си от Америка имала кабеларка, в последствие бизнеса й фалирал, по-точно била жертва на измама.

# 55
  • Мнения: X
Странно ми е, че Лилана има фенове, че и чак толкова възторжени. Не помня някой изобщо да я е слушал навремето, затова си остана и с 1-2 парчета. Ама хора разни явно.

Точно така. Сигурно са и роднини или приятелки.

Страхотна темичка и английски хумор, благодаря. ❤️

# 56
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Много благодаря Yellow HeartYellow HeartYellow Heart

Към българските песни добавям :

Този микс на Дони и Момчил Revolving Hearts
Скрит текст:

Любима класика са ми песните им, няма вече такива...

И Д2 с Дичо, който е неповторим в българското музикално пространство Sparkling Heart
Често тази песен пеят стрийт музикантите :
Скрит текст:



Интервюто на Деси:



Не съм го гледала още, но след като се коментира, нека присъства за по-удобен достъп Simple Smile

# 57
  • Мнения: 9 680
Андреа, Андреа... тотален ужас.
Ама и този/тази, който я снима също е мега зле! Това не са приятели!

# 58
  • Мнения: 10 267
Преди да намери истински мъж Андреа, трябва да се изчисти от тези които я снимат. Да, това не са приятели. А аз се чудя как няма кой да я извади от това блато. Изглежда че нарочно я повличат там с действията си. Жалко за тази красива жена.

# 59
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 385
На мен ми е много симпатична Андреа,не я намирам за едра изобщо,просто е добродушна и много наивна.... дано да има късмет за семейство и детенце ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт