Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова

  • 46 705
  • 796
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 388
Аз пратих в началото на февруари и ми се обадиха в края му.

# 736
  • Мнения: 10
Аз го изпратих на 01.03 и все още нямам отговор от тях.Чудя се дали те ще се свържат с мен или аз да ги потърся отново!

# 737
  • Мнения: 1 388
Почакаме до края на седмицата. Мисля, че на мен ми звъннах на 27 или 28 число.

# 738
  • Мнения: 250
Момичета, някоя от вас има ли преки впечатления от д-р Пиперкова?
Пациент съм на д-р Сенкова, но ще отсъства дугата седмица, а аз вероятно трябва да стартирам инвитро тогава. Въпреки, че уж "старите" пациенти с инвитро сме приоритетни, се оказва, че е невъзможно да се доредя и при Стойчева, с която поне имаме заедно няколко прегледа и 1 инсеминация. Оставям настрана колко приоретно се чувствам в момента като се оказвам в ситуация, че трябва да се запозная с доктор и да му се доверя за нещо толкова сериозно в същия ден.
Опитвам се да проявя разбиране към клиниката, но и определено не се чувствам спокойна. Та ще съм благодарна на отзиви, защото аз бях останала с впечатление, че д-р Пиперкова все още не провежда самостоятелно прегледи или бъркам?

# 739
  • София
  • Мнения: 8 114
Всичко се обсъжда със Сенкова, нито Стойчева, нито Пиперкова на своя глава ще направят нещо. Аз бих била спокойна.

# 740
  • Мнения: 250
Всичко се обсъжда със Сенкова, нито Стойчева, нито Пиперкова на своя глава ще направят нещо. Аз бих била спокойна.
Благодаря ти. Знам, че по принцип е така, но не зная дали докато д-р Сенкова е почивка, пак се обсъжда с нея. Разбира се, и тя е човек и има нужда от почивка - не я обвинявам за това Simple Smile Но и не съм спокойна от създалата се ситуация.

# 741
  • Мнения: 205
Здравейте, да попитам Валя работи ли още в Неовитро? Тя ли все още движи документацията не само от фонда, но и отчети, документи след процедури, замразени клетки и тн. ?

# 742
  • Мнения: 214
Да, Валя си е там.

# 743
  • Мнения: 57
Аз съм била при д-р.Пиперкова веднъж,внимателна и спокойна е. Ако се наложи пак,бих била спокойна с нея.
Момичета, някоя от вас има ли преки впечатления от д-р Пиперкова?
Пациент съм на д-р Сенкова, но ще отсъства дугата седмица, а аз вероятно трябва да стартирам инвитро тогава. Въпреки, че уж "старите" пациенти с инвитро сме приоритетни, се оказва, че е невъзможно да се доредя и при Стойчева, с която поне имаме заедно няколко прегледа и 1 инсеминация. Оставям настрана колко приоретно се чувствам в момента като се оказвам в ситуация, че трябва да се запозная с доктор и да му се доверя за нещо толкова сериозно в същия ден.
Опитвам се да проявя разбиране към клиниката, но и определено не се чувствам спокойна. Та ще съм благодарна на отзиви, защото аз бях останала с впечатление, че д-р Пиперкова все още не провежда самостоятелно прегледи или бъркам?

# 744
  • Мнения: 250
Аз съм била при д-р.Пиперкова веднъж,внимателна и спокойна е. Ако се наложи пак,бих била спокойна с нея.
Момичета, някоя от вас има ли преки впечатления от д-р Пиперкова?
Пациент съм на д-р Сенкова, но ще отсъства дугата седмица, а аз вероятно трябва да стартирам инвитро тогава. Въпреки, че уж "старите" пациенти с инвитро сме приоритетни, се оказва, че е невъзможно да се доредя и при Стойчева, с която поне имаме заедно няколко прегледа и 1 инсеминация. Оставям настрана колко приоретно се чувствам в момента като се оказвам в ситуация, че трябва да се запозная с доктор и да му се доверя за нещо толкова сериозно в същия ден.
Опитвам се да проявя разбиране към клиниката, но и определено не се чувствам спокойна. Та ще съм благодарна на отзиви, защото аз бях останала с впечатление, че д-р Пиперкова все още не провежда самостоятелно прегледи или бъркам?

