Мами в Италия- част 21

  • 17 890
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 475


Добро утро и от мен! Hug
присъединявам се към кафенцето с Лени и предлагам и закуска към него. Wink

Вале,когато се вкопчваш в миналото с огорчение и гняв и не си разрешаваш да живееш в настоящето, губиш днешния си ден. Ако упорито носиш дълго време в себе си обидата и яда, проблемът е в това да простиш на себе си, а не на другия. Затова не живей с миналото, то е било и няма да се върне назад.Не живей за бъдещето, то тепърва предстои, и никой не го знае какво ще е.Съществува само настоящето!!!Живей в настоящето !Вярвай в доброто и в силата му!И всичко ще е наред.

По този повод искам да ти цитирам  нещо,което на мен много ми харесва.Дано ти вдъхне вяра в доброто!И прозрението,че си един успял Човек!

" това са думите на мексиканеца Карло Салим – най-богатия човек в Латинска Америка, - завещани му от неговата майка:
 
 „Успехът няма нищо общо с онова, което хората обикновено мислят. Не се дължи на благороднически или научни титли, нито на наследена кръв или на престижа на училището, чийто възпитаник си. Не се дължи на размерите на къщата ти или на броя на автомобилите паркирани в гаража ти. Не е свързан с това дали си ръководител или подчинен и с членството ти в престижен клуб или асоциация. Няма нищо общо с властта, с която разполагаш; с това дали си добър администратор или с умението ти да говориш пред публика и с прожекторите, които те следват когато го правиш. Не е в технологиите, които използваш, или в титлата пред името ти. Не зависи от това дали си предприемач, дали говориш много езици, дали си чаровен, млад или стар.

Успехът зависи от това колко хора ти се усмихват, колко хора обичаш и колко оценяват искреността и свободния ти дух. Свързан е с хубавия спомен за теб когато си далеч; с броя на хората, на които помагаш, и на онези, на които си се постарал да не навредиш; с това дали таиш или не омраза в сърцето си; с това доколко твоите триумфи отразяват или се разминават с мечтите ти. Успехът е в умението да си сред хората, не в контрола над тях. И зависи от това дали си използвал главата си толкова колкото сърцето си; дали обичаш природата и децата и дали полагаш грижи за възрастните. Той е в твоята доброта, в желанието ти да служиш и в последователността на поведението ти. Не зависи от броя на последователите ти, но от броя на онези, които наистина те обичат. Той е  твоята чиста съвест, неопетненото ти достойнство и желанието ти да си нещо повече. Не да притежаваш повече!”


Пиколинка,радваме се да те видим пак,и аз ти писах  за рождения ден в ICQ и ти писах sms на тел.който ми беше дала,но не знам дали си ги получила?   bouquet

Лени,да донесеш добри новини от болницата!  Hug

Лек петък на всички!
Много усмивки през уикенда!

# 31
  • Мнения: 5 475
Пиколинка,пробвай да пишеш на латиница в сайта www.2cyr.com и после го конвертираш на кирилица,копираш и пействаш тук. Peace

# 32
  • Мнения: 2 804
Добро утро и мерси за кафето !  bouquet
Пиколина , аз от Панело ди контролло на компютъра отидох дове че лингуе и от там си въведох кирилицата .
След малко излизаме така че до по-късно !
Приятен петъчен ден момичета! Hug

# 33
  • Мнения: 3 425
Добър ден от мен  Flutter

Мерси за закуската с кафенцето..имам супер нужда!

Пиколина,аз използвам КРЕДОР на тази страница и така пиша или пък преди пишех в абв и там конвертирах!
Лени,как е свеки?

Весел уикенд   bouquet

# 34
  • Мнения: 714
Добрутро!
Да, кафе. Много ми е сънливо днес.
Хайде да си измислим тема на деня и да си говорим и обменяме опит  Wink Ама стига манджи плийз, нали няма да ме плескате? Хайде да бъде духовна храна  Laughing

Приятно!  Hug

# 35
  • Мнения: 1 545
Добро утро! Тук от няколко дни е толкова влажно, че едва се диша. Иначе температурите са нормални, но е като една "каппа " тая влага, и грам вятър няма да я разсее!
Пикколина, съжалявам, че няма да дойдете до Наполи, щеше да ви е много приятно да се видим.
Ние май се ориентираме към Милано за другия уикенд, Валтер покани и техните да дойдат с нас, та да оползотворим ваучерите. По този повод, я дайте инфо за някой приличен и не скъп хотел. Валка, ти си по тази част. И като решим окончателно, ще се разберем да се срещнем, нали мами миланези?
За кирилицата - и аз си ползвам като Дани стандартната уиндоуска. Но си знам почти наизуст разположението на клавишите.

