кървяща бенка

  • 117 534
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
Благодаря ти , Lady Marmalade !!!Ще отида веднага да се прегледам и ще пиша тук.Ходила ли си при нея за такъв проблем,малко съм притеснена,разбираш ме нали....Благодаря ти пак.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз се интересувам за тел на д-р Попова и къде приема Praynig

# 47
  • Мнения: 1 455
Вече ще ми се смеете, но мислих, мислих и преди малко се обадих на д-р Попова и й казах, че не искам да се притеснявам повече и за другите бенки, та утре ги махаме и трите. Ще ми ги маха по различен начин (според бенката) и тъкмо утре ще пиша кое, как, какво.
Рени, Наси, лекарката приема в частния си кабинет (тя само на частно работи), който се намира на бул. България 13 (тя по телефона ще ви обясни точно как се стига до там, че на мен ми е малко сложно, тъй като съм малко неориентирана  в посоките  Embarassed). Тя самата е работила с д-р Ботев дълги години, практикувала е и на Запад, а сега си работи отделно, но оперира в клиниката (частния кабинет) на д-р Ботев. Прегледът е 20 лв, а за премахването на бенките - не знам точно, защото зависи от самата бенка, но на мен трите ще ми излязат малко над 200 лв, но това включва и биопсията и на трите. Само биопсията за трите е 100 лв, такава е цената навсякъде за това изследване. Ще ви пратя телефона на лични.

# 48
  • Мнения: 7 263
Привет Дани, стискам ти палци и да пишеш как е минало!
Моля те прати ми и и на мен телефоните и координатите на Попова. Ще изчакам да видя как е минало махането на бенките и може би и аз ще отида. Защото имам две-три - подобни на твоята големи, които определено са на места които се дразнят и от време на време ги закачам.
Смело и дано скоро тези проблеми останат зад теб и да си пак весела и усмихната!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 455
Привет отново!
Преди малко се върнах от клиниката. Махнаха ми 4 бенки  Rolling Eyes, една бонус, дори не ме таксуваха за нея. Бях писала по-нагоре, че имам една голяма под мишницата и няколко пъти я порязвах със самобръсначката. Та, нея ми я махнаха като подарък  Simple Smile. Останалите три ще се изследват и предполагам, че до седмица резултатите ще са готови. Малко ми е напрегнато, но се надявам и вярвам, че всичко ще е наред  Praynig.
Значи, отстраняването на релефните бенки е много бързо и лесно. Слага се местна упойка и след това бенката се отстранява за секунди, а мястото се прегаря с ток, за да не кърви. Манипулацията е за има-няма 5-6 минути. При плоските е малко по-сложно, защото си е микро-операция, но не бих казала, че боли, просто е неприятно. Упойката май е най-гадното от цялата работа. Прави се разрез, след това се зашива. Всичко отне час и малко.
Много съм доволна от д-р Попова - истински професионалист. Сега само се моля резултатите от биопсията да са добри.
Еми, това е. Когато знам резултатите, пак ще пиша.
поздрави и още веднъж - благодаря за подкрепата   bouquet

# 50
  • Мнения: 3 835
Бърза, смела, сръчна! Grinning Браво на теб! Hug Стискаме палци за биопсията. Praynig  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 680
Браво на теб, смелчага!!!
Силно стискам палци за резултата от биопсията.

# 52
  • Мнения: 386
Браво Дани!

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Браво Peace Не се притеснявай повече Naughty

# 54
  • Мнения: 8 917
Добре, че всичко е минало Hug

# 55
И аз имам нещо на гърба, което непрекъснато закачам като се облягам на стол. Доста е болезнено, като го притисна, но не е кафяво само леко надигнато и някак си меко, но от време на време боли. За д-р Попова и аз се присъединявам - мога да кажа само добри думи, да не кажа суперлативи. Тя ми лекува акнето (оказа се, че и на моите години можело да има), обясни ми всичко много подробно. Аз обаче ходя при нея в кабинета на България, не знаех че се занимава с операции. Тези бенки не могат ли да се изследват по някакъв начин без да се налага да се режат. Не че ме е страх, ама боденето с игла ми е доста неприятно.

# 56
  • Мнения: 1 455
Връщам темата, защото преди малко си разбрах резултаите от биопсията на трите изследвани бенки (една не я пуснаха за биопсия, защото изглеждаше съвсем безобидно).
Две от бенките са наред, но третата е диспластична, така че трябва да се радвам, че е махната, защото е можело да се развие в рак. Д-р Попова ме увери, че бенката е изрязана достатъчно добре и надълбоко, за да не се налагат повече интервенции в момента. За съжаление имам още бенки за махане и за изследване, така че одисеята ми продължава.
Поздрави на всички и отново ви благодаря за подкрепата   bouquet!

# 57
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
sanitas
Цитат
И аз имам нещо на гърба, което непрекъснато закачам като се облягам на стол. Доста е болезнено, като го притисна, но не е кафяво само леко надигнато и някак си меко, но от време на време боли.

 - Тъмните бенки са "дремеща" прекарциноза, докато твоето може би е вид брадавица или просто кожен израстък.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 13:15 от Aleksander

# 58
  • Мнения: 3 835
Danisport, радвам се за теб. Желая ти успех, и за по-нататък!  bouquet

# 59
  • Мнения: 9 095
Даниспорт, чаках да се включиш с добри новини и ето, че дочаках Grinning
Чудесни са резултатите, въпреки диспластичната, нея добре че сте я махнали.
Дай си малко почивка и после захващай с другите бенки.
Следвай съветите на лекарката, щом е добра и й имаш доверие.
Всичко ще е ок Hug

Общи условия

Активация на акаунт