Хипоспадия 9 или деца с урологични заболявания оперирани в Сърбия

  • 38 756
  • 590
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 116
Здравейте на всички! На нас също ни предстои операция следващата седмица - 05.05.2022. Ако мога да попитам  тези от вас, които са сега там или са се върнали скоро - къде и какви тестове си правихте? Защото живот и здраве ще пътуваме на 03.05. Ние също нямаме отговор нито от Д-р Джинович, нито от Олга... Какви други документи са необходими освен кръвните и урината? Задължително ли е превода им на английски - в мейла си, доктора не споменава нищо. Ако да къде могат да ми ги преведат (Пловдив) или да ги изпратя някъде. Притесняваме се за всичко... Благодаря предварително!

Здравейте, нашата операция също е за 05.05 и нямаме още отговор от Оля, но съм сигурна, че няма да има проблем, също разчитам на нея да ни запази час за педиатър.
Други медицински документи ще Ви трябват, ако детето има други здравословни проблеми. Ние носим нещо като етапна епикриза от ЛЛ, за да не превеждаме всички епикризи от раждането, но те при нас са 7. Изследванията от кръв и урина ние не сме превеждали предният път и нямаше проблем, сега също няма да превеждаме, то са само показатели, повечето даже са на английски.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 744
...... Какви други документи са необходими освен кръвните и урината? Задължително ли е превода им на английски - в мейла си, доктора не споменава нищо. Ако да къде могат да ми ги преведат (Пловдив) или да ги изпратя някъде. Притесняваме се за всичко... Благодаря предварително!

Кръвни и урина си имат сътоветните латински съкращения, които са си за цял свят и не е необходим превод.

# 62
  • Мнения: 6
Здравейте,
Нашата операция беше на 12.04 и от тогава все се каня да пиша….да успокоя всички, на които тепърва им предстои!
 Доктор Джинович освен на самата операция успя да поеме и последните три превръзки и да ни изпрати спокойни! Явно нещата за него се връщат към нормалното.
  Когато ние трябваше да тръгнем насам нямахме никаква информация какво се случва тук до последния ден! Само постовете във форума, че все пак всичко ще е наред, ни окуражаваха!Благодаря ви, че не само ни спестявате травмите от операции в България, но и не спирате да помагате дори след толкова врмеме!
Оля се свърза с нас в денят преди заминаването, с доктора контакт имахме минути преди операцията, но всичко за тях е по план ! Хората спазват поетите ангажименти независимо от всичко!
Ако някой има въпроси нека не се колебае да ми пише.

# 63
  • Мнения: 98
Аз отново искам да питам дали има друго дете, на което след операцията д-р Джинович е направил не обрязване а препуциопластика? Искам да попитам нещо.

# 64
  • Мнения: 5 531
Момичета, и аз мога да потвърдя, че нещата стъпка по стъпка се нормализират.
Има назначени нови дати за операции, и се спазват плановете на поетите досега.
Много се радвам , че нещата се нормализират постепенно, както и че има щастливи родители!

# 65
  • Мнения: 578
Аз отново искам да питам дали има друго дете, на което след операцията д-р Джинович е направил не обрязване а препуциопластика? Искам да попитам нещо.
Искате детето да не бъде обрязвано ли? Кожата от главичката се използва за направата на канала и за пластиката на пениса. Може и да може да се направи както желаете, но трябва да питате доктора.

# 66
  • Мнения: 647
Аз отново искам да питам дали има друго дете, на което след операцията д-р Джинович е направил не обрязване а препуциопластика? Искам да попитам нещо.
Искате детето да не бъде обрязвано ли? Кожата от главичката се използва за направата на канала и за пластиката на пениса. Може и да може да се направи както желаете, но трябва да питате доктора.
Само да кажа, че аз минуси на обрязването не намирам. Не бих го обрязала, ако нямаше хипоспадия, но от хигиенна гледна точка е много по-лесно така.
Д-р Джинович на нас ни каза, че ако не е обрязан възстановяването и операцията ще са по-сложни.
Не случайно в САЩ повечето мъже са обрязани като бебета и не е по религиозни причини.
Нашият син имаше фимоза и коронарна хипоспадия. А вуйчо му, също с фимоза и без хипоспадия, като малък имаше страшни проблеми и е цепен от уролог два пъти. Ако беше обрязан като бебе нямаше да има проблеми на по-късна възраст.

# 67
  • Мнения: 228
Току що получихме имейл от доктора,че операцията ни ще бъде в друга клиника, Уроадриа. Някой друг да е бил там?

# 68
  • Мнения: 5
Току що получихме имейл от доктора,че операцията ни ще бъде в друга клиника, Уроадриа. Някой друг да е бил там?

Днес на обяд  ни писа Олга, но не спомена нищо за смяна на мястото. Кога е датата ?

