Къде в Пловдив - 94???

  • 28 865
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 236
Пак няма интернет по оптиката на Булсатком в града. Как не им омръзна и как не си оправиха бакиите.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Привет! Скоро май се коментираше, но нямам време да се върна да търся, затова направо ще попитам Blush Къде в момента е най-евтиният ПСР в Пловдив?

# 17
  • Мнения: 34
Здравейте, спешно търся 20 инжекции Клексан или Фраксипарин 400 мг., има ли идея някой от къде може да се намерят?

# 18
  • Мнения: 7 001
Преди няколко страници се коментираше-направете запитване към аптека Промахон

# 19
  • Мнения: 12 236
За Промахон искат задължително снимка на рецепта по Вайбър и плащане с карта. Преди можеше и с наложен платеж.

# 20
  • Мнения: 34
Благодаря!

# 21
  • Мнения: 733
Здравейте! Къде можем да направим хубава рентгенова снимка на гръбначния стълб на дъщеричката ми. Някъде, където не снимат за пневмонии, от това се притеснявам. Или няма такова място.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Ох, това е много сложно - на повечето места ходят и ковид болни, макар и в определени интервали. Дано някой да се включи с друга информация.
Иначе в Св. Иван Рилски има добра техника, май до обяд беше за здрави хора, следобед са Ковид.

# 23
  • Мнения: 10 608
Ковид коридорите навсякъде са след 14-15
Само че реално не можеш да знаеш кой за какво чака...

# 24
  • Мнения: 27 728
Това вярно ли е (изпуснала съм новината, уж все следя новините😁, а и класната на детето не е съобщила нищо официално за извънредна ваканция в чата на класа)?
https://www.google.com/amp/s/www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Of … 197030%3famp=true

# 25
  • Мнения: 10 608
Това вярно ли е (изпуснала съм новината, уж все следя новините😁, а и класната на детето не е съобщила нищо официално за извънредна ваканция в чата на класа)?
https://www.google.com/amp/s/www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Of … 197030%3famp=true
Да, цялата седмица са във ваканция официално.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 155
Знае се кой за какво чака. За снимка/скенер на бял дроб извън коридорите няма да те допуснат. За мен това е недомислица, защото ако не си болен пиши се вече при болните. Пулмоложката ми беше дала направление. Диспансерна съм и трябва да правя снимка/скенер на определен период. Където се обадих, всички казаха, че не може извън този час. Сега може да са разхлабили режима. То, тогава, тъкмо го бяха въвели. Всяко нещо, в началото, по-стриктно се спазва. Естествено, никаква снимка не ходих да правя. Здрава, права с всичките болни в един коридор. Няма нужда!

В Медикус Алфа има по-малко хора.

# 27
  • Мнения: 3 922
.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 20:31 от Greene

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Dazel, така е наистина. 1 седмица след прекаран Ковид трябваше да направя снимка на бял дроб. Отивам в Ив. Рилски в часовете за здрави. Пускат ме на регистратурата, но като отидох пред рентгеновия кабинет сестрата ми направи проблем. Обясних, че не съм болна и не искам да чакам при болните. Преди това бях ходила с дъщеря ми, която също беше с Ковид, и видях за какво става въпрос - болни, едва дишат, с температури, кашлят..... кошмар. Та аз вече здрава, с отриц.тест отивам в час за здрави. Снимаха ме, не ме върнаха, но сестрата освен на мен, направи проблем и на регистратурата. Е, питам аз, ако наистина имам нужда от снимка на дроб, но не съм болна, защо да се бутам при болните???

# 29
  • Мнения: 330
На мой близък му се налага спешно да си направи бърз тест за Ковид, подозира, че ще излезе положителен. Но не откриваме къде може да отиде. В хирургиите ми казаха, че не правят тестове в неделя. В Транспортна не ми вдигат телефона.  Имате ли информация?

Общи условия

Активация на акаунт