Капсули за отслабване ???

  • 41 236
  • 476
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 353
Уф аз пък мойте още си ги чакам.То аз ще взема да отслабна от чакане.Че и на мои близки съм поръчала аз по едно време се бях отказала ама се сетих че аз не съм отказала поръчката-така,че ща неща и аз ще пия розовите.Само не ми е ясно каква е разликата между зелените и розовите-ама май  две билки се различават newsm78.Щото покрай мен ми надуха главата,че розовите били "вълшебните" Laughing.

# 421
  • Мнения: 1 353
Не прочетох цялата тема,а само първата и последната страница.Вчера си купих розова кутия.Снощи изпих зеленото,а днес сутринта - жълтото.Един час след като го изпих ми стана малко лошо(вие ми се свят,съхне ми устата).Пила съм много хапчета.Така се чуствах като пиех Мазиндол.В нашия град ги купих от аптека за 20 лева.Аптекарката каза,че жената на Лечков отслабнала с 18 кг.
Е хубаво де твоята кутийка същата ли е като тази.И от аптека ли си ги купи.Ама много  ми е чудно защо цените са толкова различни newsm78

# 422
  • Мнения: 525
Да същата е,но горе,където пише 10 при мен пише 10+2.Две опаковки по 12 капсули.Ти за колко ги купуваш?

# 423
  • Мнения: 1 165
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха

# 424
  • Мнения: 1 353
Да същата е,но горе,където пише 10 при мен пише 10+2.Две опаковки по 12 капсули.Ти за колко ги купуваш?
Ами то проблема е че тук никъде ги няма само от нета мога да си ги поръчам 25лв+5лв за доставака т.е.30лв.За това ми е много чудно  уж е една и съща опаковката а пък разлика в цената има.Защо ги няма във Варна-ей това се питам Thinking Crossing Arms

# 425
  • Мнения: 1 353
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха
ами аз в понеделник ги поръчах никой не ми се обади и после реших да понахалствам и аз да звънна.Жената ми каза,че в сряда или четвъртък ще звъннат за потвърждение(все още никой не ми е звъннал) и в петък или събота ще пуснат пратката за Варна-общо взето два пъти в седмицата пускали доставки за Варна.Аз вече луднах с тея хапове Tired

# 426
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха
Аз като си ги поръчвах преди Нова година,напразно чаках за потвърждение но никой не се обади.
Обадих се аз после пък те се обадиха да потвърдя поръчката и онзи ден ми ги донесоха.

Та, значи да се отчета и аз.
Поръчах ги от нета,пия розовата опаковка,пия ги от вчера,да кажа,че апетита ми определенно намаля.
Вчера рано сутринта пих сутринта жълтото хапче,после изядох една ябълка и това беше за цял ден,не че ако исках не можех да се наям до пръсване,просто не изпитвах нужда от глад.Изчезна онова присвиване в стомаха,когато не си ял.
Абе доволна съм,да не казвам чак учудена,поне сега лакомствата на децата остават непокътнати от мен. Mr. Green
Вчера се притеглих на кантара,за да видя от къде тръгвам,та ще давам отчет след три-четери дни.
Страничните ефекти при мен са само сухотата в устата.Друго няма Simple Smile

# 427
  • Варна
  • Мнения: 618
И аз днес ги търсих във Варна, но не ги намерих. Много странно, че при нас ги няма newsm78

Монда, твоята позната може ли да помогне и да набави от "скъпоценните " капсули или направо и аз да поръчвам от нета?

# 428
  • Мнения: 10 758
Абе аз ви казвам, че нещо не съм у ред....нито имам сухота в устата, нито ме боли главата, нито ми пада кръвното, нито вечерно време трудно заспивам.И най-важното - апетита ми още е тука CloseПреди час изядох 4 Shocked сухара с малко кашкавал и шунка.

# 429
  • Мнения: 1 165
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха
ами аз в понеделник ги поръчах никой не ми се обади и после реших да понахалствам и аз да звънна.Жената ми каза,че в сряда или четвъртък ще звъннат за потвърждение(все още никой не ми е звъннал) и в петък или събота ще пуснат пратката за Варна-общо взето два пъти в седмицата пускали доставки за Варна.Аз вече луднах с тея хапове Tired
ВЕСЕНЦЕ преди малко ми се обадиха за потвърждение и казаха, че днес щели да ги пратят и утре да си ги получа. newsm44Предполагам, че и твоите ще пратят.Пращали ги с Еконт

# 430
  • Мнения: 1 353
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха
ами аз в понеделник ги поръчах никой не ми се обади и после реших да понахалствам и аз да звънна.Жената ми каза,че в сряда или четвъртък ще звъннат за потвърждение(все още никой не ми е звъннал) и в петък или събота ще пуснат пратката за Варна-общо взето два пъти в седмицата пускали доставки за Варна.Аз вече луднах с тея хапове Tired
ВЕСЕНЦЕ преди малко ми се обадиха за потвърждение и казаха, че днес щели да ги пратят и утре да си ги получа. newsm44Предполагам, че и твоите ще пратят.Пращали ги с Еконт
Е хубава работа Close-на мене никой не ми се е обадил Crossing Arms.Да взема да звънна аз ли newsm78

# 431
  • Мнения: 1 165
Аз вчера си ги поръчах от сайта, но все още нямам никакво потвърждение. newsm12Вие кога получихте потвърждение и за колко време пристигнаха
ами аз в понеделник ги поръчах никой не ми се обади и после реших да понахалствам и аз да звънна.Жената ми каза,че в сряда или четвъртък ще звъннат за потвърждение(все още никой не ми е звъннал) и в петък или събота ще пуснат пратката за Варна-общо взето два пъти в седмицата пускали доставки за Варна.Аз вече луднах с тея хапове Tired
ВЕСЕНЦЕ преди малко ми се обадиха за потвърждение и казаха, че днес щели да ги пратят и утре да си ги получа. newsm44Предполагам, че и твоите ще пратят.Пращали ги с Еконт
Е хубава работа Close-на мене никой не ми се е обадил Crossing Arms.Да взема да звънна аз ли newsm78
Не знам защо не са ти звъннали. ConfusedНаистина може да им званнеш да ти кажат какво става

# 432
  • Мнения: 3 356
И аз съм в отбора на китайката  Laughing (моля Мамма да сложи емотинка китайка,та да личим от далече  Sunglasses )
Зелена кутия 12 хапчета -18,60лв. в Ремедиум на Шевченко в Изток.
Тъй като нямам кантар ще меря в см.

# 433
  • Мнения: 1 353

[/quote]
[/quote]
Не знам защо не са ти звъннали. ConfusedНаистина може да им званнеш да ти кажат какво става
[/quote]Ей сега им звъннах-казаха,че утре ги пращат и или в събота или в понеделник ще ги имам.Пфуууууу.Еконт в събота работели до обяд така,че било малко вероятно да дойдат в събота  Confused

# 434
  • Мнения: 1 165
[/quote]
Не знам защо не са ти звъннали. ConfusedНаистина може да им званнеш да ти кажат какво става
[/quote]Ей сега им звъннах-казаха,че утре ги пращат и или в събота или в понеделник ще ги имам.Пфуууууу.Еконт в събота работели до обяд така,че било малко вероятно да дойдат в събота  Confused
[/quote]
По принцип ако ги пуснат утре Еконт са длъжни да ти ги доставят в събота нищо, че работят до обяд, освен ако изпращача не ги е пуснал с дата за доставка понеделник.Понеже така излиза по-евтина доставката, но това не би трябвало да ги касае тях при положение, че не те плащат доставката.Поне Спиди са така

Общи условия

Активация на акаунт