възможно ли е да се обърка пола ???

  • 4 037
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 372
Ахахахахах, майка ми обратното - вместо Александър - Александра Grinning Голяма драма било Grinning

И на майка ми се е случило същото Joy Всичко бебешко ми е било в синьо.

А миналата година мой колега чакаше уж момченце, пък се роди момиченце. Та явно се случват грешки, независимо колко е напраднала технологията Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3
Ммммм, да, нямах правена фетална, но всеки месец ме гледаха на видеозон. И бибероните ми бяха розови. На операционната се оказа, че съм родила не Александра, а Александър 🤣🤣, беше преди почти две години. Обаче, мкментът беше незабравим.
ами бебчето е все със затворени крачета та затова се съмнявам

# 17
  • Мнения: 1 459
Пренатален тест и ще знаете със сигурност. При нас показа ХХ, всичко купихме в розово и си имаме госпожица.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 471
Чак към 20гс ми казаха на 100% момче (то и с просто око се виждаше, беше си разперил всички прелести). До преди това само предполагаха момиче (двама различни специалисти), защото или беше с гръб, или със скръстени крачета. Момче си се роди.
Та, да, може да има объркване.

# 19
  • Мнения: 3
Чак към 20гс ми казаха на 100% момче (то и с просто око се виждаше, беше си разперил всички прелести). До преди това само предполагаха момиче (двама различни специалисти), защото или беше с гръб, или със скръстени крачета. Момче си се роди.
Та, да, може да има объркване.
ами и моето бебче е със затворени крачета та затова се съмнявам

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Още след като родих, бях убедена, че такива неща, като грешки на пола вече не стават. И след 3 години, когато забременя моя приятелка, ѝ каза момиче АГ. Аз събрах всички момичешки неща, които имах и почнахме да мислим с майката име - Елена ли да е или Елеонора. Накрая като роди, ми се обади, да каже и на въпроса ми „последно какво избра за име?“ тя каза „Александър“.Grinning Та се оказа, че още стават грешки и че е важен не само ехографа, но и задапаратното устройство. Някои бебоци наистина са срамежливи, не като моята кокона, дето така се беше разкрачила, че и аз видях пола.

# 21
  • Мнения: 496
Всичко е възможно. На мен в 15 седмица ми казаха момиче, а в 19 момче. В крайна сметка се роди момче 😊

# 22
  • Мнения: 1 037
На една приятелка й бяха сбъркали пола на бебето и тя в 6ти месец още си мислеше, че е момче. То си е до апаратура и до специалист. На мен ми уцелиха пола на бебето с ехограф още в 13 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт