Плюс и минус, А, Б, В учи нашето дете!

  • 7 147
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 768
Здравейте отново, завърнах се от Барселонските потайности! Sunglasses
Първолачето се поотпуснало докато било при майка ми, явно и тя си е дала малко почивка  Mr. Green. Сега ще затягам отново дисциплината, малко ми е трудно обаче да вляза в релсите на делника отново... Rolling Eyes
Имало и изпълнения през миналата седмица, забравили сме да дадем ключ от вкъщи на майка ми, а точно тази седмица са искали най-различни сборници и тетрадки  ooooh!. Справили са се, сега си имаме по 2 броя  Mr. Green

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вердад, браво! Ралица май е по-смела от теб Wink Това за зъбната фея моят син го знае от едно детско по Картуун Нетуърк. Зъбната феичка оставя през нощта подаръче или паричка. Аз бях оставила за първото сменено зъбче едно желязно левче, но забравих да взема зъбчето Embarassed На другия ден, като падна и второто зъбче, Боби размисли и каза: "Ще ги оставя и двете под възглавничката. Така ще имам още 2 левчета!" Голям хитрец е!

И ние оставяме метални левчета х 1 за зъбче. Пък като забравя па рев, аз след малко нося левче и се карам, как може да не го е видял.

# 47
  • Мнения: 1 030
Добро утро!Ето ме и мен в новата тема,бързам да се запиша,че деня все не стига.Момичета вчера бях на родителска среща,като цяло г-жата е доволна от децата но най важното концентрацията им куца доста.Помагайте мами как е при вас има ли рецепта,аз се изчерпах тотално. newsm78Сматериала сме на "О" и числото 5,вече схващаме по бързо но упражненията в нас след занималнята продължават.За помощите анцунга ни е малък за обувките ще чакаме да ни се обадят якето ни е синьо. Joy JoyУспешен ден на всички мами и техните първолачета.  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 937
Добро утро и от мен.
Като гледам, в повечето училища вече са проведени родителски срещи.
А при нас - не.

Другата седмица щели да имат театър, в който ще им покажат как се раждат бебетата.
Ралица вчера се чудеше дали ще има бременна жена или ще ги лъжат с кукли.

Очертават се доста почивни дни. Grinning

Къде изчезна Ренка-mrenka, момичета?
Да не е запрашила с камиона към горите телилейски?

# 49
  • Мнения: 826
Нашите юнаци бяха вчера на театър. Било е представление за зъбките, което вече бяха гледали докато бяха в градината  Sad доядя ме, да си призная. Градът ни е малък, театър си нямаме- така или иначе разчитаме на театрите, които идват да изнасят представления по градини и читалища. Толкова ли не можаха да съобразят нашите учители, че това представление децата вече са го гледали /ако е идвал в града театъра актьорите са изнесли представлението И В ТРИТЕ детски градини/. На Георги просто не му е било интересно, и не го виня...
Иначе с училището се справяме- редовно носи по някоя пчеличка /еквивалента на отлично/ и за мое учудване почти всеки ден ми казва, че госпожяата щяла да му пише забележка /говорел с някого, не се прибрал навреме в стаята/ В градината беше много кротък и изпълнителен, но предполагам, че тия  нови изпълнения радват баща му, който винаги е искал по- буйно дете  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 671
Вчера взех якето, анцуга и блузата. Якето е наистина дебело, надеждно е за зимата, честно казано направо ми хареса, цвят кралско синьо за момчета и червено за момичета. Емблемата МТСП е на лявата гърдичка, не е много натрапчива, но аз ще зашия отгоре някаква друга. Анцугът е в същия цвят, обаче е 90% изкуствена материя и 10% памук. От мястото, където ги взех, ме приканиха много любезно да ги огледам, да премеря на детето, което беше с мен, и да подменим на място, ако са малки. Сами ми предложиха по-голям номер за якето, защото имаме за тази зима.


Бимба, попитай в службата, откъдето взехте дрехите, дали не е възможна подмяна.

