Коледно вълнение хвърля ПЛЕВЕН в настроение

  • 14 296
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 026
Мацки,какво кисело мляко купувате за бебетата си ако давате изобщо, че от толкова много марки...   newsm12 Мериан, ти ми каза какво купуваш (като бяхме на кръщенето), но забравих.

# 226
  • Мнения: 801
аз от вчера започнах да давам на радоска кисело мляко - много й хареса, така, чисто, без захар, без биксвитка.....взех на Маркели, но и аз се чудя по този въпрос.....
честито 2-ро зъбче на Божидар

# 227
  • Мнения: 1 953
Не съм давала още кисело мляко, но каквото и да вземеш все едно е според мен.Аз бих взела Верея 4,5 %.
А информацията за ринговете на Мериан , ми дойде малко късно - вече ги поръчах от Данет-а  Crazy
Фурор, как разбра, че са дървени, бре? Аз мисля, че те трябва да са по-скъпички от 7 лв. Ако са дървени много ще се радвам, но едва ли...

П.П. Къде изчезнаха Еми, Мириел, Валенцето  newsm78

# 228
  • Мнения: 248
Atrakcia, давам Верея 4,5%.  И аз го давам чисто, без захар или с плод. Ники го харесва, но го давам като следобедна закуска, а вечер пие адаптирано - Нестле джуниър.
Нашите рингове са пластмасови.

# 229
  • Мнения: 801
аз пък искам дървени рингове....Дикси, като ги получиш, кажи кви са......а иначе вчера видях дървени рингове в гаражчето при чичката с мустаци, малко след Макс и Мориц, нали има едно гаражче с детски нещица....ее, там видях такова дървено, но мъничко за 4,40 лв. и затова прецених, че по-голямото би трябвало към 7 - 8 лв. да е......

# 230
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Аз давам ни Вики или Верея (2,9%) или на Баба пак да не е много пълномаслено. Вики ги харесва и си ги пийва с удоволствие. Честити зъбчета на Божидар.
Вчера също посетих книжарницата, но напазарувах основно за Вики. Взех две книжки на "Пан" - "Първи стъпки" (за животните и думите - много ми харесаха) и две книжки за Франклин. Едната "Франклин и коледния подарък" я сложих под елхата и ще я прочетем на Коледа. Има толкова богат избор в книжарницата, че едвам смогнах да разгледам отгоре-отгоре. Май ще трябва отново да я посетя, но този път заради мен.
Вики вече е с 16 зъба, но освен бисквитки, зрънчо и солети, друго не мога да я накарам да дъвче. Все още е упорите. Като гледам времето май ще я изведа да вземем храната от кухнята заедно.

# 231
  • Мнения: 262
Тези рингове ще бъдат един от подаръците на Димана - Непослушана за Коледа. Другото, което съм измислила е едно такова нещо с дупки в различна форма и през тях се пускат едни такива неща със същата форма. Ама, че обяснение. Дано моята учителка по български не чете този форум. нещо подобно или такова
За киселото мляко - аз давам Маркели 2,5 % (така каза педи). Започнах преди 2 седмици.

# 232
  • Мнения: 262
Между другото играчки има доста в една търговия по "Хаджи Димитър", точно преди магазина на "Хранителни стоки"

# 233
  • Мнения: 5 026
Между другото играчки има доста в една търговия по "Хаджи Димитър", точно преди магазина на "Хранителни стоки"
Къде е това? Ние за момента сме се ориентирали към следните нещица това и    това Смятаме  да му купим и от тези рингчета.
Мириел,ходи ли при Янислава?Какво стана?

# 234
  • Мнения: 262
Между другото играчки има доста в една търговия по "Хаджи Димитър", точно преди магазина на "Хранителни стоки"
Къде е това?

От сфетофарите на ДНА тръгваш по улицата точно зад СМК. На около 100 м. вляво.

# 235
  • Мнения: 2 070
Петя, аз се мотках от 11 и 10 до 12 без 10 в Пингвините, надявах се да минеш както се бяхме разбрали около 11... Карай. Имаше доста хора. И аз купих книжки основно за Яна, тя много обича там да ходим, само че този път тичаше около щандовете и не обърна чак такова внимание на книжките. В събота вечерта я разходих малко по центъра и силно се впечатли от украсените дървета и от фонтана, хубаво са го направили, добре че и тия бели имитации на магазинчета са ги оставили само от едната страна пред Галактика... Предишните години голям ужас - прасешки глави пльоснати насред центъра и яко чалга...
Някой ще намаже ли от увеличеното майчинство? Не помня имаше ли тук мами в заварено положение. Шнолка?

# 236
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз съм от мамите в заварено положение, но са ме осигурявали върху минимална заплата, така че... #Cussing out
Днес ми изглежда много приятно за разходки и сигурно ще излезем с беборана   Nature Partly Sunny
За киселото мляко нямам мнение защото не давам , а съм в търговския бизнес и нямам много вяра на това как се обработва млякото и въобще за качеството на предлаганите кисели млека.
Атракция, sorry, но аз за кич смятам нещо което не е подредено и съчетано хармонично и адекватно, а една украса може да е перфектна независимо дали е висяща или не!  smile3525
Хубав ден от нас!   madnoel

# 237
  • Мнения: 248
За киселото мляко бях чела в една книга, че е най-добре да се дава пълномаслено на малчовците. За Верея знам, че е с жива закваска, затова давам от него. А ако пробвате да си подквасите сами мляко, като използвате закваска от мляко На баба нища не става.

# 238
  • Мнения: 2 556
Кари не яде никакво мляко, няма и да яде скоро.  Mr. Green Нито сирене, нито кашкавал. Постоянно мъдрувам, за да й измислям разнообразно хранене без млечно участие.  Tired

# 239
  • Мнения: 248
Да споделя,  че днес в обедната почивка ходих до магазин Натали, срещу р-т Параклиса. Та там получаваха от тези рингове - пластмасови. За цена не съм питала.

Общи условия

Активация на акаунт