05.11.2006 г. Акция "БУРКАН" - Ще се включите ли?

  • 3 336
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 329
Момичета,
бях на протеста. Сложихме цветята в буркани, снимаха ни журналисти и казахме по-няколко думи пред камерите.
Бяхме малко хора, но се надявам журналистите да вдигнат повече шум, за да се разбере за проблема.
В-к Дневник и Новинар снимаха, а от телевизиите бяха БТВ, Нова, Военния канал, 7 Дни, Евроком.

Надявам се довечера да излъчат репортажи.

# 46
  • Мнения: 2 259
az sega biah tam i tova e ot men vav varna.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 375
на протеста видях поне 60 души, идваха, отиваха си. бурканите са много и красиви. получи се някак оптимистичен и красив протест, с живи, а не повехнали цветя, както ги мислехме в началото. очаквайте снимки и в сайта на Зачатие.
имаше много медии, снимаха, интервюираха, дано да има отзвук тази вечер по новините и утре в пресата.
целият УС на Зачатие беше там, начело с най-младата майка и председателка, която беше оставила 9-дневния си син, за да бъде с протестиращите.
дойдоха и нашите лекари - д-р Даскалова, д-р Даскалов, д-р Владимиров, д-р Тачева.
аз съм много въодушевена от организацията и проявата - така се прави гражданско общество.

специални благодарности на мамите от бг-мамма и сдружение НБМ, които дойдоха да ни подкрепят!
ще очакваме и равносметката за изпратените до НЗОК картички.

# 48
  • Мнения: 4 337
Акция "Буркан" приключи на този етап, но все пак продължава. Имаше голяма медийна подкрепа Simple Smile А това беше една от главните цели Simple Smile

Сега имаме покани за участия в предаванията:

Часът на Милен Цветков - днес 07.11.2006 г.
Искренно и лично - 16.11.2006 г. от 11 часа.
Здравно предаване по ББТ - 09.11.2006 г.

Ако има желаещи да участват, да пишат тук в темата или във форумите на Зачатие. За ББТ днес трябва да дадем отговор, за Милен Цветков също!

# 49
  • Мнения: 4 978
Момичета,

Минавам само да ви кажа, че утре специално се зареждам пред ТВ-то в ранна утрин, да видя "Часът на Милен Цветков", защото не успях днес да го гледам.

Коментарът на съпруга ми "Вашите момичета ги изядоха с парцалите!"  Grinning

Отново ви пожелавам успех в участията в предаванията!
Дано и институциите се събудят и има позитивен ефект!

# 50
  • Мнения: 4 337
Предаването беше върха Simple Smile
Горката представителка от НЗОК Simple Smile Тя успя само и постоянно да цитира член от закона и решение на управителния съвет Simple Smile Simple Smile Simple Smile Беше наистина жалка картинка.

Нашите момичета се справиха  не просто чудесно, а върховно Simple Smile Благодаря ви милички Simple Smile   bouquet

Милен Цветков естественно беше на наша страна и много защитаваше Ина Simple Smile

Обадиха се и двама трима зрители всички в подкрепа на нашата кауза.

С две думи много ми хареса предаването!

Общи условия

Активация на акаунт