Мами в Италия- част 21

  • 17 923
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бимби4ке,Алесия е много хубаво име,комплименти.   bouquet
На мен ми правиха вагинален тампон то4но в 8 мия месец  Sick Crazy

Влади,Деси е права. Бебо докато дойде време да се ражда колко кълба може да направи. Така,4е споко.  Peace

Вале,ми то мойто мъж нали има сицилианска кръв...може и от това да е  Joy hahaha Joy

Дани,Що няма да ти помогнат бе. Ама,4е тъпаци. 4е то в яслите и градините е пълно с деца на мамме казалинге. Не ви ли гледаха редитото  newsm78

# 61
  • Мнения: 6 167
ето ме и мен,

благодаря за интереса към мойто свеки.
добре е, следобяд не съм ходила, поспах си.

после ходих да взема лаптопа.

Деси, вдигайте цените! 85 евро за почистването. не е сменяна клавиатурата, но от 9 кладенеца вода извадиха какъв късмет имам. вътре какво ли нямало! кафе, захар, коса и тн. сигурно е така, не споря.
освен това в наше село услугите работели по 40-45 евро на час, така че даже евтино съм минала  Mr. Green мани, пари, от където дошли, там отишли. няма да се ядосвам. сега ще има да му треперя прашинка да не падне...

# 62
  • Мнения: 2 427
Дано се обърне наш Теодорчо,защото тук за такова престъпление накзават със секцио,а аз изхарчих зяло състояние за кремове,не се нацепих,сега те искат да ме режат и да ми оставят белези.Няма да стане тази!И аз мисля че ще се обърне,аз от майка ми знам че има бебешори дето се обръщат дори в последния месец.
Бимба,аз освен че съм със щуро течение,ами и сърби това нещо страшно,направо не се трае,наистина човек може да пощръклэ.Навсичкото отгоре и боли.Образно казано,кожата на вулвата е като кюртирана.Мани мани....не ща да съм крайна в изказвания,но тези гъби са си с мен откакто съм дошла в Италия.Просто не знам какво е това чудо.А пера непрекъснато с дезинфектант,гладя всичко що сваря,е няма и няма.В БГ такова нещо не ми се е случвало,честно!
В началото обвинявах Фло,че той ми ги прехвърля тези работи,горкия,ного го бях шашнала,ама все аз съм тази която гъбясва първа...той евентуално след мен.Затова си мисля че аз в случая съм разпространитела на тази Кандида ,не той.Включително започвам да си мисля че е от тоалетната хартия.Параноя!
Вале моя Флори е 100 % калабризелло белло,ама нъц,все тая...уж ужняците гореща кръв,това -онова...
Бе,от една страна викам,добре че е така,че не е много активен,ма знае ли човек...може да си изразходва кексовата енергия на друго място...то казалинги анояти  и самотни колкото щеш  в Торино,пък той е търсен антениста...
Миленче,поне като видиш че интереса не е спаднал си сигурна че не е разтоварил на чужд адресс.
Алессия е много хубаво име,бравусс на децата!Чудно име сте избрали Бимби и Бимбички.
Щях да питам Денишче как се изписва на италиански името на щерката че нещо на мен ми убягва спелинга,ама тя милата сигурно не влиза,нормално,на кой му е до форуми с бебе в къщи.

# 63
  • Мнения: 2 804
Дани,Що няма да ти помогнат бе. Ама,4е тъпаци. 4е то в яслите и градините е пълно с деца на мамме казалинге. Не ви ли гледаха редитото  newsm78
Ми , гледат !
Казаха ми , че щом не работя , защото съм си стояла в къщи да гледам малката съм нямала право на помощ !!!
Ми да не си седя по мое желание след като нея не ми я приемат на ясла и нея,  какво да правя да я оставя сама в къщи за да ходя да работя ли !
Луди за връзване са тия от нашата община ... .

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Владе Дениската е написала ,4е името на бебка е Рая (Raya)
Споко,не си единствената гъбарка. И аз съм съЩата. То не бяха овули,креме ваджинали,лаванда. Ефект нулев. Crossing Arms
А моя хитрец си има един лЮбим лаф дето 4есто ми го пробутвам " Non e' importante dove ti viene l'apetito. L'importante e' mangiare a casa" Joy hahaha Joy

# 65
  • Мнения: 6 167
oh, от къде да захвана..

владко, детко... от водата е.
като се роди Теодорченце хоп троп по лекари да си оправиш гъбите, защото с това шега не бива. антибиотици, вагинални кво ли не.каквото трябва.
смях се много с историята а вашите сексове с Фло)))
милата тя.

за себе си мога да кажа, че мога и без, мога и със. Нищо не ме
'сърби' ако не правя дълго време. Но откакто сме женени и живеем заедно няма 6/5
предполагам, че е нормално,все пак сме младоженци, но никой не ме  напада в засада по 4 пъти на ден)))

бимба, историята ти има много общи моменти и преживявания с мен, но не се връщам грам назад.
аз не се връщам 8 месеца назад, какво остава за няколко години.
аз много се моля, като дойде времето само да нямаме проблеми със забременяването. това ми е тревога, мисля, пак, че е нормално, сигурно всички нераждали са убедени, че деца не могат да имат. newsm78

 


# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лен4е,а бой де. Naughty Какви ги дрънкаШ "...всички нераждали са убедени, че деца не могат да имат." Ни съ излагай  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 714
предполагам, че е нормално,все пак сме младоженци, но никой не ме  напада в засада по 4 пъти на ден)))


Лени, просто уби рибата, ох ще се пръсна от смях с вас бе хора  rotfImbo rotfImbo

А на мен ми е мечта да ме "нападнат" (вкъщи де) и да викам стигааааа, не мога повече  Sunglasses ама де тоз късмет  doh

# 68
  • Мнения: 1 545
Ох, стига бе, днес ще ме уморите от смях!  rotfImao Я за утре задайте по-сериозна тема, дайте да се скараме за нещо, че мноооого уютна взе да ни става темата, а много хубаво не е на хубаво, ще вземе някой да ни завиди и тогаз  newsm48
Шегувам се, разбира се!
Хайде лека ви вечер, а на огладнелите -  cook забъркайте по един кекс довечера!

# 69
  • Мнения: 2 804
Ние сме на пост и молитва 10 дни - по лекарско предписание !
Пък и обикновенно към 2-3 през нощта готвим с моя готвач !!! Laughing
А Дессита , вие като пътувахте с колата правихте ли си някаква по специална застраховка ?

# 70
  • Мнения: 2 427
Бе мислех си дали да ви казвам дали не ама водолей нали боб в уста не държи newsm53,Флорченце е с оперирано пизелче ,стото имаше някаво нежелано срастване и днес е в къщи милото и само страни от мен умишлено,че е с точно 7 шевчета и ако случайно се получи прираст няма да е много приятно newsm17.Аз пък само го дразня и го заплашвам че а е гъкнал а съм си проявила лошотията newsm47.Много е смешен защото не знам дали не съм ви споменала,ама моя мъж е безумен хипохондрик и вече знам какво си мисли,как се шашка и какво му е душевното състояние newsm08.Днес на няколко пъти със сълзи в очичките казва че от упойката се чувствал така все едно там никой няма и това било"Ужасно!Ужасно! #Puppy dog"
Той като му влезе трън в пръста вече мисли как ще му го ампутират,представете си днес какво му е Weary.
Пък както казва Валка,и на мен ми е голямо желание да ме изненада нещо изодзад,тихомълком,ама сме мнооого предвидими бе... Crazy
Миленче...ми като е злоядо това нащо Флори!Ни вън ,ни в нас огладнява newsm50.Е не че се оплаквам,но ми е адски тъпо да го правим като в някаква програма,разчетено само в петък и събота.В неделя обикновенно е Контрокампото,не може!Особенно Жуве ако е играло през деня ,направо скордатело newsm34!
Иначе на моренцето ужассссс...ма това ще да е от коцетата пепати ,сорпресатата и какво ли още не,еххх въздуха в Калабрия какви чудеса върши newsm03!
Иначе и аз съм като Лени,нямам ли дразнител около себе си не ми дреме особенно,ама почне ли се веднъж,си става направо страшно!Апетита идвал с яденето,казват newsm22.

# 71
  • Мнения: 6 167
милото детко... умирам от смях с тебе)))
кат няма, няма. ша стискаш  Mr. Green
ние сме на моменти.
и е точно така, апетита иде с яденето
от снощи за днес среща ми е уредил човека Joy
ама като го гледам как дремлюца на дивана  newsm78

аз такива съвети не мога да давам....
.. но съм забелязала, че като не е все на спалнята е супер.
требе да е интересно))) требе да се търси интересния момент)))

освен това си бременно влатко, хормоните ти може да те подвеждат  Wink

горкия фло,  дано всичко е наред
нормално е да се е побъркал. за главите си толкова не се притесняват, колкото за това  Laughing

# 72
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
 А малкото Николче е пипнала някакъв гаден вирус и от както се е събудила повръща като гейзер,дигна температура,отделно дето има някакъв обрив от алергия!Купих и всичко дето се дава -смекта,цитрон,глюкоза...Икато е станала една кротка и омърлушена...Искам да е здрава и да прави бели!!!Има и разтройство,не ми се говори и ми е гадно!
   Сега заспа в ръцете ми,това изобщо не го е правила...
   Много мислих,но се обадих на Клеми,да имат готовност да дойдат,че чета за някакви гадни усложнения,а ямболската болница.....не ми се говори!
   Дано утре да е по-добре,че не ми се мисли...
   Направо ми иде да вия!Горкото детенце!

# 73
  • Мнения: 2 427
Лени,то един път родя ли,гъбите ще ги оберем,ама до тогава ще съм толкова задръстена че и с тир няма да мога да ги извозя.Кофтито на положението е че докато си бременен,не можеш да използваш същите илачи както когато не си.И от там идва драматичното рандеву всяка седмица на нов глас я пэм.
Лени,аз като раждала се притеснявах за забременяването,като нераждала бях убедена че го мога това нещо.Ама както казах,уикендите и понтетата при мен не дадоха плодове.А и колкото повече се втеляваш и се съсредоточаваш върху желанието да забременеш ,толкова по-бебока не идва.Човек трябва да е с фрий майнд,когато реши да направои крачката,а не да се тормози от неща като вагинална температура тест овулация и прочэ щуротии.Това адски изнервя.
Ако ви кажа че до момента в който не забременях в нас се валяха с кашоните разни тестове овулазия и гравиданца ,които непрекъснато бяха отрицателни.Направо да си прережеш вените е малко.Точно в момента в който си казах баста,сега вече не ща да бременея ,че ми излязоха други планове Тео реши да се пръкне.
Само за статистиката ще кажа че според овулационния тест нокога не бях в овулация!В един момент реших че не съм фертиле.Всичко това са постотии!!!
А Теодор разбрах че е там ,когато отидох на гинеколог.С него не ме извести теста,бях ги намразила тестовете. Close

# 74
  • Мнения: 6 167
влади, аз се тревожа, защото не съм имала проблеми за момента с цикли много мнйого , поради което съм малко проста, и на гинеколог рядко ходя. това да си правя изследвания дали мога да забременея...  Naughty така си живея.. от месец на месец. 32 години.
като дойдох тук мисля, че тогава разказвах на втория месец ми тече цял месец.
стресове, татко почина., оженихме се като в някакъв сън, все едно отидох да
да подпиша договор някакъв. пълен ужас. аз като в космоса.
( януари - февруари), и като почна, февруари като се прибрах по работа веднага при доктора, каза ми, че нищо ми няма, стрес и тн.  после докато влезе в релси цикъла зор видях, сега е нормален идва ми навреме, но последния месец оскъден. та, какви ли не мисли ми минават.
човек колкото повече знае, толкова по-страхлив е.
та, купила съм си фолиева к-на, витамини ))) ще почвам да пия скоро
и както Миленка каза - диетка малко,щото .. като си голям и едър не може просто да си още по-голям и едър, като бременна.
спрях да чета например Искам Бебе и тн, защото просто се побърквам от всички понятия и тн.
пречки в забременяването и тн.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт