Мами в арабски страни -10

  • 19 593
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 461
Манел,видя ли сега,забравих да те спомена,но не съм те забравила  bouquet Heart Eyes Peace

Бързо оздравяване ти желая и по-често разписване в темичката. Hug

# 286
  • Мнения: 81
Добър ден на всички и от мен, въпреки че за някои утрото май наистина не е било добро, дано денят и вечерта да са по-добри  Praynig
Като чета постинга на Милена направо настръхвам, дано мине бързо, наистина ако се влива антибиотик учудващо бързо действа. И ние имахме един случай в Дубай, Маги миналото лято имаше инфекция на ухото – ужасно болезнено с температури и всички екстри – 5 дни подред ходихме на инжекции и още на втората имаше ефект. Дано Дима и малкия бързо се оправят. Ама как ще пътувате при това положение?
О, Ноя, толкова се радвам, че Дилън е по-добре, много се притесних, не съм забравила какъв кошмар е да гледаш как се мъчи детенце и да не можеш да му помогнеш. Дано останалите от фамилията и особено Атли се опазите, ама какви са тия страшни вируси в Гълфа ?
Благодаря, че в тоя момент си отделила време за ценната информация , по мои сметки Маги ще е year 6, защото е родена септември, а това значи че ще държи изпити за завършване на KS2 през май-юни , аз доста неща издърпах от английски сайтове и ще започва да зубка – няма начин, обаче математиката и сайънс хубаво, все ще се оправи, но английския ще е препъни камък – доколкото разбрах трябва да покрият поне level 4 от 8, а ако не успеят повтарят ли годината или имат право на друг опит след известно време? Ще ти пиша и на лични (ако разбера как става, де, че още не съм я търсила тази опция) Embarassed
Мария Бутти и Любс, дръжте се да не се разболявате при тези вируси, пожелавам приятно изкарване като се видите Grinning
На всички, които не съм споменала поименно, за да не се излагам, че изпускам някой – много, много слънце и радост, до скоро
 

# 287
  • Мнения: 81
Ноя, изпратих едно ЛС колкото за проба, дано се получи успешно, лек ден на всички, може да се включа пак по-късно

# 288
  • Мнения: 1 269
днес сутринта дадохме отново урина и резултатите са добри.според доктора наи-добре е след като спрем ле4ението да повторим и тогава да решим дали са необходими допълнителни изследвания.сега и двамата спят.дима е добре,но мал4о е все още отпаднал.отказва храната,пие само вода Sad

омръзна ми ве4е с тези болести.от както тръгна на градинка всяка седмица е болна.замислям се да я спра ако продължава да се разболява.

незнам,сигурно ще отложим пътуването.ще отидем някъде на близо след като се оправят.

бързо оздравяване на вси4ки малки и големи.
елип как са малките?
манел вие как сте?
мира на мен снимките не ми се отварят

# 289
  • Мнения: 3 461
Ани,успешно се получи,отговорих ти. PeaceВ училището на Ния има learning support,предполагам,че и в другите.За езика нямам представа,тя го чатка от малка,даже сега учителят й ми каза,че отговаряла на нивото на year 10.Веднъж като се потопи в тази атмосфера и Маги ще го усъвършенства за отрицателно време,можеш да си сигурна.Но е важно да я запознаете с терминологията по математика и наука.

Миленче,още веднъж  Hug Hug Hugза добрите новини,но все имам чувството,че ще отидете в Бг. Laughing

Мира,и на мен снимките не ми се отварят. EmbarassedЧестито,много любов,мир и разбирателство.  bouquet

# 290
  • Мнения: 341
Здравейте момичета!
Миленка,Ноя,Елип дано малчуганите да ви са по-добре.Направо ми настръхнаха косите като ви четох.То с това променливо време като се заредят настинките край нямат.Дано се оправят по-бързо ,че не си е работа да гледаш как се мъчат децата.Аз такъв тренинг имам покрай моята племенница.Тя като качи температура милата сваляне няма.И то все така се случва като аз съм бавачката.
Марси,мерси за хубавите пожелания.Само да стане и веднага ще си кажа  bouquet
Любе,аз уж реших да съм полезна вчера,но не знаех че има такива забрани за сайтовете Wink
Добре дошла при нас на Вени  bouquet
Момичета,не е ли вече време да си спретнем нова темичка Heart Eyes
Тъй като съм само с компютър на работа и няма да мога да ви чета през уикенда ви пожелавам весели почивни дни на всички Hug
 

# 291
  • Мнения: 3 461
Момичета,пуснах нова тема,дано ни върви по вода с нея!  bouquet

# 292
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дайте линкче, да не се лутам да я търся, така е по -удобно!!

# 293

Общи условия

Активация на акаунт