Коледно вълнение хвърля ПЛЕВЕН в настроение

  • 14 250
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 262
Хайде сега ред по ред.

ЧЕСТИТИ ЗЪБЧЕТА НА РАДОСТ! newsm47

(И да напомня да купите нещо бяло за да си и бели зъбките. тренирам за досадна тъща newsm48 smile3534)

ЧЕСТИТ МИНИ ДЕН ДЕН НА МАРТИ! И ДА РАЗЦЕЛУВА ИВА ОТ НАС!

Ще дописвам утре, че Димана дава зор за къпане, папкане и спане. Е, това последното хич не ми се вярва.

# 271
  • Мнения: 262
Е, продължението на вчерашния пост.
Arita, провери в големия магазин Технолукс на пазара. Там има цял етаж с играчки. Аз не съм ходила, но мой приятели са, и казаха, че има много голям избор. Аз ще ходя следващата седмица. Имам да купувам подаръци за Димана-Мишана и за двете каки.
Валенце, обичаме те . И не те пускаме да си ходиш. А и не сме пробвали още продукцията от машината за хляб.  Winksmile3521
Тази сутрин дадох на Димана един балон, останал от украсата от рождения и ден. Нарисувах му лице и тя много се зарадва. И реших да седна на компа. След малко се обръщам и не мога да я позная. Решила да опита вкусен ли е балона и лицето, и ръцете и черни. Ама как нямах батерии на фотоапарата да я снимам. А маркера уж е неизтриващ се.
Днес е последния ден в сегашния ни апаратамент. На обяд ще оставя Димана на майка ми, следобяд стягам багажа и утре се местим. Да ви кажа изобщо не ми е мъчно. Така и не можах да свикна с това жилище. А и съседите са едни...
Дано някога намеря и аз своя ДОМ.  newsm41

# 272
  • Мнения: 5 026
Добро утро на всички! Днес Божидар става на 10 месеца! И е толкова крив и мрънкащ от сутринта,както и вчера ,че ще лудна  #Crazy Явно е от възрастта  Wink

# 273
  • Мнения: 801
еее, Гретхен, аре сега, ще ти направим едно ТИПИ и ще ти го подарим - твое си е...........
честит мини-ден -ден на Божидар.......и.....да не мрънка и да не вкисва родителите си........

# 274
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТИ 10 МЕСЕЦА НА БУЖИ! И МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ ДИМАНА!  newsm51

Атракция, от възраста е. Преминава за около 20-на години. Пика е около 13-17 година на детето.   
       
фурор, ама аз в типи  съм спала. И то цели 10 дена.                                                   

# 275
  • Мнения: 262
Забравих да питам. как е Радост?

# 276
  • Мнения: 814
 Фурор и Гретхен, благодаря за идеите, а за Технолукс изобщо не бях се сетила, ще отида до там още днес в обедната почивка. Вчера минах през "Аз, бебето" и ми казаха, че в понеделник очакват да получат детски играчки. Иначе наистина  магазините са пълни, а изборът е жалък.
 Честити 10 лунички на най-сладкото еленче Божидар, да е весел и усмихнат за радост на мама и тати.
  Много весели усмивки и за всички бебчата.

# 277
  • Мнения: 5 026
 Момичета,използвах пълноценно времето докато Божидар спи и сътворих нова темичка. И я публикувах,за да не се прецака нещо целия ми труд. Стана много веселяшка-дано ви хареса!
 Благодаря ви за пожеланията за цар- Божидар  Hug Дано като се събуди е по-кротък .

# 278
  • Мнения: 5 026
 Публикувах новата темичка тук . Може да се впишете вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт