С какво играят децата на 1 и половина

  • 3 288
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Сигурно Пикадили имаш предвид.

Винаги ми е било странно защо майките на момченца не им позволяват да бутат бебешките колички. "Не! Недей, това е играчка за момичета"  Shocked Все едно моята Дара да не играе с камиони и коли, защото те са мъжки играчки. Няма такова нещо! Ако имах момче щях да му купя веднага кукленска количка само дето щях да гледам да не е розова  Joy

# 31
  • Мнения: 2 784
Мерси, щом лесно се изпират, ще купим непременно.  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 114
Ако имах момче щях да му купя веднага кукленска количка само дето щях да гледам да не е розова  Joy

Ами нашата е точно розова. Embarassed На цветчета. Нямаше друга , а и не ми се обикаляше по магазини. 
Нооо не излизаме с нея навън. Няма да се "излагаме" я.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 358
Мами, на този сайт http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2322&e=activities& … 12&cmaxAge=18
има много игри за всяка възраст. Благодаря за него!
Записах си някои и ще ги пробвам.
Иначе и ние основно рисуваме, по истински листа с моливи и пастели, с тебешири навън, на една от онези "магически" дъски дето може да се трие.
Играем на Балона се надува, на други игри с пръсти, ритаме топка, както и с онези малки топчета, които има по машинките за 50ст. Много подскачат ей Simple Smile
Четем книжки непрекъснато, основно за риби "биби" и най-вече за"каукан"-а Simple Smile
Тичаме из къщи на гоненица и импровизирана криеница. Редим един конструктор, имаме боулинг и аз редя той бута, имаме безброй колички и други превозни средства и бръмчим, танцуваме,гледам телевизията да я избягвам, защото се вторачва и не мърда,като циментиран е Simple Smile
лягам на земята и Ицко сяда на корема ми и "мами дий дий" аз съм кончето, борим се, основно той ме скубе де, готвим заедно, като основно той пречи де - взима ми тенджерите, расипва лука, маже с кашкавал навсякъде , изобщо после има чистене , което е най-любимо от всичко с прахосмукачката е страшен кеф, простираме заедно, той ми подава щипки .....има сигурно и друго , но не се сещам така.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 15:22 от Льонеберя

# 34
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Точно Пикадили беше името на магазина!
Смайли, и аз се чудя защо така не съм му купила на детето, ама ето на.... Госпожицата сега си има коли и камиони и се заиграва с тях, обича и мечовете на брат си да размахва  Laughing
Вече и ние сме горди собственици на количка за кукли  bowuu реакцията на малката беше страхотна, много и хареса и за секунда не я изпуска. Между другото в магазина продаваха кукли и колички в синьо  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 131
Борислав е на 1,5 г. и нещата, с които най-много се заиграва са една надуваема кола, пълна с 50 малки топки (е те топките вече са из цялата къщата, навряни на невероятни места, но това е друг върпос  Grinning), рингове, кубчета (ама не толкова да ги реди, колкото да ги завира, където успее), една от тези пръчки с топка на края, която като се върти и трака (леле само как го обясних  Embarassed), детско пиано. Обича също да ми прекопава и оплевява цветята, заедно зареждаме пералнята, вадим прането и го простираме, "борим" се на спалнята и Heart Eyes.
Благодаря ви за идеята за рисуването. При първа възможност ще взема пастели и листове, да видим на моят юнак дали ще му хареса   bouquet.

# 36
  • Мнения: 1 568
Можете ли да ми покажете какви пъзели имате?
Аз малко по-късно ще ви покажа и нашите.
Вчера водих Дара в клуб Патета и тя вместо да скача в топките и да се катери и пързаля, седна да реди пъзел с каката /е, вярно, че аз отидох да видя какво прави чак след като беше минал един час, но преди два месеца беше абсурдно да бъде забелязана в такава поза/

Вчера също за пръв път изслуша цяла приказка за Червената шапчица без да препускаме по страниците. Книжката пак е картонена, с по 2-3 реда на страница, нооо я прочетохме от начало до край  Wink

# 37
  • Мнения: 2 567

От този тип са нашите, дървени, с нещо като дръжка на всяко парче, така че да го хваща и слага по-добре  Peace
Имаме и картонени с голями части, но тях сама си ги редя  Crazy

# 38
  • Мнения: 1 114
Страхотни са ви пъзелите. На коя фирма са и колко струват /ориентировъчно/?
Ние имаме на ТСМ подобен, музикален - със звуци на коте, куче, жаба, кола, кораб ... И пак имат "дръжчици" като главичка на пинчета.

# 39
  • Мнения: 2 567
теа, няма име нашия, явно е куча марка, но Диана много го обича. Иначе цените като погледнах из нета варират доста, от 8 до над 20 евро. Виж тук
например, мисля, че има и доставка до БГ  Simple Smile

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ей от тези Smart frames...продават се в Premaman


Примерно:

http://www.limiteds.com/show_image.php?image_id=12563&field_id=image_full_1

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B0000A8TZS/ref=dp_imag … 2-6628402?ie=UTF8

# 41
  • София
  • Мнения: 1 358
А в България дали се продвават от тези пъзели дървените и кубчетата също?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Игри с пръсти и ръце: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127366.0

# 43
  • Мнения: 2 784
Подобни пъзели гледах наскоро във варненския Хиполенд. Не бяха скъпи, но Калина не се заглежда засега по тях. Ние сме още на ниво строене с кубчета и нареждане на рингове и формички. Флумастри така и не купих, но взех моливчета в 6 основни цвята, нецапащи и мънички като за нейните ръчички. Кох-и-нор за деца, Том и Джери се водят, много съм доволна- рисува на воля.

# 44
  • Мнения: 6 039
с никакви играчки
обича инструмените от куфара на баща си - клещи, чук, метър, пирони
често разглежда книжки, но играчки не поглежда- нито кукли, нито плюшени

Общи условия

Активация на акаунт