# 69
  • Мнения: 5 531
Току що получихме имейл от доктора,че операцията ни ще бъде в друга клиника, Уроадриа. Някой друг да е бил там?
Здравейте,
д-р Джинович и екипът му започват да оперират в нова болница. Това е така. Но, ако изришно не получите имел за това не се притеснявайте. Незнам дали изцяло ще се преориентират или ще съчетават и двете места. Но определено, и смяната да я генерална и изцяло, то тя ще стане поетапно.
Ето линк към новата болница. https://uroadria.com/
Новата болница е на 5 мин. с кола от Бел Медик и на около 15 пеша. Нова и модерна е с много нова и модерна апаратура. Така, че не би трябвало да имате никакви притеснения относно това.

# 70
  • Мнения: 228
Току що получихме имейл от доктора,че операцията ни ще бъде в друга клиника, Уроадриа. Някой друг да е бил там?
Здравейте,
д-р Джинович и екипът му започват да оперират в нова болница. Това е така. Но, ако изришно не получите имел за това не се притеснявайте. Незнам дали изцяло ще се преориентират или ще съчетават и двете места. Но определено, и смяната да я генерална и изцяло, то тя ще стане поетапно.
Ето линк към новата болница. https://uroadria.com/
Новата болница е на 5 мин. с кола от Бел Медик и на около 15 пеша. Нова и модерна е с много нова и модерна апаратура. Така, че не би трябвало да имате никакви притеснения относно това.
За сега е писал,че само операцията ще е там. За превръзките и прегледа не знаем, но ще е много неудобно ако за всичкоще се ходи там,но няма как...

# 71
  • Мнения: 116
Ние сме за 05.05, но нищо не ни е писал за друга болница. Писах на Олга преди 10 дена за час на пристигане и час за педиатъра, но още нямам отговор и се чудя да се тревожа ли, понеже тръгваме в понеделник от Варна.

zee, дано превръзките поне да са в Белмедик, че е по-близо и удобно, имайки предвид ранния час за превръзки и как е "уредено" паркирането там. Знаете ли дали тази болница е денонощна като Белмедик, ако нещо спешно изникне?

# 72
  • Мнения: 228
Ние сме за 05.05, но нищо не ни е писал за друга болница. Писах на Олга преди 10 дена за час на пристигане и час за педиатъра, но още нямам отговор и се чудя да се тревожа ли, понеже тръгваме в понеделник от Варна.

zee, дано превръзките поне да са в Белмедик, че е по-близо и удобно, имайки предвид ранния час за превръзки и как е "уредено" паркирането там. Знаете ли дали тази болница е денонощна като Белмедик, ако нещо спешно изникне?
Нямам представа,но предполагам,че да.

# 73
  • Мнения: 98
Аз отново искам да питам дали има друго дете, на което след операцията д-р Джинович е направил не обрязване а препуциопластика? Искам да попитам нещо.
Искате детето да не бъде обрязвано ли? Кожата от главичката се използва за направата на канала и за пластиката на пениса. Може и да може да се направи както желаете, но трябва да питате доктора.
Само да кажа, че аз минуси на обрязването не намирам. Не бих го обрязала, ако нямаше хипоспадия, но от хигиенна гледна точка е много по-лесно така.
Д-р Джинович на нас ни каза, че ако не е обрязан възстановяването и операцията ще са по-сложни.
Не случайно в САЩ повечето мъже са обрязани като бебета и не е по религиозни причини.
Нашият син имаше фимоза и коронарна хипоспадия. А вуйчо му, също с фимоза и без хипоспадия, като малък имаше страшни проблеми и е цепен от уролог два пъти. Ако беше обрязан като бебе нямаше да има проблеми на по-късна възраст.
Аз нямам нищо против обрязването. Д-р Джинович ни беше казал, че ще е обрязан. След операцията обаче видяхме, че не е напълно обрязан. Попитах Богдан и той обясни, че Доктора е направил препуциопластика. Питам дали има друго дете, за да сравня възстановяването. При сина ми като дърпам кожичката да измия, и когато получи ерекция явно има дискомфорт, предполагам че е от кончетата, понеже не са паднали и явно го боцкат.

# 74
  • Мнения: 5 531
Току що получихме имейл от доктора,че операцията ни ще бъде в друга клиника, Уроадриа. Някой друг да е бил там?
Здравейте,
д-р Джинович и екипът му започват да оперират в нова болница. Това е така. Но, ако изришно не получите имел за това не се притеснявайте. Незнам дали изцяло ще се преориентират или ще съчетават и двете места. Но определено, и смяната да я генерална и изцяло, то тя ще стане поетапно.
Ето линк към новата болница. https://uroadria.com/
Новата болница е на 5 мин. с кола от Бел Медик и на около 15 пеша. Нова и модерна е с много нова и модерна апаратура. Така, че не би трябвало да имате никакви притеснения относно това.
Допълвам, че няма промяна в изискванията за кръв, урина и превод на документи!

Общи условия

Активация на акаунт