# 36
  • Мнения: 714
Деси, кажи само къде го искаш хотела мила  Hug ще търся!
И аз като Деси си ползвам уиндоуската БДС кирилица, на мен не ми трябва да виждам къде са знаците на клавиатурата, аз си ги знам. Това е за работата.
За вкъщи просто си донесох една клавиатура от бг със знаците и на кирилица.

# 37
  • Мнения: 5 475
 За уикенда 16/17 ли става дума?Свиркай да се видим,свекър ми е рожденник на 16,но ще намерим време.
 За хотел може би ако е около Бергамо ще е по-евтино?  newsm78 Иначе ,когато идваха моите гости за сватбата,помня обърнахме Милано и околности, единствения по свестен по отношение качество-цена хотел,който намерих беше в центъра на Монца и струваше около 70 еуро стая за трима,преди година.Ако те интересува ще проверя за свободни места. Peace
  принципно при нас лудницата ще е този уикенд,заради Формула едно.Даже снощи се разхождахме из центъра ,пълно е с мостри на автомобили,а тази събота ще имаме и ноте бианка по магазините!   Wink

# 38
  • Мнения: 2 427
Миии,като не е са манджи освен за секс smile3532...не виждам за какво друго можем да си говорим.
Аз нещо в последно време нямам опит Tired, така че ще се въздържа от изказване.Апропо,xайде сега кажете на какво прилича това и хора ли са мъжете-вчера като ходих да си взема някакво списание гледам какви издания има от женската страна на павилиона...за децата,за дома,за декупажи-макупажи,за фотография,мода,дизайн,разни курсове англииски,испански и какво ли още не...животни...сватби...
Мъжката част-малко политика,много калчо много секс.Коли.

# 39
  • Мнения: 714
Миии,като не е са манджи освен за секс smile3532...не виждам за какво друго можем да си говорим.

Кекс ли?  Wink Какво беше това? Ще питам мъжа ми тая вечер, може  да си спомни  #Crazy  Ако ме пита случайно, ме е страх да не му отговоря 3 евро за половин час  Joy (професионално изкривяване бе .... толкова струва интернета при нас на летището ....  Joy )
мале каква съм отдадена на работата ....  hahaha

# 40
  • Мнения: 2 804
Аз пък се оплаквам от често правене на кекс , ми то бива може , но това си е ад  Twisted Evil Shocked .

# 41
  • Мнения: 714
Аз пък се оплаквам от често правене на кекс , ми то бива може , но това си е ад  Twisted Evil Shocked .

а така де Даниелке Thinking  Wink  Wink
италианците да не ги изложим сега?  Wink

Имам една приятелка рускиня дето все идва да ми се оплаква. Вика ми, Валка, я сегодня на 3 месяца без секса. А живее с приятеля си, италианец  Thinking А бившия й мъж е арабин, май сириец. Разказвала ми е, че така я е гонел да я ... по няколко пъти на ден, та тя не смеела даже да почне да се преоблича пред него, а се заключвала в банята.  Shocked Тя му писала мейл, как си, що си, и му казала че кекса с италианеца хич не върви. И той й написал, ма само кажи, идвам и така ще те накекся, че за една година ще ти стигне.  hahaha  hahaha
Как съм се хилила не е истина.   hahaha

# 42
  • Мнения: 6 167
пляк по актуалната тема за деня, Ще замъл4а скромно.
но ние с дамиано много оби4аме кекс. Wink

днес в 8 бях в болницата с надежда в 8,30 да дойде амбуланца да я прехвърлят в рехаб. център. в 12 без 20  ве4е бях яко, много яко нервирана.
на вси4ко отгоре другата снаха дойде и само ми вдигна кръвното , а и на свеки, нон стоп се извиняваШе , 4е има работа и няма да стои след 11. И тъкмо, като някакъв спокоен Йода й обясня, 4е аз нямам бърза работа.... и тя пак.
та след големи обяснения, аз карах след амбуланцата, настаних я по живо по здраво и в 12.30 бях аут. Оба4е нали съм казалинга брава, се сеЩам , 4е у нас няма хляб.  айде отивам в А^О, куъпувам и в 13 Часа бях тук. До 13.20 бях свръШила несметно коли4ество работа, протвила обяда, нарязала дори прасковките за свекър ми, и приготвила хал4етата му.
плус заредила кафе маШината, за синьорите за диджестионето им  Crazy
а, и измила 4иниите от сноЩи и изхвърлила болкука.
Как стана тоя фокус за 20 мин не знам, но за пореден път се убеждавам в силата на времето, когато си концентриран. наистина стават 4удесда

сега май Ще ходя да си легна  Wink

# 43
  • Мнения: 5 475
Честита първа годишнина от сватбата на Соня и Роберто!
Много и щастливи години заедно!!


# 44
  • Мнения: 714
Честито, Сонче!

А Джорджа я провъзгласявам за мастер на честитките и поздравленията!! Никога не изпуска никакъв празник и повод на който и да е форумец! Брава!  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт