Къде в Бургас....

  • 102 817
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 229
Кожени панталони видях на Богориди в един магазин точно срещу старото фото Кодак. Там са направили магазин за кожени облекла и даже на витрината имаше сложени черни кожени панталони и късичка кожена пола.

# 31
# 32
  • Бургас
  • Мнения: 614
Янче, много си миличка! Само да уточня, че не съм бургазлийка, а съм омъжена за бургазлия Hug

няма значение, важното е че си хубава   #Silly

# 33
  • Мнения: 1 243
Кожени панталони видях на Богориди в един магазин точно срещу старото фото Кодак. Там са направили магазин за кожени облекла и даже на витрината имаше сложени черни кожени панталони и късичка кожена пола.

Голямо благодаря! Ще ида да проверя и там! Hug Hug

# 34
  • Мнения: 143
Здравейте, бих искала да Ви попитам кои магазини за бижута посещавате и знаете като с по-голямо разнообразие, от къде сте останали доволни, въобще кои според Вас са добри магазини за бижута, и по-специално за сребро ме интересува.Май че цените навсякъде са едни и същи на грам или горе-долу.Но търсих някои неща, в мрежата виждам, но са в София, пък за пръстени е добре да се мери, не смея да поръчвам от он-лайн магазините.Какво ще кажете? newsm78

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Здравейте, бих искала да Ви попитам кои магазини за бижута посещавате и знаете като с по-голямо разнообразие, от къде сте останали доволни, въобще кои според Вас са добри магазини за бижута, и по-специално за сребро ме интересува.Май че цените навсякъде са едни и същи на грам или горе-долу.Но търсих някои неща, в мрежата виждам, но са в София, пък за пръстени е добре да се мери, не смея да поръчвам от он-лайн магазините.Какво ще кажете? newsm78
харесвам магазинчето в подлеза на Операта, друг по Богориди, като вървиш нагоре към Морската градина от дясно. Магазина е с дървена дограма и точно до магазин за кожени облекла. Хич обаче не мога да обясня къде точно се намира. Там има страхотно намаление на 1,50 - 2 лв за грам. Обеците са на 2 лв/грама и имаше страхотни модели. Успех в избора и да се похвалиш тук със снимков материал Wink

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Въпросът ми е малко страничен, но къде точно е техникума по автотранспорт?

# 37
  • Мнения: 4 076
Ако говорим за сребро,има едно добро магазинче на "Тройката',до павилиончетата до у-ще"К.и Методи",мисля,че е между парфюмерията и обновения магазин за дрехи... Levis ли беше,не помня.Наолколо има и магазин за детски дрехи,обувки,един телефон...сещате ли се?Там съм намирала стилни неща,а другите им магазини са на Триата 2 етаж и в Безистена,1 етаж.Не мога да кажа колко струва грамът там.Аз по принцип толкова рядко  харесвам нещо,че питам за цената и ако ме устройва,го взимам,без да смятам колко ми излиза грам сребро.Злато си харесвам още по-трудно от среброто,защото моделите са или банални,или претрупани,а аз харесвам семпли и изчистени,по възможност,в комплект-обеци + колие или нещо подобно.
И най-хубавият-лично за мене-магазин за бижута се казва,мисля,Galdini,и е до катмите,посока  х.България-стилни,уникални неща,но мноооого скъпи  ooooh!
jaklins,изглеждаш чудесно! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 51
Въпросът ми е малко страничен, но къде точно е техникума по автотранспорт?
До морската градина, там където е лунапарка с гондолата, срещу него е "Чадъра".

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 406
Въпросът ми е малко страничен, но къде точно е техникума по автотранспорт?
До морската градина, там където е лунапарка с гондолата, срещу него е "Чадъра".

и по-точно до Домино е у-щето , а отзад беше автогара Юг и май все още има паркинг ,точно като пресечеш с/у Лунапарка ,мисля,че знам защо питаш - успех Peace

# 40
  • Мнения: 1 813
Хубави бижута,но златни (сребро ..май пак имаше)  може да намерите и в "Unique" на Александровска срещу пиано бара.Точно до входа на безистена е.
Там си харесах убийствен златен пиърсинг -  кръст с камъни 4,5гр .

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
 Hug за всички които ме харесват и за тези които не ме харесват също!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
в търовски център Трия няма Дика, до Теди е Бианка Sad

# 43
  • Мнения: 4 076
в търовски център Трия няма Дика, до Теди е Бианка Sad
И аз мисля така.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 406
Проверих в химическото с/у Краставицата - боядисват само памук и естествени материали,един панталон ще ми струва 6,80  Flutter


Аз пък търся къде поставят копчета тик- так Thinking

в търовски център Трия няма Дика, до Теди е Бианка Sad
И аз мисля така.


Беше ми на пръстите да го напиша още в началото,но пък знам ли,те така ги сменят магазините...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт