На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 38

  • 62 355
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 223
В София съм купувала суров кадаиф от сладкарница Пастане в пазара на Младост 1.

# 61
  • Мнения: 3 285
В София съм купувала суров кадаиф от сладкарница Пастане в пазара на Младост 1.
И моя е от там. Цени не помня защото взехме и баклава но имат онлайн магазини може да се види.

# 62
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 822
Ами оригиналното "Чочко"  - това, за което аз говорех, е в Хасково Simple Smile
Полезна информация. Не знаех, че продават. Иначе около зеленчуковия пазар има няколко турски магазина, не съм проверявала, но е възможно и там да има.

Новият каталог на Мигрос. Simple Smile  https://www.tiendeo.com.tr/Kataloglar/174433?view=catalogs-searc … SmartCampaigns_v1

# 63
  • Мнения: 510
Здравейте! Имам малко по-различен въпрос. Скоро децата ми /10 и 19 г./ имат рожден ден и мислим да отидем до Одрин. Голямата ще пазари за бала, но се чудя малката какво да прави. Бихте ли препоръчали интересни места за дете на 10 г. в Одрин? Също и хубав ресторант за празнуване на рожден ден, както и хотел за 1 нощувка. Ще ходим през седмицата, ако има значение. Много благодаря на отговорилите!

# 64
  • Мнения: 170
Правилно сте решили. Днес пътувахме до Одрин трима човека, двама със сертификати за ваксинация и един за преболедуване. На отиване никой не ни ги поиска. На връщане на българската граница  /Лесово/ ги представихме на инспектора от РЗИ. Никакъв проблем за този със сертификата за преболедуване. Пътува се спокойно, няма ги тълпите от хора. В Ераста са отворили голям магазин на Мадам Коко. Всичко беше на 50% намаление. И  не само там .В аптеките липсват някой лекарства.Очакват да се появят след увеличението им. Купих страхотен порцеланов сервиз от магазина на Кютахия. Обзаведох банята на приятели с комплект халати/2 бр./ и хавлии/малки и големи/ от бамбук също на много добра цена- 140 лева. Дано другата седмица да ми се отвори парашута и обратно в Одрин.
От къде купихме халатите?!
Не съм виждала магазина на Кютахия, къде е? Приятен ден.

# 65
  • Мнения: 793
Извинявам се за въпроса , колко време беше валидна картата на мигрос

# 66
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 099
Един месец.

# 67
  • Мнения: 296
Смятам да пътувам до Одрин.Искам да ви попитам,зеленият сертификат ако си ваксиниран 9 месеца от втората дода ли важи?

# 68
  • Мнения: 355
Мигрос качиха новата брошура.

# 69
  • Мнения: 793
До кога е брошурата


Мигрос качиха новата брошура.

# 70
  • Мнения: 2 674
Смятам да пътувам до Одрин.Искам да ви попитам,зеленият сертификат ако си ваксиниран 9 месеца от втората дода ли важи?
Да, за пътуване само. Ако са минали повече от 9 месеца от последната ваксина ще ви трябва антигенен тест. Или бустерна доза Grinning

# 71
  • Мнения: 355
До кога е брошурата


Мигрос качиха новата брошура.

До 02 март.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 427
Здравейте! Тази събота мислим да отскочим до Турция,но този път в Чорлу. Може ли да дадете полезна информация относно магазини, ресторанти..
В Чорлу сме спали в Хилтън и в Burc Best Hotel точно срещу двата Мола и Кипа (Мигрос).
Вечеряли сме в Kaçan Balık сега пише, че е затворен и в Kekik Steakhouse и на този пише, че е временно затворен, а следващия ни избор ще е в същата сграда, но на първия етаж ARDA CUNDA ET & BALIK. Ресторантите са на пешеходно растояние от Моловете. За по-непрентициозно съм отбелязала Özcanlar Köfte Çorlu Şube, пак в близост. На обед сме сядали по центъра - супа, кюфтета... Моловете Orion Shopping Center и Trend Arena,  а между тях е 5М Мигрос. Друг МОЛ Avantaj Outlet Center като Марги Аутлет, в близост са фабрика две фабрики за дънки. Пазари Atakent Kapalı Pazar Yeri, пише че работи вторник и събота (не съм го посещавала още), Pazar Yeri работи в петък, Sağlık, Turan Gıda този работи в неделя, намира се в квартал посока Одрин ( няма много дрехи като на петъчния в Одрин).
В централната част има доста магазинчета, кафенета, но там не сме обикаляли (просто не си падаме по "пазаренето" за цена, искам етикет с цена и да си преценя). Ами това е от мен Simple Smile Скоро не сме ходили за съжаление....

# 73
  • Мнения: 265
За последно ходихме в Турция на 30 декември. После не можеше, после чакахме финансово постъпление, после мъжа ми не искаше да ходи, че имал празник и не му се блъскало. Накрая се заразих с тоя пуст Ковид, та откарахме и карантина. Ама до края на месеца съм се зарекла, че ще ида. Искам да купя на дребния един халат за баня(за таткото взехме от Али Паша и е много доволен). Също искам да питам дали си заслужава Sok. От време на време има някакви дребни мебели в брошурата, а пък ми трябва бюро. Ако може отзиви и за Гратис?!

# 74
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 099
Гратис е дрогерия тип ДМ и Лили, цените на повечето продукти са по - ниски.
Шок е основно хранителен магазин, за това, което искате трябва да следите брошурата или да се насочите към мебелни магазини.

Общи условия

Активация на акаунт