Отговори
# 15
  • Мнения: 505
привет милички МАМИ  bouquet

Иренка, радвам се че лошото ти настроение пакрай НЕИДВАНЕТО ти на СРЕЩАТА е минало.. и че не ми се СЪРДИШ за това , че пуснах темата... ЩЕ СЕ РЕВАНШИРАМ.. ама за сега е ИЗНЕНАДА...  Hug

Рали, знам как си се чуствала от липсата и незнанието ти за МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО на Христо.. аз също съм изпадала в такива ситуации и наистина е ГОЛЯМ УЖАС.. да си мислиш какво ли не затова , че детето ти е в НЕИЗВЕСТНОСТ... но то нали за това сме майки , за да ги мислим и да ги обичаме децата....

това с КОЛЕДНАТА срещичка  е много ДОБРА идея ГЛАСУВАМ и с двете ръце за нея...  bouquet

# 16
  • Мнения: 439
Честно да си призная, сега като застудя и не сме навън с тайфата през повечето време, ще ми остават повечко минутки за форумчето..... Flutter

Идеята за коледна среща се посреща с пълно мнозинство от моя страна, само да не е в (тук Иренка да не чете) в Правец, че още сме без кола, но ако някоя мама ентусусиастка с микробус се навие да ни извози, ще бъде супер... Praynig

Иренка, второ отсъствие няма да прощаваме – на теб ти е било тежко без нас, а на нас дважди повече без теб.  Cry

Мили, мерси за топлата информация за събитията около теб и големия брат, няма да навлизам в дитейлс, да не би батко да следи къде какво се пише за него  Wink

Рали, представям си какво си изживяла, важно е, че всичко е завършило добре Hug.

Кали, казвай ако ти няма да идваш при нас, ние да си вадим визи-мизи и да идваме за Коледа при теб

Аз нещо малко съм се изнервила – първо ходя да събирам пари от съседите, че покрива ни тече, а ние сме на последния етаж и нали се сещате – покрива е само наш, а не на целия вход Twisted Evil. От 23 апартамента има-няма една трета са дали пари. Закърпихме покрива за зимата, но точно около рождения ден на Нелката беше някакъв ужас –изгърмя ни ел-инсталацията, останахме на тъмно с децата, вода капе отвсякъде, аз направих някаква сърдечна криза, която се оказа не толкова сърдечна, колкото нервна, но си повисях из Трета градска точно нощта преди кръщенето и ЧРД. Миналата година се преборих с мухъла, сега от тези течове пак плъзна там,  където се е намокрило. Тогава не исках да пиша за това, че ми беше много болно от човешкото бездушие. Абе не можеш да живееш заедно с още 60 човека и да не се съобразяваш с тях. Както и да е.

Сега в училището на Силвето парното почти го няма и там трябва да се разправям. По цели нощи сънувам как водя дебати с директорката, изобщо нещо като ме притесни или разстрои, го изживявам много тежко. Дайте съвет къде де се обърна, за да оправят проблема с парното или да спрат децата от училище. Хрумва ми за общината, министерството на образованието,  вестниците, Господарите на ефира, но ако някой се сети за нещо по-ефикасно, казвайте. Силвето ми е с вирусна астма, която се активира при всяко настиване и направо ми иде да ревна с глас или да гръмна някой.....

На нас ни спряха парното на целия вход, най-интересно е като идеш в тоалетната (с извинение). Сега дано НЕК подава ток както трябва, защото иначе сме загинали Rolling Eyes Shocked.

Изобщо, изплаках си повечето мъки (не всички). По принцип не съм многословна, но в момента ми дойде всичко изведнъж. Изобщо май трябва да тръгна на работа, че у дома взех да се побърквам от битови проблеми.

Снимките са страхотни, хайде да се стягаме за следващата срещичка.

Много целувки от нас и ще гледам да не се затривам пак

Вили, можеш ли да обновиш снимките на малчовците в началото на темата? Сигурно го имаш вече напредвид, но аз съм нетърпелива и като ме мързи да се науча на фотошоп, тормозя другите около мен Grinning.

# 17
  • Мнения: 505
Вили, можеш ли да обновиш снимките на малчовците в началото на темата? Сигурно го имаш вече напредвид, но аз съм нетърпелива и като ме мързи да се науча на фотошоп, тормозя другите около мен Grinning.


развали ми изненадата и ти... но щом вече е така ви пускам РАБОТЕН ВАРИАНТ, и искам мнението ви... а мамите които не си виждат рожбите да ми пратят снимки, за да ги включа и тях в отбора на ОКТОМВРИЙЧЕ 2004 wiliko@abv.bg пращайте ги тук или на ЛС   bouquet



ето ви още един вариант... не че още нещо ми е харесало, ама да ви се  отчета ..че правя нещо... Blush Embarassed Blush

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 18:14 от wily

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Здравейте момичета!
Какво да кажа и аз - в събота прекарахме страхотно, всички майки са чудесни, децата са много пораснали, самостоятелно, но не чак толкова, че да играят сами, докато ние пием по кафе  Mr. Green Все пак се отпуснаха по едно време (към края, разбира се) и имаше глътка въздух и за нас. Вили и Капи са лесни, каките им са големи помощнички (или поне като такива се показаха пред нас). От снимките се вижда каква радост предизвикват пързалката с топките - голямо мятане беше там, голямо ровене. Мишо се прояви и като DJ и смени по едно време музиката, нещо техниката много го влече него - сума ти играчки, нови, различни от неговите в къщи, а той на уредбата се лепна, дискове да премята  ooooh!
Както знаете всеки беше подготвил подарък и изтеглихме билетчета кой на кого да го подари. Мишо и Нети си размениха подаръци - така им  се паднаха билетчетата, изтеглиха си един на друг имената. Миленче, голяма игра пада с вашия телефон  Peace Разнася го по стаите, "говори", даже в неделя пихме кафе с една мама-съседка и дъщеря й Биляна (тя е мама от форума и жена на Мавриков от Господари на Ефира - малко клю-клю) и Мишо не разреши на Биляна дори да го пипне  ooooh!
Общи снимки не успяхме да си направим много-много, защото е ужасно трудно да накараме всички деца да се сторят едновременно и да гледат в обектива  Joy
Ние после пихме кафе и с Кака Мими (тя дойде да ни вземе от клуба, защото живее в съседния блок) и като се прибрахме с ужас установих, че нямаме интернет по НЕИЗВЕСТНИ причини, "горещия" тел не отговаряше - въобще бях яхнала метлата  #2gunfire @ дена без нет - и аз като Иренка изпрах и измих цялата къща, накрая ме хванаха дивите, овиках съпружеското тяло, че е станал пенсия и вместо да дреме пред ТВ и да гледа концерта, който го предават директно от площад Батенберг да ни качва на колата и да ни води на площада.
И така, с Мишо на раменете ходихме на площада снощи да слушаме концерта на вивател, но Мишо ни врътна голям номер - заспа върху раменете ми на онова новото парче на Каризма  Joy Въобще Галка и Миро успяха да го приспят  Joy и след няколко неуспешни опита да го събудим накрая се прибрахме безславно! В къщи естествено пак се събуди и игра до 12, но на чист въздух много бърза отнесе плувката...
Отплеснах се, ако имам нет, довечера пак ще пиша и обещавам да снимам медальона и да ви го покажа (на тези, които не са го виждали). Всъщност Дюк е онлайн магазинче и става дума за ТОВА

Ето и нашите СНИМКИ ОТ СРЕЩАТА

Вили БРАВО! страшна си! Пак ни удари в земята с тази снимка - искам я! (ама не знам как да си я изтегля - това е гиф-че, нали  newsm78)

# 19
  • Мнения: 7 723
Мами, здравейте и от мен. Вчера имаше някаква повреда по кабела и затова не можах да ви пиша по- рано. Shocked
За купона- СУПЕР БЕШЕ .
 Всичко вече е описано подробно, затова единственото, което мога да кажа е- БЛАГОДАРЯ ВИ newsm51 newsm51 newsm51
че ни приехте във вече оформения "октомврийси отбор".
Вили, идеите ти, макар и още "работни" са супер
newsm10 newsm10 newsm10
сигурна съм, че на който и вариант да се спреш- той ще е най- добрия!
Kalidaq ,решението, което взе Ивка сигурно беше най- голямата дилема в живота й , много мисли, но желанието й да отиде на училище надделя newsm78 newsm78 newsm78
а беше на у- ще, защото отучваха вторника. В понеделник не учеха, заради изборите, сряда- 1.11- ден на будителите, сляха ги с вторника ....и така. А за цвета на косата- майтапиш ли ме нещо? newsm78
Момичета, тъй като с мама Рени живеем почти до ДЮК, можем да "поемем медальоните" в наши ръце.
И понеже вече стана въпрос за КОЛЕДЕН КУПОН santa2  madnoel santa2  madnoel santa2  madnoel
Ще ме упълномощите ли да поема организацията?! МОЛЯ Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 2 959
Привети и от мен, Момичета!

Вили, и двете лентички са много добре измислени. На който и работен вариант да се спреш все ще ни хареса, нали са дечицата ни а те са най- хубави! Hug
Миленка, защо да се майтапя, Ти не Си ли руса? Аз не съм много голям физиономист, но мисля че другите Момичета почти ги разпознах, а аз много харесвам руси жени. Ако съм Те засегнала, прощавай или ако съм объркала! Hug
Капче, ама Ти нима не ходиш парт тайм на бюрото, аз останах с убеждението че работиш по няколко дни седмично, нали и шефката Ти беше приятелка?! А Вие наистина ли се отоплявате на ток в апартамента? Hug
Ади, много са хубави и Вашите снимки и поздравления и от мен за страхотно организираната среща. Кажи докъде стигна кака Мими с гърнето на Мишо? Hug
Иренка, как Сте с Никол?
Ралниче, успешна нова седмичка Ти желая, и дано се похвалиш с напредък в трудовото бюро! Hug
Мили, лека работна седмичка и на Теб желая!
Мамарени, къде Сте днес с Ванката? Hug

Приятен нов ден, слънчев и топъл Ви желая!

# 21
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте момичета,
Анелийка, всички тези битови неволи са много изнервящи и в днешно време на никого наистина не му пука, че на съседите тече или има влага, мухъл. Навсякъде е така, ние живеем в кооперация на 3 етажа- общо 9 апартамента и пак не можем да се разберем. Разбирам те и си мисля, какъв съвет мога да ти дам, но не мога да измисля- ситуацията е наистина гадна, единственото нещо е да си пазиш нервите, защото те са си твои и не се възстановяват!
А относно парното, защо няма топло в училището- отивай и се разправяй, не може децата да са заложници на нечии интереси! smile3512Съберете се по-вече родители- и в общината или не знам точно къде, но така не може, ето снощи по новините даваха подобна ситуация (доколкото си спомням беше в Шумен), училището и градината трябвало да бъдат газифицирани, но по технически причини процеса се забавя и децата ще ги пускат в дървена ваканция. А ако ти като потребител закъснееш с плащането ти налагат лихви върху сумата. Направо безобразие и престъпление спрямо нашите деца. newsm61
Вили, браво на теб за лентичките. На мен лично ми харесва по-вече първата- на втората много бързо се сменят личицата и не мога да разгледам дечицата  Blush
А сега ще ви представя нещо забавно- работен вариант на писмото до Дядо Коледа от Христо (той още вярва, че добрият старец съществува):
Моля Дядо Коледа, донеси ми едно от тези неща- бюро за компютър (сегашното му бюро е старо, наследство от един братовчед), GSM - ако може Nokia 1600 и лента за врат (за телефона), ръчен часовник (той си го счупи), хавлия за село- не халат, нова книга "Пипи дългото чорапче" (настоящата е останала от мен и брат ми), нов моливник- по-голям (сегашният му е от първи клас и е залепен на едно място с тиксо), комплект истински отверки и гаечни ключове + лули (баща му все майстори нещо, но много държи на инструментите си и му дава да работи с тях само под надзор).
Желая ви хубав и успешен ден! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 505


това за сега е варианта, но чакам още снимки от липсващите дечица, и ще има изменения....
казвайте каквото не ви харесва ще го ОТКОРЕГИРАМ... Blush Embarassed Blush

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 01:09 от wily

# 23
  • Мнения: 2 040
Здравейте мили дружки .. мина ми яда че не дойдохме, е още малко остана, но гледам да не се сещам ...  Laughing
Никол вчера не беше на ясла, щото валеше дъжд и ме мързеше да я нося по баира, а още повече че събота и неделя имаше сополки та ги лекувахме със сок от лук и реших да я оставя и вчера ... тя ме подлуди, не ме пусна да се доближа до комп., чистихме всеки с неговите си уреди за това, но мойте са повече интересни, че нейните вместо съответния шум за уреда, свири музика .. та се удължи времето ни за чистене, но все пак е важен крайния резултат ...  Laughing
Днес я заведох в яслата, че от вчера е завикала, че иска при децата, а аз досега ходих да плащам сметки и докато ми се оправи настроението от многоцифрените числа на тях, реших да вляза да ви видя кой какво ..  Grinning

Вили, снимката е страхотна .. имам едно предложение, но ще ти пратя ЛС ..  Peace

Капче, аз дебре ли ви викам тук в Правец, ти биеш отбой ... пък и другите ще дойдат с коли, все място за вас ще има ...  Grinning
Иначе проблема с течовете и ние ги имаме .. на последния 5 етаж сме, на другите не им тече, никой не иска и да чуе да дава пари, та заляхме сега само нашето място, но пак тече и скоро време ще се местя на Хавайските острови да живея ..  Embarassed

Рали, Капка се казва дамата  Heart Eyes с проблемното парно и течащ покрив .. Анелия е дъщеричката й (от нашите октомврийчета)  Peace
Ади, май е добре да нямаме нет в месеца веднъж поне ..  Laughing

По- скоро да влязат тук Рени и  Мила да казват кога да ги чакам пременена и сресана за ресторант ..  Laughing Laughing Laughing

Хайде успешен ден на вас  Peace

# 24
Много, много извинения за сгрешеното име  oops. Аз погледнах в имената на първата страничка и наистина не намерих мама Анелийка, но сред децата не проверих  smile3555 Моля, не се сърдете, ще внимавам по-вече, обещавам! Hug
А защо трябва да въвеждаме код преди да публикуваме, едно препятствие повече?! Thinking

# 25
  • Мнения: 2 040
Много, много извинения за сгрешеното име  oops. Аз погледнах в имената на първата страничка и наистина не намерих мама Анелийка, но сред децата не проверих  smile3555 Моля, не се сърдете, ще внимавам по-вече, обещавам! Hug
А защо трябва да въвеждаме код преди да публикуваме, едно препятствие повече?! Thinking

Ти пък, не се притеснявай де .. нормално е да си помислиш че това е името й, ние го знаем, щото сме от старите кучета ..  Laughing вие новинките от къде ще го знаете, ако не е станало дума за това ... споко, сигурна съм че и Капчето няма да се разсърди, все пак това е името на детето й  Laughing

А иначе ако не си запаметиш паролата, трябва да я пишеш всеки път, иначе няма да се виждаш с твоя профил, а като гост ...  Peace

# 26
  • Русе
  • Мнения: 764
Не съм видяла, че не влизам през моя профил и най- чинно си попълних реквизитите. Днес съм голям заплес и няма да се захващам с отговорни задачи Crossing Arms.

# 27
  • Мнения: 382
Не съм видяла, че не влизам през моя профил и най- чинно си попълних реквизитите.

Чета и се чудя коя е тази Ралица Николова(толкова важно звучи Heart Eyes) А тя нашата Рали Heart Eyes

Иренка,мила ние живот и здраве в четвъртък след яслата ще се приберем Hug Ще ти се обадя да се разберем за събота или за петък ще ви е удобно да се видим Heart Eyes Дано и Мила се обади,че ще ходят  HugНиколчето как е ?Излекувахте ли сополките?Аз като ги гледам в нашата ясла най-редовно си ги водят къде със сополи,къде с АБ EmbarassedНо ти си майка за пример Heart Eyes Ееее Вили е опасна видя ли къде е сложила Ванката -до Никол GrinningСамо не знам как ще го разделите,защото има и друга изгора Нетито Heart Eyes Те пък и двете имената им с Н Grinning

Вили,страхотна си! Поздравления за снимката Peace Само не мога да разбера защо на заглавната страница на темата ни,снимката ми излиза малко повече от половината,до 2(на 2004)и не мога да я разтегна.Мариелка ми излиза до половината,а Иван и Никол изобщо ги няма newsm78 А сега в постинга ти,ми се показва цялата Rolling EyesМоже нещо и от нашият скапан монитор да е ,де да знам Embarassed

Рали,много ми хареса писмото със желанията,някакси са толкова по детски,хубаво е да има магията на Дядо Коледа.Но все пак не можеш да отречеш-детето е доста скромно в желанията си(може би като изключим телефона) Grinning

Кали,Ванката е на ясла,аз все още в къщи Rolling EyesМай ще започна и аз да се ослушвам за работа,макар че и аз все още не знам какво ми се работи,но май зъби вече не ми се правят Rolling Eyes

Хайде хубав и слънчев ден ан всички от мен Hug

# 28
  • Мнения: 2 040
Само не знам как ще го разделите,защото има и друга изгора Нетито Heart Eyes Те пък и двете имената им с Н Grinning

Е те това вече ме шокира, мислех че отдавна сме си запазили ред, но щом е така .. доброволно се оттегляме, да не създаваме конфликти  ..  Laughing

# 29
  • Мнения: 382
ЕЕе Иренка,как може така оттегля ме се NaughtyВие сте си ни дружки  и не ви даваме Heart EyesНе го приемай толкоз лично де Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт