Изгорено от цигара

  • 2 121
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте, дами!
Мъжът ми е пушач и най-редовно от цигарата му хвръкват искрички, които като попаднат по дрехите, правят малка дупчица. Точно онзи ден по същия начин си изгори и новото шушляково яке..
Имате ли някоя хитринка за такива случаи? Дупчицата е на ръкава, мъничка е и не се вижда кой знае колко много, но все пак.. якето е съвсем ново..
Мога да приложа и снимков материал по-късно 😀
Благодаря ви предварително, момичета!

# 1
  • Мнения: 41 018
Няма лек за изгоряло. Само нещо прикриващо отгоре. Ако е на подходящо място можете да сложите някои декоративно тик-так копче. Виждала съм якета с такива. Проблемът е, че това върви ако е на добро място на ръкава, но в 99% не се връзва.
Като цяло - да се научи да пази или да ходи надупчен.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте, дами!
Мъжът ми е пушач и най-редовно от цигарата му хвръкват искрички, които като попаднат по дрехите, правят малка дупчица. Точно онзи ден по същия начин си изгори и новото шушляково яке..
Имате ли някоя хитринка за такива случаи?
Скрит текст:
Дупчицата е на ръкава, мъничка е и не се вижда кой знае колко много, но все пак.. якето е съвсем ново..
Мога да приложа и снимков материал по-късно 😀
Благодаря ви предварително, момичета!
Има да:
1. Мъжът спира да пуши Joy (да, знам че няма да стане)
2. Пуши със стари надупчени вече дрехи.
3. Внимава като пуши.

# 3
  • Мнения: X
Копче/значка на изгореното място Simple Smile и препоръки да пуши навън на балкона с някое старо яке Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Може да се сложи и емблема зависи колко е голяма дупката. Правила съм го.

# 5
  • Мнения: 1 113
Може да сложиш нещо на мястото на дупка, да пришиеш или варианта е да зашиеш дупката отвътре , знам , че пак ще е леко забележимо , но изгорено не се маха Smiley

Общи условия

Активация на акаунт