Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 31

  • 40 349
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 941
Изгледах пети сезон на Queen of the South. Хубав сериал. Бихте ли препоръчали нещо подобно?

# 61
# 62
  • Мнения: 397
За оригинален сериал номинирам Shameless US. ❤️
Обожавам го, всичките 11 сезона са върха. Израстнах с героите, много ги харесвам. Наскоро и ММ се зарибих, че почнах да го гледам наново с него.

Иначе очаквам с нетърпение през тази година Atypical, Home before dark, Animal kingdom, Stranger things, You, Never have I ever...  Въобще има какво да се очаква, доволна съм Simple Smile

# 63
  • Мнения: 16 877
Записвам се в темата със сериалите Bosch и Луцифер.

Страхотен!

# 64
  • Мнения: 3 698
В момента съм на Katla и тoчно такъв сериал ми се гледаше. Препоръчвам го без резерви:
https://m.imdb.com/title/tt11102190/?pf_rd_m=A2FGELUUNOQJNL& … f_=m_chttvm_tt_17

Ще допадне на всички фенове на Dark.

# 65
  • Мнения: 772
Пуснали са черната Ан Болейн, любимата на д-р Смърт. Smile
В момента не следя никакви сериали, в някаква почивка съм от тях. Smile Иначе съм набелязала Hacks, In Treatment, Kevin can fuck himself, Sex Life и Run the world. Ще видя кога ще подхвана нещо.

# 66
  • Мнения: 36 865
За нея четох, че не само е с нестандартен цвят на кожата, ами и била бисексуална - въобще много екзотична версия на историята.

# 67
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
Хораааа 🎉🎉🎉

# 68
  • Мнения: 5 197
Любим оригинален... от по-старите Psych - най-най-най-любимия ми сериал на света. Веднага след него е The big bang theory. От новите - Sex education. Нямам търпение да излезе втори сезон, само го отлагат.

С ММ изглеждаме де що изкарат основно в Нетфликс относително читаво Grinning Това са набързо мнения за гледаните наскоро: Първия сезон на Рагнарок беше мех. Втория даже и мех не беше Laughing Бях очарована, когато излезе втора част на Лупен, но ми се стори повече фантасмагория от първия, твърде наивен. Изгледах How to get away with murder, последните няколко сезона с клизма, но се бях заинатила Laughing ММ изтърпя май само до 2ри. iZombie не беше никак лош, даже мисля да го изгледам пак в някакъв момент. Сега гледаме Resident Alien и го обожавам! Толкова много сарказъм, толкова много мизантопия! Непрекъснато крещя на главния герой колко добре го разбирам! Горещо препоръчвам.

Нещо ми направи впечатление. Изгледахме 2 френски сериала - La Revolution и Mortel.
Скрит текст:
Вкарват вуду тематика, явно разнообразната култура, идваща от колониите си казва думата. Не че два сериала са много, но реално са 2 от 2 френски. И са мноооого по-различни от американските по всички направления! Страшно много се забавляваме, защото като сле изгледали толкова много идва свежо да си кажеш "WTF?! Какво правят тези хора?!" Smiley

# 69
  • Мнения: 36 865
Resident Alien е може би най-добрият нов сериал за тази година Simple Smile
Революцията не беше ли за зомбита? И така обясняват самата революция, както и масовото избиване на благородници? Спомням си, че съм гледала трейлър, но не си пуснах самия сериал, да не се стресирам.

# 70
  • Мнения: 5 197
Да, ако изгледаш само трейлъра оставаш с такова впечатление - зомбита със синя кръв. Но реално са станали зомбита заради вуду.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 536
Tiffany А Това е Супер новина Smile "Добри поличби" 2.

# 72
  • Мнения: 36 865
Ю туб ми предложи това забавно ревю на Сянка и кост - авторката му (която е китайка), смята, че смяната на расата на Алина е безсмислена и не е особено впечатлена от името Гриша (тя уточни, че това е "Грег" на английски - не особено внушително, както всички знаем) Laughing
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: X
Пуснали са трейлър на прикуъла на "Семейство Сопрано" - "The Many Saints of Newark", ролята на младия Тони Сопрано се изпълнява от сина на Джеймс Гандолфини:



Засега датата е 1 октомври.

# 74
  • България
  • Мнения: 6 278

Събираме предложения до средата на темата, имате право само на три предложения!
Викторианска готика / Penny Dreadful - сезоните с Ева Грийн
Фарскейп
Досиетата Х

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт