Turkish Airlines, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Corendon

  • 23 822
  • 466
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 135
Ха-ха, какъв е този Диарбакър?! Grinning  На български е Диарбекир

# 451
  • Мнения: 11 254
"Ха-ха", добре.
Скрит текст:
Бил съм в този град и много добре знам как се произнася, та можем да поспорим

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 01:50 от diziler

# 452
  • Мнения: 135
"Ха-ха", добре.
Скрит текст:
Бил съм в този град и много добре знам как се произнася, та можем да поспорим

За първи път ми се случва да изчезне резервация. Снощи с часове не беше налична в приложението на Пегасус.

Тогава пишете  и Рома (Рим), Наполи (Неапол), че местните така му казвали. Същите на Мюнхен го пишат Монако (Monaco) Smile, и тн....., ма за нас е друго.

# 453
  • Мнения: 11 254
За тарифата ЕКО на Пегасус, която е до 3 кг има подходящи ранички в Декатлон

https://www.decathlon.bg/p/309861-156135-ranitsa-travel-compact-10-l.html
Скрит текст:




Иначе се побира в шепата:


И като се разтвори става така:


Има и мааалко по-големи Quechua, несгъваеми. Пак на някаква подобна цена, 7-8 лв

# 454
  • Мнения: 135
Пегасус са звъняли дни преди полета от call center +90 850 250 6702
Имат ли навик да звънят?

# 455
  • Мнения: 863
Пегасус са звъняли дни преди полета от call center +90 850 250 6702
Имат ли навик да звънят?
Винаги когато има някаква промяна са ми звънели,ама аз не съм вдигала. Получавам си съобщението и ми е ясно.

# 456
  • Мнения: 11 254
Нова линия на Пегасус: Истанбул SAW-Единбург от 27 юни, със специална оферта: билет за 1 евро+таксите

# 457
  • Мнения: 11 254
ОЧАКВАЙТЕ ПРОМОЦИЯ НА THY (Turkish Airlines) от 20 до 30 май.

От София и Варна до:  Казахстан, Туркменистан, Индия, Индонезия, Шри Ланка, Таджикистан, Киргизстан, Китай,  Южна Корея, Пакистан, Малайзия, Филипини, Узбекистан, Азербайджан, Грузия, Монголия, Непал, Япония, Тайван, Хонг Конг, Сингапур, Бангладеш, Австралия, Египет, Нигерия, Кот Д'Ивоар, Гана, Етиопия, Алжир, Мали, Мароко, Южна Африка, Танзания, Уганда, Сенегал, Кения, Тунис, Мавриций, Сейшели, Мадагаскар, Ангола, Саудитска Арабия, ОАЕ, Бахрейн, Катар, Кувейт, Оман, САЩ, Канада, Панама, Колумбия, Мексико, Куба, Венесуела.

Важи за полети от 1.11.2024 до 31.12.2024 (с изключение на периодите около Коледа и Рамазан Байрам)

SALES PERIOD: 20MAY24 - 30MAY24
TRAVEL PERIOD: 01NOV24 – 31MAR25
 
BLACK OUT DATES:
OUTBOUND: 13DEC25-30DEC25
INBOUND: 01JAN25-13JAN25
 
OUTBOUND: 22MAR25-29MAR2
INBOUND: 27MAR25-29MAR25
 
CHANGES: PERMITTED AT A CHARGE OF EUR 100

# 458
  • Мнения: 135
Пегасус са звъняли дни преди полета от call center +90 850 250 6702
Имат ли навик да звънят?
Винаги когато има някаква промяна са ми звънели,ама аз не съм вдигала. Получавам си съобщението и ми е ясно.


И при двата полета нямахме промени. На връщането пак звъняха. 
Полетите минаха много добре. На отиване, преди кацането, доста повъртяхме в кръг. Вероятно заради поривите.
На връщане направихме закъснение от час, поради спукана гума и смяната й.
Самолети са с  безупречна чистота.
Не гледаха размерите на ръчните багажи - sof, saw
3600 бол точни се натрупаха. Още толкова са нужни  за безплатен зимен вътрешен Simple Smile
Отидете по-рано на женското летище, защото има доста пътуващи и две проверки, едното е долу при метрото.
М4 + Мармарай бе перфектната комбинация до Сиркеджи. Отне само час и 10 мин.

# 459
  • Мнения: 863
А всъщност обяснение имаш ли защо са звънели?

# 460
  • Мнения: 135
А всъщност обяснение имаш ли защо са звънели?

Така и не им вдигнах.
Истанбулкарт имал някакъв лимит 2750лири на месец. Не го знаех това.

# 461
  • Мнения: 11 254
Нова линия на Пегасус от 3 юли:
АНКАРА-ДЪБЛИН, три пъти седмично (на цени от 70 долара)

Отидете по-рано на женското летище
Какво означава "женското летище"? Има европейско летище (IST) и азиатско летище (SAW), по едно от двете страни на Босфора. "Ататюрк" вече не важи, иначе щяха да са 3.

# 462
  • Мнения: 4 409
което е кръстено на жена Simple Smile

# 463
  • Мнения: 11 254
А, демек... "Ататюрк" е било мъжкото летище? Ка̀жи честно Grinning

# 464
  • Мнения: 11 254
Промо: 60% намаление на багаж за полети на Пегасус до 2 юни

It's almost time for your flight! Visit flypgs.com or the Pegasus Mobile app and get 60% off your baggage selection!
·       This offer, available exclusively for BolBol members, is a personalised campaign and as such, only available to those who get notified via e-mail.
·       Campaign Offer: Your Exclusive 60% off for Extra Baggage Selection
·       Sale Dates: 15-22 May 2024
·       The offer is valid for the flights scheduled between 19 May-2 June 2024.
·       Eligible Routes: Valid for all routes.
·       Eligible Sales Channels: The offer is only valid on flypgs.com or the Pegasus Mobile app.
·       To avail of the offer, the Pegasus BolBol membership number (the mobile phone number under which the membership is registered) must be entered on the passenger information page.
·       Due to the exclusive nature of this offer, it can only be claimed by the eligible recipient of the offer. If there is more than one passenger listed under the same PNR, the offer will only apply to the person eligible to claim it.
·       To redeem the offer, select the option for “Exclusive 60% Off Baggage Selection” under the relevant campaigns section on the payment page.
·       The date on which the email was received is included as part of the campaign offer period.

Общи условия

Активация на акаунт