Аз също останах доволна от прегледа и отношението. За съжаление не успяхме да стартираме процедурата (заради хормони), но ми обърна внимание, разпита ме за случая ми, а след резултатите много мило и подробно ми обясни защо и този месец не е нашия.
Та ако на някой му предстои преглед, да не се притеснява, в добри ръце е Simple Smile

# 745
  • Мнения: 60
Имам малко глупав въпрос към момичетата в процедури. Докторката ме иска на 2ри или 3ти ден за преглед тъй като ще правим инсеминация, проблемът е че преди час някъде ме заболя ужасно корема което е нормално при мен по време на менструация, но само ми прицапва леко, не е обилно, може да се засили може и да не се и не знам да звъня ли да ме вместят за утре или да чакам за понеделник което обаче ще бъде 4ти или 5ти ден и ще е късно. Събота и неделя знам че правят процедури, но предполагам не правят фоликуметрия.

# 746
  • Мнения: 444
И аз съм имала подобни въпроси, тъй като и при мен понякога зацапва така и не се знае първи ли е денят или не?
Питала съм лекари, те твърдят, че за 1 ви ден се брои когато ефективно имаш обилно кръв, а не зацапване, тъй наречение спотинг.
Аз пък се чудя същия въпрос за хапчета ?
Някой знае ли отговора ? Само при реално прокървяване ли се запчоват или дори 1 капка стига и старт ?

# 747
  • Мнения: 60
И аз така знам, но ме притеснява че ако не се брои днес а реално от утре започне  цикълът ми втори и трети ден се падат съб и неделя и не знам дали няма да е късно на 4тия ако трябва да пия нещо за стимулация, май ще се опитам да се свържа със Стойчева да ми каже какво да правя. 😮‍💨

И аз съм имала подобни въпроси, тъй като и при мен понякога зацапва така и не се знае първи ли е денят или не?
Питала съм лекари, те твърдят, че за 1 ви ден се брои когато ефективно имаш обилно кръв, а не зацапване, тъй наречение спотинг.
Аз пък се чудя същия въпрос за хапчета ?
Някой знае ли отговора ? Само при реално прокървяване ли се запчоват или дори 1 капка стига и старт ?

# 748
  • Мнения: 444
И аз така знам, но ме притеснява че ако не се брои днес а реално от утре започне  цикълът ми втори и трети ден се падат съб и неделя и не знам дали няма да е късно на 4тия ако трябва да пия нещо за стимулация, май ще се опитам да се свържа със Стойчева да ми каже какво да правя. 😮‍💨

И аз съм имала подобни въпроси, тъй като и при мен понякога зацапва така и не се знае първи ли е денят или не?
Питала съм лекари, те твърдят, че за 1 ви ден се брои когато ефективно имаш обилно кръв, а не зацапване, тъй наречение спотинг.
Аз пък се чудя същия въпрос за хапчета ?
Някой знае ли отговора ? Само при реално прокървяване ли се запчоват или дори 1 капка стига и старт ?


Защо не звъннете сега в Неовитро, кажете на регистратура въпросите си и те ще предадат на др. Сенкова - тя принципно пише или звъни когато има въпроси.
Аз лично така бих постъпила, защото и мен постоянно ме побъркват такива въпроси.
Ако го направите - може ли да пишете по-късно в групата, да разберем всички ?

# 749
  • Мнения: 853
Имала съм подобен казус, но само за фоликулометрия и броене на антрални. Дойде ми в петък преди 3 март, когато и 2, 3 и 4 ден ми се падаха почивни. Обадих се на регистратурата и казаха, че ще ме имат предвид за дежурен лекар, да съм на линия вечерта, за да ми звъннат и да ми кажат кога.

Общи условия

Активация на акаунт