Гърдите омекнаха?

  • 996
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте тъй, като знам, че има много теми за гърдите и тяхната чувствителност, но реших да направя нова, за да споделя с вас и да поискам съвет...
Имам два предходни спонтанни аборта, единият беше в 13 г.с...на 10.09.20г с кюртаж..след почти година неуспешни опити юли месец 2021 забременях отново, но до 5 г. с и отново спонтанен аборт, този път се изчистих сама от 22.юли.. .. И август на 22 ми дойде отново, като по часовник след загубата
.... Решихме с партньора ми да запазим час при Репродуктивен специалист за 4.10.21г., както аз, така и на партньора ми при андролог...очаквах на 22 септември менструацията си, но с 2 дни закъснение и доста симптоми, реших да направя тест, и беше положителен, с втора много наситена черта.. Утре съм на лекар, не съм отменила часът, но днес се събудих и гърдите ми не бяха напрегнати, даже са омекнали, дали отново е станал гаф с бебчето.. Нямам гадене. И след толкова аборти, много съм притеснена.. От днес по календар влизам в 7 г.с...

# 1
  • Мнения: 12 808
Може тестът да е бил лъжливо положителен. Виж утре лекарят какво ще каже.

# 2
  • Мнения: 3 597
Съжалявам , но наистина , ако гърдите рязко спаднат и симптомите изчезват , е лош знак . Все пак , успех на прегледа и дано съвсем скоро откриете причините за случващото се .

# 3
  • Мнения: 2 487
След положителния ми тест за бременност, една седмица имах болезнени гърди, особено зърната. Подути. Една сутрин станах и нямаше и следа от болката и подуването, имах леко зацапване. Лекарят ми изписа Дуфастон, на прегледа имаше пулс ембриончето. Пих няколко дни препарата, спрях го рязко, защото не ме беше предупредил, че се спира постепенно. До края на бременността не съм имала никакви други симптоми, освен нарастващия корем. След раждането гърдите си останаха същите, а кърма имах в изключително оскъдно количество, което така и не се увеличи.

Общи условия

Активация на акаунт