Мартенски бебчета 2020, тема 2

  • 10 362
  • 247
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 595
И моят дребен скърцаше с резците, вече не.Батко му също, тръпки ме побиват от тоя звук, не мисля че има общо с глисти.

# 226
  • Мнения: 7 712
ако скърцат докато спят било признак за наличие на глисти, не знам колко е вярно или са бабини глупости ...
и аз не мисля, че моят мъник има глисти, но ме е страх да не счупи някой зъб

# 227
  • Мнения: 59
Здравейте джедаи Simple Smile реших, че искам да купим триколка на нашето мартенче и съм в чудене коя и каква. Колата ми е с малък багажник и се оглеждам за сгъваема триколка. Вие оборудвахте ли вече вашите човечета с такава глезотия и може ли да помогнете с мнение кои са ок и кои не? За момента единствената която ми хвана окото е Lorelli rito plus.

# 228
  • Мнения: 378
https://www.hippoland.net/kikkaride-trikolka-3v1-nikki-light-gre … lange-31006020111

Аз харесах тази, но не мога да я намеря по магазините. Исках поне да я видя. Или някоя мама да ми я снима. Багажника ми е доста малък, не знам дали ще се побере, а ми е важно

# 229
  • Мнения: 595
Триколка купих за рожденика ми миналия месец.Като гледах на място в магазина имаха само 6 може модела, рано било.И понеже не исках да се разочаровам с големи поръчки, харесах една от наличните. Точно lorelli qplay Nova  е нашата.
Без чантичка за багаж, без звънче за разлика от другите, само поставка за чашка. Алуминиева, много лека и удобна за нас.Бях взела дребния за проба на място разбира се, нали е за него.
Возим се често вече, лека ми е и удобна. EVA гуми, сгъва се максимално, вдигам го и свалям по стъпала с нея,10кг е.
Беше си късмет ,че я имаха май Simple Smile

# 230
  • Мнения: 7 712
моите родители подариха на Валери тази за РД, заедно я избрахме, но още не е сглобена ...
аз го возя обърнат към мен в количката, той много шава и се навежда и ме е страх да не падне като е напред ...
особено като е махнат чувала е се вози с краката настрани, ще видим кога ще го обърна напред и кога триколка
https://comsed.net/%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0 … mo&order=DESC

# 231
  • Мнения: 130
Здравейте, мами, как сте?
Как са вашите мъници - сигурно вече тичат и се учат да говорят ☀
Моят въпрос е свързан с приучаването на гърне - какви гърнета използвате , за да са удобни на тез капризни дупенца? Ние взехме някакво обикновено, но и миг не изтрайва на него, смятам че то е виновно и неудобно.. Знам кога да я сложа, но с тези откази не мога да я задържа дори 30 секунди с каквато и да е занимавка.. ужас! А лятото с памперс ми се струва абсурдно, не искам да й се спарва излишно дупето 😂
Как се справяте вие?
Какви гърнета използвате?

# 232
  • Мнения: 595
Обикновено гърне имаме и вкъщи.Кофтито е че 'батко' навършва 3г др месец, а не е никакъв пример за малкия, с памперс е и той.От инат.
Голи ще ги пускам и двамата цяло лято и така ще пробвам да ги отуча едновременно. Ако не стане в топлите месеци, незнам Flushed

# 233
  • Мнения: 83
Здравейте,днес ще слагам Деси на гърнето дни наред и говоря и обяснявам за него сутринта искаше да стои в него сложих я и и хареса ще видим като и се доходи дали ще стане работата,а гърнето ни е на NUK мъничко е и изглежда удобно хареса и Simple Smile успех.

# 234
  • Мнения: 186
Здравейте, аз ще почакам с гърнето поне до август, септември. Не е готов още моя бебешор, така усещам нещата. Искам да попитам-има ли и други неходещи сами бебета? Моето ходи, държейки се за мебели и за ръка, но не се пуска още.

# 235
  • Мнения: 7 712
моят мъник все още не ходи сам, страх го е ...
държи ме за едно пръстче, от скоро започна да се пуска на моменти ...
и аз го стимулирам да се пусне и като походи малко сам и му кажа "браво" + целувка, много се радва и е доволен

# 236
  • Мнения: 384
Моето момче ходи хванато за пръста ми. От известно време ходи сам в къщи, на кратки разстояния, но тича и залита. Мисля, че е въпрос на време да тръгнат самостоятелно, когато се почустват готови.

# 237
  • Мнения: 346
Има ли някое бебче което изпитва ужас да го къпят?От няколко дена е едно пищене един ужас.Изведнъж започна.. Преди много обичаше да се къпе. Незнам какво да правя с корито без корито, хваща ме и пищи..

# 238
  • Мнения: 369
Има ли някое бебче което изпитва ужас да го къпят?От няколко дена е едно пищене един ужас.Изведнъж започна.. Преди много обичаше да се къпе. Незнам какво да правя с корито без корито, хваща ме и пищи..

При нас имаше такива 3-4 дни. Тогава се бях ошашкала, но сега като се върна назад, се замислям че избиваха зъбчета и не спеше добре нито през деня, нито нощем. Та си е бил уморен и кисел.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 153
Ние още не сме се учили на гърне, мозъкът им узрявал май към 2 годинки четах, но баща и веднъж и показа и тя като има ако отива и взема гърнето. Направи го няколко пъти и аз не бях сигурна дали си играе или наистина иска да прави нещо. Е, оказа се, че е разбрала за какво се ползва, но моя грешка е че не настоявах и я отучих. Тепърва ще изграждаме този навик. За ходенето ходим, къпи се, но пък много реве като я обличам , така и не можа да свикне и все реве се къса. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт