Ниски нива на АМХ и забременяване

  • 35 273
  • 536
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 30
Моята бременност завърши като извънматочна. Петък бях на преглед, докторът каза, че Чъг-то е прекалено високо и кистата ми не се е спукала, а в станала 5см и ме вкарах на спешна операция. Сега съм без един яйчник и тръба….Да кажа, че съм срината е малко….

# 481
  • Мнения: 3 158
Много съжалявам, ужасен развой
Но защо и без яйчник? Заради тази киста ли? Каква е била тя, не помня да писа мианлия път за киста 🙄 ще се върна да прочета отново
Обикновено при извънматочна чхг не расте както трябва и не се визуализира сак в матката, евентуално при висока стойност се вижда вече, че е в тръбата и се преминава към операция

# 482
  • Мнения: 1 198
Моята бременност завърши като извънматочна. Петък бях на преглед, докторът каза, че Чъг-то е прекалено високо и кистата ми не се е спукала, а в станала 5см и ме вкарах на спешна операция. Сега съм без един яйчник и тръба….Да кажа, че съм срината е малко….

Много съжалявам, миличка! Това, което преживяваш е наистина ужасно и никоя жена не го залужава! Знам, че ти е много тежко, но не се отчайвай, ще изгрее слънце и на твоята улица - продължаваш да имаш шанс, дори и само с един яйчник.Blue Heart

# 483
  • Мнения: 2 816
Моята бременност завърши като извънматочна. Петък бях на преглед, докторът каза, че Чъг-то е прекалено високо и кистата ми не се е спукала, а в станала 5см и ме вкарах на спешна операция. Сега съм без един яйчник и тръба….Да кажа, че съм срината е малко….
Много съжалявам! Бъди силна!
Има много забременели жени с по една тръба и един яйчник. Изживей мъката си и продължавай с нов план за действие.

# 484
  • Мнения: 869
Съжалявам, Акирал! Подкрепям мнението на момичетата, изживей мъката и намери сили да продължиш напред, шанс имаш!

# 485
  • Мнения: 30
Ако съм разбрала правилно тръбата е била намачкана и затова се е получило извънматочна . И още преди да знам, че съм бременна имах лека болка долу в дясно. Сега първо ще искам цветна снимка преди да почнем пак.

# 486
  • Мнения: 3 158
Да, обикновено за това се получават извънматочните бременности. По време на операцията не провериха ли другата тръба?

# 487
  • Мнения: 30
Казаха, че всичко е наред, но аз все пак ще искам цветна снимка. Ако си бях направила преди, сега можеше да е друго. Бойчев каза няма смисъл, нали без ДЯ нямало как да стане и така и не си бях проверила тръбите.

# 488
  • Мнения: 150
Акирал, желая ви бързо възстановяване!
Преполагам какво чувствате.
Желая ви успех!

# 489
  • Мнения: 710
Съжалявам много!
Искам обаче да ти дам кураж - аз също имам само един яйчник и тръба. И само с тях си забременях 2 пъти естествено на 36г. Човешкото тяло е невероятно, другия яйчник веднага ще поеме функциите и няма да има никаква разлика с преди.
Щом веднъж си забременяла, пак ще се случи! Стискам палци!

# 490
  • Мнения: 30
Благодаря ви. Всичките лекари в отделението се изредиха да ми обясняват същото. Преди да забременея пих тези чайове и този вит д, не знам помогнаха ли за чудото, само споделям

# 491
  • Мнения: 442
Може ли да споделиш откъде поръчваш чай чайчетата и какви са точно?!
Благодаря ви. Всичките лекари в отделението се изредиха да ми обясняват същото. Преди да забременея пих тези чайове и този вит д, не знам помогнаха ли за чудото, само споделям


# 492
  • Мнения: 475
Моята бременност завърши като извънматочна. Петък бях на преглед, докторът каза, че Чъг-то е прекалено високо и кистата ми не се е спукала, а в станала 5см и ме вкарах на спешна операция. Сега съм без един яйчник и тръба….Да кажа, че съм срината е малко….
Много съжалявам за загубата, мило момиче Purple Heart
Желая ти бързо да се възстановиш и да не спираш да вярваш, че ще ви се случи!
Не разбрах защо се е наложило отстраняване ан яйчника, но преполагам си има ясна медицинска причина и си в добри ръце!

# 493
  • Мнения: 265
Ако съм разбрала правилно тръбата е била намачкана и затова се е получило извънматочна . И още преди да знам, че съм бременна имах лека болка долу в дясно. Сега първо ще искам цветна снимка преди да почнем пак.
Съжалявам за преживяното!
Споделям ти, че снаха ми е с един яйчник след операция за премахване на киста. Имат три дечица след това, последното е на 8 месеца, а тя е на 39.

Кураж и вяра Sunglasses

# 494
  • Мнения: 30
Благодаря ви. Докторът каза, че не бил добре. Имах и киста 5см. Въпреки това от този яйчник съм забременяла.
Чайовете и витамините ми ги прати братовчедка ми от Германия.

Общи условия

Активация на акаунт