Мами в Италия - Част 28

  • 13 084
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 049
ета ме и мен   bouquet  bouquet днес тук има стачка и се гледаме с Крис   bouquet  bouquet
Честито на Миленка за втората момата  Hug Hug и аз искам ама няма нищо  Tired Tired
Добре дошли на новите момичета   bouquet  bouquet

# 271
  • Мнения: 1 545
Здавейтееееее!
Добре дошла на Милена! Вече няма да се чувствам като единствената Южняшка мама! Я бързо да разказваш повече за себе си, както ти е казала Кала, тук сме мноооооого любопитни  Laughing
Цитат
Аз за съжаление никога не съм слизала по на Юг от Рим,но мъжа ми е обеЩал да отидем някой ден в Сицилия.
Ей, ти и на мен си ми обещала да дойдеш към Наполи, не се измъквай сега!
Момичета, тук едно слънце пекна тия дни, топличко и хубаво ..... Кеф направо!
Гери, добре завърнала се! Липсваше ни. А всичко ще се нареди лека полека около апартамента, търпение му е майката, иначе само напразно хабиш нерви.
Сори, трябва да бягам...

# 272
  • Мнения: 2 427
Амииии...болките,не знам от какво са newsm78,не са от контракциите мисля Tired,май е от това че бебето рита като пощуряло.Направо не ми се мисли какво ще е щураво това дете.Уж в последния месец не трябвало да се движат особенно,а то ме изкормя просто.Снощи и гинеколкога като гледа как ми подскача корема вика "малэе,това ще е голям палачор,да знаеш".
Миле,ами аз сега ще видя,дали случайно не съм получила нещо от теб.Нали знаеш че аз малко с мобилните съм скарана...
Честита ти щерка,много се радвам за теб!!!Джулия ще е много щастлива със сестричката си,наистина.
Чао мацки,тези дни пак ще се опитам да вляза да видя какви ги бъркате.Много,много целувки от мен за вас!  love001  love001

# 273
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
брее..ама тука всички сте малко токата и фуга днеска..всеки мине драсне два реда и дим да го няма... Thinking Naughty Crossing Arms Peace Crazy

# 274
  • Мнения: 1 049
ами мен и две минути не ме оставя пред кампа все нещо иска #Crazy newsm78

# 275
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...
Цитат
Аз за съжаление никога не съм слизала по на Юг от Рим,но мъжа ми е обеЩал да отидем някой ден в Сицилия.
Ей, ти и на мен си ми обещала да дойдеш към Наполи, не се измъквай сега!
...

Как Ще се измъквам бе,Деске. Нали за да се стигне до Сицилия първо се минава през Кампания.Не се Шегувай. Аз тръгна ли за надолу първо при теб спирам  Hug  bouquet Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 545
Ха да видим! То аз вече на празни обещания не вярвам  Naughty. То и Ленката щеше да се реваншира, дето не ми се обади в София, ама после се ската нещо  Crossing Arms Ама аз съм злопаметен Водолей!
А пропозито, новите попълнения, я да си казвате  - години, зодия, любима манджа, научихте ли си мъжовете да ядат по български, или да говорят.... Изобщо, задоволете ни любопитството де!

# 277
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Що да сме токата и фуга бе,сестра ми.Ей ни на,тук сме,пиШем си. Wink

Отдавна се каня да направя конкуренция на Зай4енце и Криската. Вдъхнови ме снимката от аватара  Wink

# 278
  • Мнения: 1 467


Честита бимба на Моргаус   bouquet


Мерси Кала, 100 пъти го питах доктора дали е сигурен:) И той ми вика, веднъж мога да се объркам, но два пъти не  sun

# 279
  • Мнения: 1 467
Леле, ами този заек е страшен!!!  Hug

# 280
  • Мнения: 6 167
Милена, опасна е! опасна!! ( пожелавам си толкова красиво момиченце)

Влади, записвам ти мобилния, ще ти смс-вам, ако пак изчезнеш!

Деска, ще споделям специално за теб една рецепта на едни кифлички , за да ти се подмажа  Heart Eyes
И за другите, четящи разбира се. Crazy

Дамиано пак изхвърча да купува фета, за тия кифли))) Joy

Кифли АНаТомова-Синтова.
( малко на око е рецептата, но тука има опитни с брашното и маята!)

В мляко топло се разтваря мая ( 12 гр. към 200 мл мляко някъде, може и малко повече)
Добавя се захар 1 чл и 1чл сол
Като на пицата на Деси се слага брашно да поеме, после го оставям да втаса 40 мин. доомесва се до меко тесто и се добавят 9 сл. олио ( зехтин)
Като е готово тестото се разстила на тънко, режат се ромбове.

За плънката: 2 белтъка, сирене, ким ( аз сложих риган, че нямам ким) или каквото искате)

Правят се кифличките, намазват се с жълтъците и се пекат на хартия за печене при 190-200 градуса.


  chef

# 281
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми Ленка,пожелавам ти една малка сладка дево4ка и на теб като дойде момента  Hug

Моргаус,ти къде Ще раждаШ? Зайко Байкото за съжаление не е наШ а на съседката в София и се казва Зайо Байо на баба Милка  Joy hahaha Joy

# 282
  • Мнения: 3 425
Моргаус,издай откъде ти идва ника,какво означава и как се чете???Това за девойката е чудесно,но често има изненади  Crazy

Милена,заека е супер...ние имахме такъв едно време,гледахме го на балкона и накрая никой не го яде,после патета,после катерица,морски свинчета,куче,2 котки,риби...сега имат костенурки...като си помисля сега как не бих ги понесла вкъщи,майка как ни е търпяла не знам  newsm78


Simple Smile

# 283
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Народе..аз ще вдигам гълъбите smile3535 е тва не точно гълъб ама все пак лети... Blush
сестра ми бях я забравила тая снимка..иде ми да си цуна компа... Heart Eyes Blush
пожелавам на всички спокоен, хубав и слънчев уикенд   bouquet Hug Peace и в понеделник да ни зарадват новини за новородени бебчета  Hug Peace Praynig
целувки за всички дечица и мами
до кукане  bouquet newsm51 newsm10

# 284
  • Мнения: 6 167
МОМИЧЕТА, ОТВОРИХ 29ТА ЧАСТ!
ЗАПОВЯДАЙТЕ ТАМ

Дивиана, тази е за ключ ( още една в историята)... Hug

Общи условия

Активация на акаунт