Коледен базар 2006

  • 51 484
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 430
Криси, утре следобед или в петък ще трябва да мина през офиса ти, че имам поръчение да закупя нЕкои нещица Laughing , но ще ти звънна да се разберем, като ми се изясни кога ще да е това Wink Тъкмо и ще те видя, че на базара ми убягна  Hug

Юка, почвай серийно производство Mr. Green Аз си взех три от твоите елхички, но съм ненаситница и искам още да си лепя по прозорците Grinning Страхотни са! Оцених ги още на Великденския базар   bouquet

# 1 141
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Вчера си накупувах разни нещица в офиса на Криси - мнооооого съм доволна, макар че доста от нещата, които исках отдавна са ги изкупили други мами Mr. Green Но важното е, че вече радват някого и греят в нечий дом.
Нещата , които сте направили, са наистина страхотни, неповторими, невероятни  Hug Hug Hug - мога да изреждам така до безкрай, затова спирам Heart Eyes

В най-скоро време запретвам ръкави и почвам да майсторя за Великденския базар.

Криси, радвам се, че се запознах с теб - страхотен лъчезарен човек си, направо нямам думи, а хем за толкова кратко се видяхме Hug Heart Eyes

# 1 142
  • Мнения: 4 195
Бабъл мерси, но беше лудница около мен и не можах много внимание да ти отделя.
Днес фирмата ми ще закупи още сувенири от базара - направо ми фалираха колегите покрай мен, но много им благодаря. А шефката ще си украси офиса само с неща, закупени от базара Hug
Гери пиленце чакам те, само кажи какво искаш Hug

# 1 143
  • Мнения: 3 050
Да издам една малка тайна-бавничко, но с много желание започнах да правя вече картичките за Великден Embarassed Малко ме е срам, че толкова рано и че така бързам. Но просто ме доядя на самата мен, че съм изпуснала и не можах да се включа в Коледния ooooh!
Весел ден от мен ви желая!  bouquet

# 1 144
  • Мнения: 3 271
Да издам една малка тайна-бавничко, но с много желание започнах да правя вече картичките за Великден Embarassed

Това е чудесна идея. Аз никак нямах време, а така ми се искаше с нещо поне да помогна...
Та трябва да се замисля за Великден от сега Simple Smile

# 1 145
  • София
  • Мнения: 897
Има ли останали бродирани картички? Grinning

# 1 146
  • София
  • Мнения: 2 210
При мен вече са силиконовите украсииииии!!!!! Кой иска??? Wink Wink Grinning Laughing

# 1 147
  • Мнения: 1 698
аз моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

# 1 148
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Криси ,нищо не казваш за коледните покривки.......ей,не ме огряхте значи Sad

# 1 149
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Покажете ги тез покривки на снимка поне и ние да знаем какво сме пропуснали Laughing
Тука едно коледно каренце под носа ми се купи - после се оказа, че 5 парчета сме точили зъби за него Laughing

# 1 150
  • Мнения: 1 698
Ами те вече са подготвени, опаковани за подаръци, на свекърва ми и на майка ми. Най-хубавата си я оставих за мен. Но моите не са покривки, а карета за маса. Whistling Наистина са хубави Joy

ако имам време утре ще ви ги покажа

# 1 151
  • Мнения: 1 878
При мен вече са силиконовите украсииииии!!!!! Кой иска??? Wink Wink Grinning Laughing

Аз искам - утре да мина ли през офиса ти  Thinking

От печатаните картички искам също още, че не ми стигнаха тия дет си взех - Къде има от тях  newsm78

# 1 152
  • София
  • Мнения: 2 210
При мен вече са силиконовите украсииииии!!!!! Кой иска??? Wink Wink Grinning Laughing

Аз искам - утре да мина ли през офиса ти  Thinking

От печатаните картички искам също още, че не ми стигнаха тия дет си взех - Къде има от тях  newsm78
ЗАПОВЯДАЙ! До 17ч съм там Simple Smile

# 1 153
  • Мнения: 4 195
При мен вече са силиконовите украсииииии!!!!! Кой иска??? Wink Wink Grinning Laughing

Аз искам - утре да мина ли през офиса ти  Thinking

От печатаните картички искам също още, че не ми стигнаха тия дет си взех - Къде има от тях  newsm78
при мен има картички - всякакви - и печатни и ръчни, заповядай.
Сега беше тук съпруга на Гери ( Гери той е почти толкова симпатичен, колкото си и ти Hug), напазарува за 50 лв за негова колежка. За благодарност съм и изпратила 5 картички от името на движението и вярвам, не съм сгрешила.
Моля ви включете се - с торбичката на Анда какво да правя, Бутилки има при мен, много красиви, малко плетени неща, много картички и бижута Peace

# 1 154
  • София
  • Мнения: 2 210

Моля ви включете се - с торбичката на Анда какво да правя
Има ли начин до към обяд да дойде торбичката при мен newsm78

Общи условия

Активация на акаунт