Д-р Румен Христов-мамолог Пловдив

  • 8 161
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Здравейте,днес посетих 2-ро ДКЦ по повод ехография на гърди и разбрах,че д-р Румен Христов не работи вече там.Някой дали има информация,ако докторът се е преместил другаде?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте,днес посетих 2-ро ДКЦ по повод ехография на гърди и разбрах,че д-р Румен Христов не работи вече там.Някой дали има информация,ако докторът се е преместил другаде?
Пише, че ще отсъства за неопределено време дано да е добре, много добър диагностик.

# 2
  • Мнения: 8
Здравейте, казаха ми, че се е пенсионирал, но може, да си е отворил частен кабинет.

# 3
  • Мнения: 175
Здравейте! Някой има ли актуална информация относно това къде работи в момента д-р Румен Христов?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не работи вече.Пенсионер е!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Казаха ми, че си е направил частен кабинет.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте, д-р Румен Христов си е направил частен кабинет в Гранда. Оставям снимка с координатите му.

# 7
  • Мнения: 8
Страхотна новина. Много Ви благодарим за споделената информация!

Здравейте, д-р Румен Христов си е направил частен кабинет в Гранда. Оставям снимка с координатите му.

# 8
  • Мнения: 15
Благодаря много за информацията.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Здравейте дами-мами,
 
Днес минах през кабинета на д-р Христов, доктора е както винаги  приветлив, обяснява спокойно, много съм доволна. Цената на прегледа е 70 лева, дава и снимки от ехо-то.
Намира се в ТЦ Гранд, откъм ул. Петко Д. Петков, вдясно от асансьора, ет.4, кабинетът до лаборатория Геника.
Дано съм била полезна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 192
Здравейте дами-мами,
 
Днес минах през кабинета на д-р Христов, доктора е както винаги  приветлив, обяснява спокойно, много съм доволна. Цената на прегледа е 70 лева, дава и снимки от ехо-то.
Намира се в ТЦ Гранд, откъм ул. Петко Д. Петков, вдясно от асансьора, ет.4, кабинетът до лаборатория Геника.
Дано съм била полезна Simple Smile
Много благодаря за информацията!
А как запазихте час?Ако може телефон?И може би не работи със здравна каса?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Здравейте,

запазих с обаждане по телефона, по-горе има снимка на визитката. Самият доктор Христов вдига, уговаряте си час и така Simple Smile Не работи със Здравна каса.



Здравейте дами-мами,
 
Днес минах през кабинета на д-р Христов, доктора е както винаги  приветлив, обяснява спокойно, много съм доволна. Цената на прегледа е 70 лева, дава и снимки от ехо-то.
Намира се в ТЦ Гранд, откъм ул. Петко Д. Петков, вдясно от асансьора, ет.4, кабинетът до лаборатория Геника.
Дано съм била полезна Simple Smile
Много благодаря за информацията!
А как запазихте час?Ако може телефон?И може би не работи със здравна каса?

Общи условия

Активация на акаунт