Иначе, момичета, подготвяме ново отворено писмо до Масларова. Можете да го видите в темата на СБМ в Майките

# 51
  • София
  • Мнения: 223
Добро утро на всички!
Ние сме доволни от вчершния театър.Мечо Пух и приятели II част!Харесало му е,защото е бил доста музикален,пускали са любими негови песнички от Чиборашка.
Родителска среща и ние не сме имали newsm78,а и никой нищо не казва за Петък,но поне съм организирала нещата,за да няма изненади.Това,което ме притеснява повече е,че нямат парно! ShockedКак може и те самите овъртат,имало авария...абе друго си беше в детската,ама.....
Желая Ви приятен ден Wink

# 52
  • ново
  • Мнения: 5 978
Това,което ме притеснява повече е,че нямат парно! Shocked

И в училището на Стели още не е пуснато парното, а тук е доста студено.

Да ви се оплача как ме изплаши моето дете тази сутрин ooooh!. Звъни ми телефона към 8,50 ч., виждам, че тя ме търси. Затворих, и докато я набрах, хиляди мисли ми минаха през главата Crazy А тя милата, да ми каже, че съм забравила да пратя Декларацията /раздадоха ни такива бланки да попълним, че даваме съгласие детето да се прибира само от училище/. Голям мерак да се прибира сама и това е, пък аз, като че ли още не съм готова за това и все отлагам Embarassed.

Вие попълвахте ли такива декларации?

# 53
  • София
  • Мнения: 223
Вие попълвахте ли такива декларации?
[/quote]


Попълвахме такива декларации,но аз попълних ,че детото ще се прибира с придружител,а не само!И аз си мисля ,че още са мънички и ме е страх.Засега ще се организираме ,някой да го прибира,пък догодина вече Thinking

# 54
  • Мнения: 826
И при нас няма парно  #Cussing out Как може така??? Навличаме се по- дебело, но май ако до края на седмицата не го пуснат ще се наложи да се звъни на ХЕИ... newsm78

# 55
  • Мнения: 3 164

Бимба, попитай в службата, откъдето взехте дрехите, дали не е възможна подмяна.


Още на място попитах, но отговора беше-няма Tired След 1 седмица една друга майка -позната отиде за нейното дете да вземе и я помолих да го смени , ако има по-голям номер, но пак отговора е бил-не.За това реших, да пратя мейл до масларова Crossing Arms

# 56
Verdad, днес са похвалили Раличка , че е била много послушна и е писала най-красиво !(по информация от Мима в тетрадката със звездоброеца). Поздравления за старанието и за зъбчето!  smile3501 Да му мислим ние,  Shockedдето нямаме зародиши на постоянни 2 зъба! Shocked

# 57
  • Мнения: 168
 И ние не сме имали още родителска,но затова пък всеки ден се виждаме наобяд с госпожата,така,че сме в течение на всичко.
Ptica,това с концентрацията май е доста разпространен проблем при малките ученици ,но за съжаление и аз нямам рецепта,надявам се да е въпрос на време децата ни да свикнат с новото положение Praynig
Боже,как е възможно още да няма парно на толкова много места!Аз бих умряла от притеснение! #Cussing out
На нас засега не ни се очертава театър на хоризонта Sad,но миналата година го гледаха този с Мечо Пух и Пепи беше останал доволен. Peace

# 58
 За пловдивските мами-предложение,което видях днес в инспектората :Търговско изложение и шоу за деца  24-29.10. в 7 палата на Панаира. Предполагам, че повече подробности ще има на сайта на панаира.

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
] Да му мислим ние,  Shockedдето нямаме зародиши на постоянни 2 зъба! Shocked

Зависи кои са. Аз на кътник не съм имала зародиш и ми извадиха  млечния чак на 35-36 години. Не съм чувствувала разлика.

Вярно неприятно е. Имам позната на трети зъб и двете и деца нямат зародиш, но зъбите се наредиха по друг начин

Общи условия

Активация на акаунт